ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa: Jakub Gontarski i Agnieszka Rybak „Martial Partnering” – warsztat

8 czerwca 2018 - 10 czerwca 2018 | godz. 16:00 | Warszawa: AWF, Pawilon Taekwondo nr 43, ul. Marymoncka 34; Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50

W dniach 8-10 czerwca 2018 roku Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Momentum zapraszają na warsztat Martial partnering, który poprowadzą Jakub Gontarski i Agnieszka Rybak. Warsztaty są częścią programu STRUNA CIAŁA® (The String of the Body). Warsztaty adresowane są do pasjonatów ruchu, którzy chcą odkrywać nowe narzędzia rozwoju psychofizycznego. Obowiązuje strój sportowy: długie spodnie i bluza z długimi rękawami.

 

Harmonogram: pt: 16.00-19.00 (AWF, ul. Marymoncka 34); sob-nd: 10.00-13.00 i 15.30-18.30 (w Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50).

Koszt: 400 zł.

Zapisy i wpłaty do 25 maja: należy wypełnić formularz

Warszawa/Teatr na Woli: XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu w Warszawie

9 czerwca 2018 - 17 lipca 2018 | Warszawa: Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego, ul. Kasprzaka 22

W dniach od 9 do 17 czerwca odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu. Podczas tegorocznej edycji, pomimo jej niewielkich rozmiarów organizatorzy starają się ukazać pełnię tej sztuki. Wychodząc z założenia, że językiem pantomimy nie powinno się mówić o wszystkim, a jedynie o rzeczach, które naprawdę potrafią poruszyć, zaproszone zostały zespoły, które w sposób umiejętny łączą wartościowe treści z atrakcyjną formą ich ukazania.

 

Szczegółyhttp://www.mimefestival.pl/

Bilety: 22 632 24 78 | kasa@teatrdramatyczny.pl | bilety.teatrdramatyczny.pl

 

Katowice/XXIV Festiwal A PART: Teatr A Part „Przejrzystość pustki”

9 czerwca 2018 | godz. 16:00 | Katowice: informacje i rezerwacje pod adresem przejrzystoscpustki@wp.pl

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych A Part w Katowicach Teatr A Part pokaże spektakl Przejrzystość pustki. To projekt z pogranicza teatru, performansu i teatru tańca, inspirowany twórczością i filozofią egzystencji francuskiego pisarza Michela Houellebecqa.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rezerwacja miejsca.

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia