ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Warszawa/Bytom: Audycje PERA School of Preforming Art w Polsce

14 marca 2019

Edukacja

PERA School of Preforming Art zaprasza do udziału w audycjach, które odbędą się w Polsce 13 i 14 kwietnia. Pierwszy dzień audycji zaplanowany jest w Warszawie, drugi w Bytomiu. PERA School of Performing Arts w Girne American University (GAU) oferuje 4-letnią edukację na poziomie licencjackim z zakresu tańca współczesnego, baletu, improwizacji, kompozycji. Celem studiów w Dance Bachelor w PERA School of Performing Art, będących pierwszym i jedynym wydziałem oferującym naukę tańca na poziomie licencjackim na Cyprze Północnym, jest kształcenie profesjonalnych tancerzy. 

 

Udział w audycjach: po wypełnieniu wniosku online do 10 kwietnia 2019 roku.

Kontakt: pera.auditions@gmail.com 

Audycje: 13 kwietnia  Warszawa (Akademia Tańca Zawirowania), 14 kwietnia  Bytom (Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK)

Warszawa/Muzeum POLIN: „Dzieci mają moc!" – warsztaty taneczne dla dzieci

5 marca 2019

Warsztaty

Muzeum Polin zaprasza do udziału w dwudniowych, weekendowych warsztatach tanecznych dla dzieci, towarzyszących wystawie czasowej W Polsce Króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości. Oprócz zabawy z ruchem i głosem spotkania są okazją do nauki współpracy w grupie oraz wyrażania siebie i swoich granic z szacunkiem do drugiego człowieka. Warsztat skierowany jest do grupy wiekowej 10-12 lat i będzie prowadzony przez dwoje doświadczonych tancerzy i pedagogów teatralnych: Katarzynę Sitarz i Tomka Ciesielskiego.

 

Zajęcia odbywają się w godz. 11.00-15.00

Bilety: 50 zł (dwa dni warsztatów)

Wiedeń/Festiwal ImPulsTanz 2019: Nabór do programu treningowego

22 lutego 2019

Szkolenia

Organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca ImPulsTanz warsztaty to największe tego typu wydarzenie w Europie. Oprócz kursów i projektów badawczych obejmuje ono m.in. programy treningowe, wspomagające indywidualny rozwój artystyczny. W tym roku festiwal ImPulsTanz przygotował program Atlas 2019, oferujący wsparcie młodym artystom tańca, mającym niewielkie doświadczenie choreograficzne. Trenerem tegorocznej edycji programu, zaplanowanej w dniach 12 lipca 12 sierpnia, będzie dramaturg tańca Guy Cools.

 

Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia 2019 roku, do godz. 12.00 czasu środkowoeuropejskiego. 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia