ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Łódź/Teatr CHOREA: Natalia Pieczuro „Inspire by Fighting Monkey” – warsztaty

18 kwietnia 2019

Warsztaty

Teatr CHOREA zaprasza tancerzy, „ruchowców” i wszystkie osoby pasjonujące się ruchem i tańcem na warsztat Inspire by Fighting Monkey prowadzony przez trenerkę i tancerkę Natalię Pieczuro. Warsztaty będą stanowiły wprowadzenie w tę praktykę.

 

Termin: 10 maja 2019 (piątek), godz. 10.00-14.00

Miejsce: Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

Koszt: 140 zł

Zapisy i informacje: do 26 kwietnia, pon-pt (12.00-18.00) przez e-mail: chorea.warsztaty@gmail.com i tel.: +48 506 103 207.

 

Polska Platforma Tańca 2019: Nabór zgłoszeń na Małą Platformę

18 kwietnia 2019

Nabór do projektu

Instytut Muzyki i Tańca, Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw w porozumieniu z Fundacją Polka dot oraz Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku ogłaszają otwarty konkurs na prezentację spektakli tańca dla dzieci w wieku do 10. roku życia podczas programu Małej Platformy, która odbędzie się w ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 w Gdańsku.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń w ramach otwartego konkursu upływa 19 maja 2019 o godz. 23.59.

Warszawa I Festiwal „Butohpolis”: Valetin Tszin „Polyrhythmia #5” – warsztat butoh

18 kwietnia 2019

Warsztaty

W ramach wydarzeń towarzyszących  I Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Butoh „Butohpolis” ButohSfera zaprasza w niedzielę 28 kwietnia w godz. 11.00-17.00 do udziału w warsztatach butoh Valentina Tszina, osiadłego  w Berlinie tancerza butoh i performera, aktora, reżysera i choreografa. #5 jest kontynuacją[warsztatu w procesie Butoh polyrhythmia. Jego celem jest odkrywanie, czym może stać się butoh XXI wieku w kontekście teatru, sztuk wizualnych, multimediów, muzyki współczesnej, tańca, innych sztuk performatywnych czy filozofii.

 

Opłata: 150,- zł.
Anita Zdrojewska, mail: azdrojewska@publink.com.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia