ENG
A A A
 czerwiec 2018 

Katowice/Do sztuki gotowi start: ,,Wrestling Girls” warsztaty taneczne z Dominiką Knapik

22 czerwca 2018

Warsztaty

W ramach projektu edukacyjno-artystycznego ,,Do sztuki gotowi start!” Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach zaprasza na warsztaty dla dziewczyn w wieku 8 – 12 lat, które poprowadzi choreografka Dominika Knapik. Warsztaty odbędą się w dniach 18-19 lipca, w godzinach 10.00-14.00. Warsztaty będą mieszanką tańca współczesnego i zadań teatralnych. Ich głównym tematem będzie zabawa w elementy amerykańskiego wrestlingu. To warsztaty dla dziewczyn, które  mają ochotę przełamać  stereotyp bycia grzeczną i posłuszną dziewczynką, takich, które chcą pobawić się we współczesne wojowniczki.

 

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Zapisy do 4 lipca pod adresem e-mailowym: edukacja@bwa.katowice.pl 

Organizatorzy proszą o dołączenie do zgłoszenia zdjęcia całej sylwetki uczestniczki oraz podanie jej wzrostu i rozmiaru buta – potrzebne będą do uszycia przez stylistkę stroju.

22 czerwca 2018

Warsztaty

22 czerwca 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia