ENG
A A A
 październik 2019 

Warszawa/Format Zero: Marta Zawadzka, Iwona Wojnicka, Marta Kosieradzka – lekcje otwarte

7 lipca 2018 - 8 lipca 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Anielewicza 6

W dniach 7-8 lipca Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format Zero oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zapraszają do Klubokawiarni na lekcje otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką tańca modern. Prowadzące lekcje (Marta Zawadzka, Iwona Wojnicka, Marta Kosieradzka) przygotowały zestaw ćwiczeń i improwizacji, które były materiałem wyjściowym do choreografii grupowej w projekcie Druga Strona.

 

Harmonogram: sob: 10.00-13.00 (Muzykalność – Marta Zawadzka), 14.00-17.00 (Chór taneczny – Iwona Wojnicka), nd: 10.00-13.00 i 14.00-17.00 (Przestrzeń – Marta Kosieradzka).

 

Wstęp wolny!

Warszawa/Letni przegląd Teatru Ochoty 2018: Helena Ganjalyan „Melt”

7 lipca 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Ochoty, ul. Mikołaja Reja 9

W ramach Letniego przeglądu Teatru Ochoty odbędzie się spektakl Melt w reżyserii Heleny Ganjalyan. Monodram oparty na pracy z figurą Ofelii z szekspirowskiego Hamleta. Słowo przeplata się w naprzemiennej grze z ruchem, gestem, abstrakcyjną formą wizualną.

 

Szczegóły: www.teatrochoty.pl

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia