ENG
A A A
 luty 2020 

IMiT: Kongres Tańca 2020 – nabór do grup roboczych

25 lutego 2020

Sympozjum

W związku z zakończeniem ankiety Kongres Tańca 2020 i realizacją prac zmierzających do organizacji II Kongresu Tańca w Warszawie (26-29 września 2020 roku), Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do uczestnictwa w spotkaniach grup roboczych, które będą miały charakter konsultacji społecznych (nieodpłatnych). Zadaniem grupy będzie m.in. zmapowanie obszarów tematycznych tj. nazwanie problemów, zaproponowanie form spotkań (np. panel, stoliki tematyczne etc.) w trakcie Kongresu, zaproponowanie ekspertów lub instytucji eksperckich do ww. spotkań (np. ZUS, MKiDN), wstępna propozycja rozwiązań zdiagnozowanych problemów (opcjonalne). Opiekę nad każdą z grup roboczych będzie sprawował specjalista tzw. facylitator/moderator, który zaprogramuje i poprowadzi spotkanie konsultacyjne.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 28 lutego 2020 roku, na adres: magdalena.juzwik@imit.org.pl

Warszawa: Audycje do PERA School of Performing Arts

24 lutego 2020

Edukacja

W sobotę 21 marca w Warszawie odbędzie się nabór do PERA School of Performing Arts. To czteroletnie studia licencjackie oferujące edukację m.in. z zakresu tańca współczesnego, baletu, improwizacji i kompozycji.

 

Jednym z charakterystycznych elementów programu PERA jest comiesięczna współpraca z wieloma międzynarodowymi artystami tańca współczesnego, choreografami oraz nauczycielami z różnych kultur i środowisk artystycznych. Kunszt oraz różnorodność doświadczeń artystycznych daje studentom gruntowne przygotowanie do kariery zawodowej.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 marca 2020 roku.

 

Warszawa: „Perfoteka porusza”: voguing, taniec współczesny i balet – warsztaty dla początkujących

24 lutego 2020

Warsztaty

Perfoteka – grupa zrzeszonych artystów z całej Polski – zaprasza w sobotę 29 lutego na całodzienne warsztaty z trzech technik: voguing, taniec współczesny i klasyczny. Zajęcia poprowadzą: Mikołaj Mikołajczyk (taniec współczesny), Paula Ivanov-Krawczyk i Anatol Ivanov (balet), Magdalena Marcinkowska (voguing). Zaproszenie skierowane jest do osób, które zawsze chciały spróbować swoich sił w tańcu, ale nigdy nie miały odwagi. Na koniec warsztatów organizatorzy przygotowali wspólną, improwizowaną sesję zdjęciową w stylu lat 80.

 

Trzyczęściowe warsztaty, trzy style, trzy odrębne światy.
Kto marzył o byciu baleriną, kto chciałby spróbować tańca współczesnego, kto jeszcze nigdy nie vogue'ował?
 

Koszt: 350 zł

Zgłoszenia: perfoteka@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia