ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Warszawa/Poszerzanie pola: „Jak zobaczyć taniec. Ćwiczenia w patrzeniu na taniec” – wykład końcowy Joanny Leśnierowskiej

8 stycznia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr w Warszawie i Art Stations Foundation zapraszają na trzeci, końcowy wykład Joanny Leśnierowskiej z cyklu Ćwiczenia w patrzeniu na taniec, który jest częścią programu choreograficznego Poszerzanie pola. W ramach serii spotkań towarzyszących kolejnym premierom programu, jego kuratorka Joanna Leśnierowska zaprosi do wspólnych ćwiczeń w patrzeniu na taniec. Uczestnicy trzeciej sesji przyjrzą się problemowi oryginalności (autentyczności) i autorstwa współczesnej choreografii. Spotkanie jest wstępem do styczniowej premiery spektaklu Masakra Pawła Sakowicza.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia