ENG
A A A
 luty 2019 

Bydgoszcz/Opera Nova: Uczniowie szkół baletowych „Alicja w Krainie Czarów” – chor. Anna Niedźwiedź

8 stycznia 2018 | godz. 18:00 | Bydgoszcz: Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5

Na scenie Opery Nova wystąpią uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu, Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej i Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego oraz Orkiestra Sinfonietta Polonia. Połączone siły zespołów wykonają spektakl baletowo-akrobatyczny Alicja w Krainie Czarów w choreografii Anny Niedźwiedź. 

Na scenie pojawi się ponad 150 wykonawców. Muzykę do spektaklu skomponował Gabriel Kaczmarek, wykonywana będzie przez Sinfoniettę Polonię pod batutą Cheung Chau. Pomysłodawcą i reżyserem spektaklu jest Anna Niedźwiedź. Przedstawienie gościło już w Operze Nova w 2015 roku i zachwyciło dziecięcych i dorosłych widzów.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia