ENG
A A A
 styczeń 2020 

Warszawa: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Im bardziej, tym niemniej, czyli improwizacja jako jedna z form spędzania wolnego czasu” – warsztaty

21 stycznia 2020

Warsztaty

W cztery kolejne poniedziałki lutego Aleksandra Bożek-Muszyńska – tancerka, performerka i choreografka – zaprasza na cykl spotkań poświęconych improwizacji ruchowej i słownej. Warsztaty odbędą się w Stole Powszechnym (warszawski Teatr Powszechny).

 

Koszt udziału w cyklu (4 dwugodzinne warsztaty) wynosi 300 zł; możliwy jest też udział w pojedynczym spotkaniu – cena: 80 zł (choć w pierwszej kolejności organizatorzy zapraszają osoby, które wezmą udział w całym cyklu).

 

Terminy: 3, 10, 17 i 24 lutego, w godz. 17.00-19.00

Zapisy do 30 stycznia (przyjmowane na adres: imbardziej@gmail.com)

Kraków: Małgorzata Haduch, Aneta Jankowska, Piotr Skalski „Praktyka Improwizacji i Performance” (PIP) – warsztaty

21 stycznia 2020

Warsztaty

Trójka doświadczonych tancerzy improwizatorów – Małgorzata Haduch, Aneta Jankowska i Piotr Skalski – łączy się, by dzielić się wiedzą i rozwijać zagadnienie niszowego sposobu tworzenia, jakim jest improwizacja taneczna. W weekend 8-9 lutego w krakowskiej Hurtowni Ruchu artyści poprowadzą warsztaty PIP  Praktyka Improwizacji i Performance.

 

Traktujemy improwizację jako wirtuozerski język artystycznej wypowiedzi, na który składa się wiele elementów wymagających skupionej praktyki.

 

Zgłoszenia do 1 lutego na adres: freethedance@gmail.com

 

Amsterdam/SNDO – School for New Dance Development: Nabór na rok akademicki 2020/2021

20 stycznia 2020

Edukacja

SNDO – School for New Dance Development w Amsterdamie to profesjonalne czteroletnie studia (w pełnym wymiarze godzin), które kończą się uzyskaniem dyplomu Bachelor of Dance – Choreography. Co roku SNDO przeprowadza trzydniowy proces audycji, wybierając kandydatki i kandydatów do nauki. Szkoła zaprasza do studiowania zmotywowane osoby, które widzą dla siebie przyszłość w choreografii/twórczości tanecznej i performatywnej, chcą poszerzyć słownik ruchowy, rzucić wyzwanie utartym poglądom, pogłębić proces twórczy, a także świadomie decydować o własnej karierze zawodowej, pamiętając o estetycznych, społecznych i politycznych rezultatach swoich działań, w kontekście sztuki tańca, performansu i szeroko rozumianej kultury.

 

Audycje na rok akademicki 2020/2021 odbędą się w Amsterdamie w dniach 26-28 marca 2020 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12 lutego 2020 roku. 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia