ENG
A A A
 maj 2018 

Praktyki i staże w Polskim Teatrze Tańca

6 kwietnia 2018

Praktyki

Polski Teatr Tańca poszukuje artystów tancerzy na staż w sezonie 2018/2019. Teatr szuka młodej tancerki oraz tancerza zmotywowanych do pracy w zespole oraz chcących udoskonalić swoje umiejętności. Organizatorzy oferują możliwość uczenia się repertuaru, udziału w projektach artystycznych oraz występowania na scenie wraz z artystami Polskiego Teatru Tańca. Stażysta zobowiązuje się do przyjęcia stażu na okres pół roku lub roku. Audycja odbędzie się 29 kwietnia (niedziela) o godzinie 12.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca.

 

Teatr oferuje również możliwość odbywania praktyk w sezonie 2018/2019 w swoich działach organizacyjnych.

Organizatorzy proszę o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: praktyki.ptt@gmail.com

Wrocław: Warsztaty dla nauczycieli i animatorów we Wrocławskim Teatrze Pantomimy

5 kwietnia 2018

Warsztaty

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza instruktorów teatralnych i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w dwudniowych warsztatach teatralnych (21-22 kwietnia). Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dwudniowe szkolenie w zakresie edukacji teatralnej, obejmujące 10 godzin praktycznej pracy warsztatowej, poprowadzi aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Agnieszka Kulińska. Podczas warsztatów uczestnicy poznają nie tylko propozycje zabaw ruchowych dla najmłodszych, czy ćwiczenia rozwijające kreatywność, ale także zadania na koncentrację i uważność dzieci w wieku szkolnym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.

 

Zgłoszenia:

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.pantomima.wroc.pl

Warszawa: Jennifer Backhaus – warsztaty

5 kwietnia 2018

Warsztaty

Fundacja Scena Współczesna zaprasza na wiosenną zapowiedź XIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Pokazowi spektakli zespołu Backhausdance (10 kwietnia 2018, godz. 19.00, Teatr Collegium Nobilium) towarzyszyć będą warsztaty (1,5 h), które poprowadzi Jennifer Backhaus (9 kwietnia 2018, godz. 18.00, Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22).

 

Koszt: 30 zł.

 

Zapisy: ttzawirowania@gmail.com.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia