ENG
A A A
 sierpień 2019 

Kraków/KCC: Konkurs na rezydencję artystyczną

21 sierpnia 2019

Rezydencja artystyczna

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza do udziału w konkursie na rezydencję artystyczną w Krakowskim Centrum Choreograficznym – Nowohuckim Centrum Kultury. Twórca, który przedstawi najciekawszy projekt, otrzyma wsparcie na jego realizację; premiera spektaklu odbędzie się 30 listopada 2019 roku. Zaproszenie skierowane jest do artystów działających w obszarze tańca współczesnego, zarówno rozpoczynających pracę choreograficzną, jak i doświadczonych w realizacjach scenicznych.

 

Termin zgłoszeń: 7 września 2019 roku

Okres pracy nad spektaklem: 1-29 listopada 2019 roku

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: „Spotkania kinetograficzne” – cykl warsztatów

20 sierpnia 2019

Warsztaty

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza do udziału w cyklicznych, piątkowych Spotkaniach kinetograficznych. To otwarte, bezpłatne warsztaty, których celem jest przedstawienie przydatnego, uniwersalnego sposobu notacji tańca i ruchu. Każdy warsztat składa się z trzech części: teoretycznej, praktycznej oraz części zasadniczej. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu, od września do grudnia, w godz. 17.00-20.00.

 

Zgłoszenia przez formularz: tutaj

Łódź/Festiwal Retroperspektywy 2019: Warsztaty master class z Teatrem Sláva

20 sierpnia 2019

Warsztaty

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Retroperspektywy 2019 w Łodzi Teatr CHOREA zaprasza w niedzielę 25 sierpnia na warsztaty master class z Teatrem Sláva. To fizyczny teatr ze Szwecji, który swoją pracę opiera na zespołowym treningu ciała i głosu. Zajęcia będą trzygodzinnym, intensywnym badaniem nad głosem, ruchem, uwagą, przestrzenią i działaniem zespołowym. Początek o godz. 10.00. 

 

Koszt: 60 zł

Zapisy i informacje: tutaj

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia