ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Muzeum POLIN: „Dzieci mają moc!" – warsztaty taneczne dla dzieci

5 marca 2019

Warsztaty

Muzeum Polin zaprasza do udziału w dwudniowych, weekendowych warsztatach tanecznych dla dzieci, towarzyszących wystawie czasowej W Polsce Króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości. Oprócz zabawy z ruchem i głosem spotkania są okazją do nauki współpracy w grupie oraz wyrażania siebie i swoich granic z szacunkiem do drugiego człowieka. Warsztat skierowany jest do grupy wiekowej 10-12 lat i będzie prowadzony przez dwoje doświadczonych tancerzy i pedagogów teatralnych: Katarzynę Sitarz i Tomka Ciesielskiego.

 

Zajęcia odbywają się w godz. 11.00-15.00

Bilety: 50 zł (dwa dni warsztatów)

Warszawa: 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Kontakt Improwizacij „Warsaw Flow / re:mix”

15 lutego 2019

Warsztaty

Od 7 do 14 lipca Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na jubileuszową – dziesiątą edycję festiwalu improwizacji kontaktowej Warsaw FLOW / re:mix. Tego lata tancerze będą mieli okazję wziąć udział w Projekcie Performatywnym z Melissą Monteros, który zakończy się pokazem dla publiczności, a wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć do Intensywnych warsztatów prowadzonych przez: Raya Chunga, Grzegorza Pawłowskiego lub Charliego Morriseya oraz wziąć udział w warsztatach site-specific, prowadzonych przez Iwonę Olszowską.

 

Cena: 500 zł/karnet na cały festiwal przy rejestracji do 28 lutego.

Istnieje możliwość kupienia wejść na poszczególne bloki zajęć.

Kraków: XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza” – warsztaty „Kraków tańczy”

14 lutego 2019

Warsztaty

Już dziś Balet Cracovia Danza zaprasza na letnie, pięciodniowe warsztaty Kraków tańczy, które tradycyjnie towarzyszyć będą Festiwalowi Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Festiwal odbędzie się w dniach 21-28 lipca 2019 roku i będzie to jego dwudziesta, jubileuszowa edycja.

 

Nowością tegorocznych warsztatów tanecznych będą zajęcia z Irène Feste, znawczynią m.in. tańców balowych I połowy XIX wieku. Artystka poprowadzi w Krakowie kurs tańców empirowych. Jak co roku organizatorzy zaprosili do współpracy mistrzów z całego świata – m.in. z Indii, Francji, Anglii czy Hiszpanii.

 

Cena: 290 zł za kurs 

 

Promocja First Minute: przy zapisie do 30 kwietnia dodatkowe 10 % zniżki (obowiązuje również od ceny ulgowej). 

Cena ulgowa 200 zł za kurs dla zapisujących się na co najmniej trzy kursy lub uczestniczących w warsztatach co najmniej po raz trzeci.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia