ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa: 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Kontakt Improwizacij „Warsaw Flow / re:mix”

15 lutego 2019

Warsztaty

Od 7 do 14 lipca Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na jubileuszową – dziesiątą edycję festiwalu improwizacji kontaktowej Warsaw FLOW / re:mix. Tego lata tancerze będą mieli okazję wziąć udział w Projekcie Performatywnym z Melissą Monteros, który zakończy się pokazem dla publiczności, a wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć do Intensywnych warsztatów prowadzonych przez: Raya Chunga, Grzegorza Pawłowskiego lub Charliego Morriseya oraz wziąć udział w warsztatach site-specific, prowadzonych przez Iwonę Olszowską.

 

Cena: 500 zł/karnet na cały festiwal przy rejestracji do 28 lutego.

Istnieje możliwość kupienia wejść na poszczególne bloki zajęć.

Kraków: XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza” – warsztaty „Kraków tańczy”

14 lutego 2019

Warsztaty

Już dziś Balet Cracovia Danza zaprasza na letnie, pięciodniowe warsztaty Kraków tańczy, które tradycyjnie towarzyszyć będą Festiwalowi Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Festiwal odbędzie się w dniach 21-28 lipca 2019 roku i będzie to jego dwudziesta, jubileuszowa edycja.

 

Nowością tegorocznych warsztatów tanecznych będą zajęcia z Irène Feste, znawczynią m.in. tańców balowych I połowy XIX wieku. Artystka poprowadzi w Krakowie kurs tańców empirowych. Jak co roku organizatorzy zaprosili do współpracy mistrzów z całego świata – m.in. z Indii, Francji, Anglii czy Hiszpanii.

 

Cena: 290 zł za kurs 

 

Promocja First Minute: przy zapisie do 30 kwietnia dodatkowe 10 % zniżki (obowiązuje również od ceny ulgowej). 

Cena ulgowa 200 zł za kurs dla zapisujących się na co najmniej trzy kursy lub uczestniczących w warsztatach co najmniej po raz trzeci.

 

 

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie/Akademia Teatru i Tańca: Nabór do Szkoły Mimów na rok akademicki 2019/20

14 lutego 2019

Edukacja

Szkoła Mimów to czteroletni program studiów licencjackich przy Akademii Sztuk Pięknych w Amsterdamie, którego absolwenci uzyskują dyplom licencjata sztuki w dziedzinie teatru. Od osób kandydujących wymaga się budowy ciała odpowiedniej dla tej bardzo fizycznej formy teatru, a także umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej oraz zdolności analitycznych. Mile widziane są umiejętności aktorskie i potencjał sceniczny. Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego, jednodniowego etapu osoby kandydujące wezmą udział w różnego rodzaju warsztatach i zajęciach. Osoby zakwalifikowane do drugiego, dwudniowego etapu wezmą udział w porannych i popołudniowych zajęciach, podczas których otrzymają zadanie do wykonania na kolejny dzień.

 

Audycje w naborze na rok akademicki 2019/20 odbędą się w Amsterdamie:

I runda: 6 lub 7 kwietnia 2019. Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 marca 2019.

II runda (dla osób, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji): 13-14 kwietnia 2019.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia