ENG
A A A
 luty 2020 

Warszawa: Fabiana Mangialardi, Abian Hernandez – warsztaty taneczno-choreograficzne z tancerzami B'cause Dance Company

9 czerwca 2019 | godz. 11:00 | Warszawa: Ośrodek Tańca Zawirowania, Belwederska 20/22 (wejście od ulicy Sułkowickiej)

B'cause Dance Company i Fundacja B'cause zapraszają na warsztaty taneczno-choreograficzne, które poprowadzą Fabiana Mangialardi (Włochy) oraz Abián Hernández (Hiszpania). Zaproszenie skierowane jest wszystkich do tancerzy o umiejętnościach na poziomie wyższym niż podstawowy, którzy chcą popracować nad udoskonaleniem techniki, poszerzeniem świadomości ciała i poznać proces powstawania spektaklu Faceless | Less Face.

 

Cena: 30 zł – jeden warsztat, 50 zł – dwa warsztaty (jeśli przelew zostanie zrealizowany przed 5 czerwca: 25 zł, 40 zł)

Zapisy: przez wypełnienie formularza dostępnego tutaj.

Ziębice/Myśl w ruchu 2019: „Mikser taneczny” – pokaz finałowy

9 czerwca 2019 | godz. 17:00 | Ziębice: Ziębickie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 10

W niedzielę 9 czerwca w Ziębickim Centrum Kultury odbędzie się występ finałowy uczestników projektu Mikser taneczny. Przez trzy miesiące 30-osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Henrykowie, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i przy muzyce na żywo, poznawała różne style tańca – od ludowego i hip-hopu po współczesny czy afrykański. Efekty swojej pracy uczniowie zaprezentują przed ziębicką publicznością o godz. 17.00.

 

Projekt jest współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w ruchu 2019.

Bytom/Opera Śląska: „Don Kichot” – chor. Henryk Konwiński

9 czerwca 2019 | godz. 18:00 | Opera Śląska | Bytom

Spektakl, inspirowany legendarną powieścią Miguela Cervantesa, po szesnastu latach powraca na deski Opery Śląskiej. Błędny rycerz i jego wierny giermek Sancho Pansa, wędrują przez Hiszpanię. W jednej z wiosek spotykają parę zakochanych. Ubogi cyrulik Basilio kocha piękną Kitri. Dziewczyna ma już bogatego pretendenta do swojej ręki i… surowego ojca, dla którego ważne jest, aby córka wyszła za mąż za zamożnego kandydata. Basilio jednak liczy, że uda mu się zdobyć fortunę i w ten sposób zaskarbić łaski ojca ukochanej. Don Kichot, którego misją jest ratowanie świata, chce im oczywiście pomóc.  Zwłaszcza, że widzi w Kitri swoją ukochaną, wymarzoną Dulcyneę…

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia