ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Zielona Góra: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, GoPiYoga, Repertuar

21 czerwca 2019

Warsztaty

W dniach 5-7 lipca Gosia Mielech zaprasza na drugą edycję weekendowych warsztatów GaGa w Zielonej Górze. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych tancerzy, entuzjastów ruchu, jak i dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. W programie: GaGa/people, GaGa/dancers, GoPiYoga oraz Repertuar DanceLab.  

 

Bilety: online

Promocyjna cena tylko do 30 czerwca: 180 zł dla ścieżki GaGa/people, 280 zł dla ścieżki GaGa/dancers

IMiT/Bytom: Laboratoria „Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic”

19 czerwca 2019

Instytut Muzyki i Tańca i British Council zapraszają do udziału w 3 stacjonarnych laboratoriach tańca współczesnego skierowanych do artystek i artystów z niepełnosprawnościami i bez niepełnosprawności. Laboratoria są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu Europe Beyond Access realizowanego przy wsparciu programu Creative Europe, finansowanego przez Unię Europejską. Każde z laboratoriów to trwające 3 dni warsztaty umożliwiające artystom i artystkom pogłębienie własnej praktyki ruchowej i umiejętności pracy z partnerem. Będą okazją do badania i budowania własnych słowników ruchowych.

 

Łatwy tekst [pobierz]

 

Termin zgłoszeń: 8 lipca 2019 roku

Formularz zgłoszeniowy: tutaj

Wrocław: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, Repertuar, Vinyasa joga

19 czerwca 2019

W ostatni weekend czerwca (29-30 czerwca) Gosia Mielech zaprasza do Wrocławia na wyjątkowe warsztaty GaGa. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla tancerzy, jak i dla osób niezwiązanych z tańcem. W programie: pogłębione warsztaty GaGa/people, GaGa/dnacers, Repertuar DanceLab, Vinyasa joga.

 

Bilety: online

Ceny i pakiety: GaGa/people + joga – 180 zł; GaGa/dancers + Rep + joga – 210 zł; pakiet Wszystko – 320 zł 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia