ENG
A A A
 luty 2019 

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/2019: Konkurs na realizację projektu edukacyjnego w ramach „Programu Animacji”

27 sierpnia 2018

Konkurs

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie ogłasza nabór do Programu Animacji, który ma na celu realizację w roku 2018 i 2019 autorskiego projektu działań społeczno-kulturalnych, zwanych animacjami, z dziedziny tańca współczesnego i performansu. Działania te mogą służyć edukacji zarówno dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, w tym osób z zagrożeniem wykluczenia społecznego. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, instytucji oraz niezależnych artystów, pedagogów tańca i animatorów kultury działających na terenie Warszawy.

 

Ostateczny termin zgłaszania projektu Animacji do Programu na pierwszy nabór mija 25 września 2018, na drugi – 10 grudnia 2018.

 

 

 

Opera Wrocławska: Zajęcia w Studiu Baletowym

24 sierpnia 2018

Zajęcia

Studio Baletowe, które działa pod auspicjami Fundacji na rzecz Opery Wrocławskiej, prowadzi działalność edukacyjną w zakresie sztuki baletowej. W ofercie Studia Baletowego znajdują się lekcje baletowe dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności ruchowych – od przedszkolaków po seniorów. Wszystkie zajęcia w Studio Baletowym są prowadzone przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej; doświadczonych artystów z bogatym dorobkiem scenicznym.

 

 

Zapisy: Ewa Żurakowska tel. 48 501 313 280, mail studiobaletowe@opera.wroclaw.pl

Austria: International Physical Theatre Lab and IUGTE Conference: Nabór zgłoszeń na warsztaty oraz propozycji wystąpień konferencyjnych

8 sierpnia 2018

Warsztaty

Organizatorzy warsztatów i konferencji International Physical Theatre Lab and IUGTE Conference zachęcają do nadsyłania zgłoszeń do udziału w warsztatach oraz propozycji wystąpień konferencyjnych. Celem warsztatów i towarzyszącej im konferencji jest stworzenie platformy wymiany unikalnych metodologii pracy i materiałów praktycznych oraz rozwoju umiejętności zawodowych i wymiany twórczych doświadczeń na poziomie globalnym. Konferencja i warsztaty odbędą się w dniach 13-21 grudnia 2018 na zamku Retzhof w Austrii.

 

Więcej informacji na stroniewww.physicaltheatreschool.net/theatre-lab-and-conference

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia