ENG
A A A
 marzec 2019 

Hamburg: Rezydencje w Centrum Choreograficznym K3 Tanzplan Hamburg – nabór wniosków

18 czerwca 2018

Rezydencja artystyczna

Centrum choreograficzne K3 Tanzplan Hamburg planuje przyznanie stypendiów na sezon artystyczny 2019/2020 w formie ośmiomiesięcznych rezydencji dla trojga obiecujących choreografów i choreografek. Stypendium przeznaczone jest dla osób po debiucie artystycznym. W skład rezydencji wchodzą m.in.: miesięczny grant, budżet produkcyjny oraz kurs kwalifikacyjny.

Program połączony jest z pokrewnymi kursami oraz programami szkoleniowymi organizowanymi przez Centrum K3. W skład rezydencji wchodzą zajęcia z mentorami, a także wsparcie dramaturgiczne, techniczne i producenckie.

 

Czas trwania rezydencji: sierpień 2019 – kwiecień 2020.

Zgłoszenia wyłącznie w języku angielskim można składać w terminie do 13 sierpnia 2018 roku; wnioski niepełne oraz złożone nieterminowo nie będą rozpatrywane: formularz

Wrocław/X Brave Festival: Melanie Lomoff – warsztaty choreografii dla profesjonalistów

17 czerwca 2014

Warsztaty

Organizatorzy X edycji Brave Festival zapraszają do Wrocławia (Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła, ul. Purkyniego 1) w dniach 13-16 lipca 2014 roku na warsztaty choreografii dla profesjonalistów ze zdobywczynią Grand Prix w Paryskim Międzynarodowym Konkursie Tańca, Melanie Lomoff. Przez trzy dni artystka będzie udzielała lekcji w sesjach po 4 godziny dziennie, a łączny koszt jej trzydniowych warsztatów to 250 zł. Zapisy trwają do 23 czerwca 2014. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: warsztaty.melanie@bravefestival.pl

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia