ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Warszawa/ Ruch w Instytucie 2018: Iza Szostak „Zmysły. Eksperyment. Choreografia i tekst” – warsztaty

6 sierpnia 2018

Warsztaty

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2018 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w cztery kolejne poniedziałki listopada w godz. 9.00-11.00 (5, 12, 19 i 26 listopada) do udziału w warsztatach z Izą Szostak, zatytułowanych Zmysły. Eksperyment. Choreografia i tekst. Podczas warsztatów uczestnicy zajmą się odkrywaniem potencjału ciała w ruchu, zarówno poprzez doświadczenia zmysłowe, jak i za pomocą zadań ruchowych. Wszystkie zaproponowane ćwiczenia będą służyły pobudzaniu wyobraźni, pomysłowości oraz odkrywaniu dotychczas nierozpoznanych możliwości ciała.

 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na cykl – 290 zł (250 zł w przedsprzedaży).

Bilety na stronie: www.instytut-teatralny.pl oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym.

Info: bilety@instytut-teatralny.pl, liczba miejsc ograniczona

 

Program „Dance on Tour” (DOT) – wsparcie pokazów prac z Austrii do końca 2018

6 sierpnia 2018

Granty

Austriackie Forum Kultury z przyjemnością informuje, że uruchomiony został Dance on Tour (DOT) – program wsparcia dla artystek i artystów tańca współczesnego, pefromansu i choreografii z Austrii, którzy zaproszeni są na występy do Polski. Jest on kontynuacją programu INTPA, dodatkowo wzbogaconego o kolejne elementy. „Dance on Tour” (DOT) skierowany jest zarówno do artystek i artystów, którzy bezpośrednio mogą ubiegać się o dofinansowanie, jak również do organizatorów, którzy ich zapraszają. DOT w tej edycji przewidziany jest do końca 2018 roku.

 

 

Warszawa/15.urodziny Instytutu Teatralnego: „Ruch w Instytucie” zajęcia otwarte. Prowadzenie: Agnieszka Kryst, Iza Szostak i Ramona Nagabczyńska

2 sierpnia 2018

Zajęcia

 W ramach jubileuszu 15-lecia Instytutu Teatralnego 25 sierpnia w godz. 11.55-13.30 odbędą się otwarte zajęcia prezentujące  i zarazem wprowadzające kolejną odsłonę programu Ruch w Instytucie, na który składa się cykl warsztatów z ruchu i świadomości ciała dla aktorów, performerów i ludzi teatru. Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia, które wyznaczą pole eksploatacji kolejnej części programu w 2018 roku Zajęcia poprowadzą choreografki zrzeszone w Centrum w Ruchu: Agnieszka Kryst, Iza Szostak i Ramona Nagabczyńska. W czasie otwartych warsztatów każda z nich zaproponuje kilka ćwiczeń, które przybliżać będą aspekty choreografii i tańca.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia