ENG
A A A
 maj 2019 

Sandra Wilk

krytyk

Sandra Wilk – dziennikarz specjalizujący się w promocji tańca współczesnego. Szef najstarszego i największego w Polsce Serwisu Tańca (obecnie dostępnego pod adresem www.moderndance.pl), działającego od 2000 roku, oraz nowego, istniejącego od 2010 roku, projektu internetowego Katalog Tańca. Obie bazy informacji zostały połączone jedną domeną www.polishdance.pl.

 

Była redaktorem naczelnym pierwszego w kraju miesięcznika o tańcu współczesnym „Strefa Tańca” (2003), wydawanego w ramach działalności stowarzyszenia wolna strefa, i redaktorem prowadzącym dział taniec współczesny w reaktywowanym po 20 latach przerwy piśmie „Taniec” (2007). Od 1996 roku regularnie pisze o teatrze tańca w prasie codziennej, obecnie dla „Rzeczpospolitej” i „Życia Warszawy”.  

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia