ENG
A A A
 maj 2019 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Joel Mesa Gutierrez

tancerz

Joel Mesa Gutierrez tancerz. Urodzony w Barcelonie. W roku 2012 uzyskał dyplom w tamtejszym Institut del Teatre, gdzie uczył się tańca współczesnego. Po uzyskaniu dyplomu kształcił się w Verve (Leeds, UK) w klasie Postgraduate Performance Company, gdzie pracował z takimi choreografami jak Lee Anderson, Gemma Nixon, Jonathan Goddard, Jamaal Burkmar i Ben Duke. W swojej karierze miał okazję uczestniczyć w różnych projektach międzynarodowych, współpracując z takimi grupami jak Toc de Retruc, Leftovers i Thomas Noone Dance.


Od kwietnia 2015 roku jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Śmierć i dziewczynaLight, Body MasterBurza, Fedra Izadory Weiss.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia