ENG
A A A
 luty 2018 

Warszawa: Adrian Russi „Upadając w kontakt” – warsztat improwizacji kontaktowej

16 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 20-22 kwietnia 2018 Andrzej Woźniak zaprasza na warsztat Upadając w kontakt, który poprowadzi Adrian Russi. Warsztat skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych głębszą praktyką improwizacji kontaktowej. Podstawowa znajomość tej formy tańca będzie atutem, ale nie jest konieczna do wzięcia udziału w warsztacie.

Koszt: 295 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 125 zł do 20 marca 2018 i 350 zł po tym terminie.

 

Pytania i zgłoszenia: Andrzej Woźniak: ej.posluchaj@gmail.com

Łódź: Teatr Chorea „Ciało/ruch/głos – aktor wielowymiarowy” – intensywne warsztaty

15 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 15-18 marca 2018 Teatr Chorea zaprasza na warsztaty skierowane do profesjonalnych aktorów, tancerzy, muzyków i instruktorów teatralnych, a także amatorów pasjonujących się teatrem, muzyką i tańcem. Program będzie obejmował pracę z ciałem, głosem i rytmem. Prowadzący: Tomasz Rodowicz, Janusz Adam Biedrzycki, Małgorzata Lipczyńska, Tomasz Krzyżanowski.

 

Koszt: 750 zł.

Zgłoszenia do 1 marca 2018 roku:

chorea.warsztaty@gmail.com

Do każdego zgłoszenia należy załączyć bio, CV lub krótki list motywacyjny.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/5 odsłon współczesności: Technika floorwork– warsztaty dla osób średniozaawansowanych. Prowadzenie: Łukasz Czapski

15 lutego 2018

Warsztaty

W ramach programu Centrum Sztuki Tańca w 2018 roku zaprasza do udziału w cyklu 5 odsłon współczesności, których uczestnicy będą mogli poznać się 5 różnych technik tańca współczesnego. W marcu organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach z techniki floorwork prowadzonych przez performera, tancerza i pedagoga Łukasza Czapskiego. Warsztat skupiony będzie na wykorzystaniu pracy z podłogą do zwiększenia ekonomiki ruchu. Jego uczestnicy poszukają mobilności kręgosłupa oraz naturalnego ruchu, który polega na właściwym przenoszeniu ciężaru i stosowaniu relacji „push-pull”.

 

Poniedziałki, 5, 12, 19, 26 marca 2018
godzina 14.45 – 16.15
26 marca otwarta lekcja  w godz. 16.15-17.45

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Link do zapisów na warsztaty

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia