ENG
A A A
 maj 2018 

Wrocław/ XII Mandala 2018: Maria Marvidou - warsztaty z improwizacji

21 maja 2018

Warsztaty

25 maja o godz. 18.30 Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza w ramach XII Mandala Performance Festival na warsztaty z improwizacji, które poprowadzi Maria Mavridou (Grecja). Wstęp bezpłatny.

 

 

Miejsce: Instytut Uprawy i Nawożenia Gleby, ul. Orzechowa 61, Wrocław 50-540 (wejście na teren bramą dokładnie naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 90)

 Zapisy: atutysztuki@gmail.com

Poznań: Warsztaty Tańca Współczesnego „Dancing fairPlayce Poznań 2018”

21 maja 2018

Warsztaty

Organizatorzy drugiej edycji Warsztatów Tańca Współczesnego „Dancing fairPlayce Poznań” zapraszają do zapisów na zajęcia w różnych technikach tanecznych. Przewidziano zajęcia dla dzieci, dla seniorów, dla początkujących oraz dla niepoczątkujących tancerzy.

 

Termin: 18-25 sierpnia; warsztaty rozpoczną się w sobotę o godz. 12.00, a zakończą w kolejną sobotę o godz. 11.45. Cena pojedynczego warsztatu: 320 zł; zniżka przy zapisach na drugie i kolejne zajęcia oraz dla uczniów szkół baletowych i studentów kierunku „Taniec”. Organizatorzy przewidzieli 100 bezpłatnych miejsc dla mieszkańców Naramowic, Radojewa, Umultowa oraz Moraska.

 

Warszawa/TEATR-TANIEC-NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ: Jenny Sealey, EJ Raymond i Petre Dobre „Sign of the times” – warsztaty teatru inkluzywnego

17 maja 2018

Warsztaty

W ramach projektu TEATR-TANIEC-NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ Instytut Teatralny zaprasza na trzydniowe bezpłatne warsztaty teatru inkluzywnego Sign of the times, poświęcone pracy teatralnej łączącej osoby niesłyszące i słyszące oraz zagadnieniu scenicznego używania języka migowego. Warsztat prowadzony będzie w Brytyjskim Języku Migowym, tłumaczony na język angielski, polski oraz Polski Język Migowy.

Termin: 8–10 czerwca, warsztaty rozpoczną się o godz. 15.00 w piątek i zakończą o godz. 14.00 w niedzielę. Instytut Teatralny zapewnia lunch.

Zgłoszenia do 30 maja. Uczestnicy proszeni są o wypełnienie ankiety.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia