ENG
A A A
 maj 2019 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Emma Jane Howley

tancerka

 Emma Jane Howley – tancerka. Profesjonalną naukę tańca rozpoczęła w National College of Dance w Newcastle (Australia), gdzie uzyskała dyplom w klasie baletu klasycznego. Po ukończeniu szkoły zdobywała doświadczenie, biorąc udział w licznych programach szkoleniowych: M.O.D, Australian Dance Theatre, Dance North i Budapest Dance Theatre. Po odniesionych sukcesach występowała z M.O.D (Suite Symphony Graeme’a Murphy’ego), Budapest Dance Theatre (Flabbergast Gustava Ramireza Sansano), Inversedance (Vuk Zoltána Fordora) i Willany Leo Improvisation Dance Theatre.

Od kwietnia 2015 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Body MasterBurza Izadory Weiss.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia