ENG
A A A
 luty 2020 

Łódź/Akademia Muzyczna: Pokaz dyplomowych projektów tanecznych

9 czerwca 2019 | godz. 18:00 | Łódź: Akademia Muzyczna (Sala Koncertowa), ul. Żubardzka 2a

W niedzielę 9 czerwca Pracownia Choreografii Akademii Muzycznej w Łodzi zaprasza, jak co roku, na pokaz dyplomowych projektów tanecznych realizowanych przez studentów specjalności choreografia i techniki tańca. Kontrasty, Imponderabilia, Hero/Graphy, Homoilluminatia to tytuły wybranych projektów tanecznych, które tego wieczoru zostaną zaprezentowane przez studentów specjalności choreografia i techniki tańca. 

 

Początek o godz. 18.00 w Sali Koncertowej AM. Wstęp: 5 zł.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

9 czerwca 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca, ul. Elektoralna 12

Od 20 stycznia do 23 czerwca, w każdą niedzielę w godzinach 19.00-21.30 Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na jamy improwizacyjne. Jest to kontynuacja rozpoczętego w 2017 roku cyklu cotygodniowych jamów improwizacyjnych. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani, powyżej 16. roku życia, zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Jamy prowadzić będą wymiennie: Tomasz Domański, Hanna Jurczak, Natalia Oniśk, Julka Tomiczek, Andrzej Woźniak. Wstęp wolny.

Gdańsk/XI Gdański Festiwal Tańca: Opinion Public „Post Anima”

9 czerwca 2019 | godz. 19:00 | Gdańsk: Klub ŻAK, aleja Grunwaldzka 195/197

XI Gdański Festiwal Tańca zaprasza na spektakl Post Anima belgijskiej grupy Opinion Public, w choreografii Etienne'a Bécharda.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia