ENG
A A A
 lipiec 2018 

Sopot: „Dada Hub Kids – Ciała niebieskie” – warsztat tańca współczesnego dla dzieci. Prowadzenie: Katarzyna Ustowska, Piotr Stanek

14 czerwca 2018

Warsztaty

W dniach 9-12 lipca 2018 (godz. 10.00-15.00) Teatr Dada von Bzdülöw po raz drugi zaprasza najmłodszych uczestników na wakacyjny cykl warsztatów tanecznych Dada Hub Kids – pt. Ciała niebieskie. Warsztaty prowadzone będą przez tancerzy współpracujących z Teatrem Dada von Bzdülöw – Katarzyną Ustowską i Piotrem Stankiem. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 7–12 lat na spotkanie z ruchem i wyobraźnią.

 

Zapisy pod adresem: dadahubkids@gmail.com
Koszt uczestnictwa w warsztatach: 450 zł
Przy zgłoszeniu opiekunowie dzieci poproszeni zostaną o wypełnienie krótkiej aplikacji zgłoszeniowej.

Monachium/ Joint Adventures: Nabór prezentacji artystycznych Tanzwerkstatt Europa (1-11 sierpnia 2018)

13 czerwca 2018

Nabór prac performatywnych

W ramach tegorocznej edycji warsztatów tanecznych Tanzwerkstatt Europa, które odbędą się w Monachium w dniach 1-11 sierpnia 2018, Joint Adventures ogłasza nabór prezentacji artystycznych przeznaczony dla osób uczestniczących w warsztatach. Cykl prezentacji będzie okazją do pokazania nowego materiału przed monachijską publicznością oraz  artystami i uczestnikami warsztatów. Nabór ograniczony jest do osób biorących udział w jednym z warsztatów lub laboratoriów organizowanych w ramach Tanzwerkstatt Europa.

 

Zgłaszane propozycje nie powinny przekraczać 10 minut. Organizatorzy zapewniają studio na potrzeby prób. Zgłoszenia należy przesyłać e-mailem na adres l.schubert@jointadventures.net wraz z krótkim biogramem, DVD lub linkiem do wideo prezentującego zgłaszaną pracę oraz riderem technicznym.

Aerowaves Twenty 19: Nabór prac choreograficznych

12 czerwca 2018

Konkurs

Aerowaves to sieć promująca utalentowane młode choreografki i choreografów z Europy. W każdym roku wybiera 20 najbardziej obiecujących artystów, promuje ich prace i umożliwia ich prezentację dzięki współpracy z partnerami programu. Zgłoszenie pracy do Aerowaves to szansa na włączenie jej do programu partnerów sieci, niezależnie od tego, czy autorka lub autor zakwalifikuje się do wybranej dwudziestki. Co rok przy wsparciu Aerowaves partnerzy gwarantują około 100 prezentacji prac.

 

Prace należy nadsyłać w terminie do 14 września 2018 roku.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia