ENG
A A A
 kwiecień 2020 

WTT/Teatr ROZBARK: „Zarażamy ruchem” – cykl zajęć online

31 marca 2020

Warsztaty

Akademia Sztuk Teatralnych Filia w Bytomiu wraz z Teatrem ROZBARK uruchomiła cykl zajęć online Zarażamy ruchem. Zajęcia, które prowadzą pedagodzy Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu: Anna Piotrowska, Alexey Torgunakov i Anna Kaczmarczyk, odbywają się w godzinach porannych od poniedziałku do piątku. Zaproszenie do udziału w nich skierowane jest nie tylko do studentów AST WTT, ale także do przyszłych kandydatów i wszystkich zainteresowanych ruchem oraz tańcem.


Transmisja live będzie dostępna w wydarzeniu @Zarażamy Ruchem na Facebooku

Gdańsk/Klub ŻAK: Międzynarodowy Konkurs „Solo Dance Contest 2020”

26 marca 2020

Konkurs

Do 31 maja Klub ŻAK w Gdańsku wydłuża termin zgłoszeń do Międzynarodowego Konkursu Solo Dance Contest 2020 na solo z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego (contemporary dance / contemporary ballet). Konkurs skierowany jest do tancerzy o udokumentowanym dorobku artystycznym (lub tancerzy dyplomowanych). Artyści mogą w nim zgłaszać prace solowe (maks. dwie), których premiera odbyła się w między 1 stycznia 2018 a 30 maja 2020 roku lub specjalnie przygotowane na konkurs (premiera w ramach konkursu).

 

Termin zgłoszeń: 31 maja 2020 roku

 

W związku ze stanem epidemii Konkurs Solo Dance Contest 2020 , który odbędzie się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca, został przesunięty na drugą połowę roku. Planowany nowy termin to sierpień 2020; organizatorzy poinformują o oficjalnej dacie wydarzenia.

Malta Festival Poznań 2020: „Woda jest tobą” – nabór projektów do programu Generatora Malta

24 marca 2020

Nabór prac performatywnych

Woda jest tobą – to hasło, które towarzyszyć będzie programowi Generatora Malta, społeczno-artystycznej sekcji Malta Festival Poznań 2020. Organizatorzy wydarzenia zapraszają do przesyłania prac z obszaru sztuki i aktywizmu związanych ze społecznym kontekstem wody (i tegorocznym hasłem Woda jest tobą), przygotowanych z myślą o poznańskich akwenach. Nabór potrwa do 6 kwietnia.

 

– Zapraszamy artystki, muzyków, badaczki, aktywistów do wzięcia udziału w naborze „Woda jest tobą”. Czekamy na pomysły działań artystycznych, obiektów, interaktywnych instalacji, procesów artystyczno-edukacyjnych, interdyscyplinarnych doświadczeń, które opowiadają o nas z perspektywy wody – Joanna Pańczak, kuratorka Generatora Malta.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia