ENG
A A A
 maj 2019 
Piotr Nowak

Piotr Nowak

tancerz

Solista Bałtyckiego Teatru Tańca. Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Podczas nauki reprezentował szkolę w trakcie Konkursu Baletowego im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku w sezonie 2005/2006. W tym także czasie miał okazję współpracować z Teatrem Wielkim w Łodzi.

 

Od połowy 2008 roku jest solistą Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje m.in. w baletach: Eurazja, 4&4, OUT Izadory Weiss, Chopinart Emila Wesołowskiego i Ho Sin Hanga. Dzięki dużemu scenicznemu temperamentowi jego koronna rolą w bieżącym repertuarze jest bez wątpienia partia Tybalt w balecie Izadory Weiss Romeo i Julia. Obecnie artysta studiuje na wydziale zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

instytucje

 

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia