ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Lublin: „Projekt Yanka Rudzka: Wielogłos ” – warsztaty tańców tradycyjnych

4 września 2018

Warsztaty

W dniach 15-16 września 2018 Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w w warsztatach tańców tradycyjnych, towarzyszących premierze spektaklu Projekt Yanka Rudzka: Wielogłos w Poznaniu. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazje poznać taniec armeński – kochari, taniec gruziński – svanuri oraz brazylijską sambę.

 

Opłaty: 10zł za każdą lekcję

Zapisywarsztaty.taniec@ck.lublin.pl; telefon: 660 577 716

Więcej informacjiwww.ltt.art.pl

Warszawa: Laboratorium tańca 2018 (#3). Prowadzenie: Renata Piotrowska-Auffret

4 września 2018

Zajęcia

W każdą niedzielę od 23 września do 13 grudnia 2018 Renata Piotrowska-Auffret zaprasza do udziału w Laboratorium tańca #3: ciała i książki, czyli cyklu zajęć dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Obejmuje on zajęcia z tańca i choreografii eksperymentalnej: improwizacji, kompozycji oraz pracy z ruchem i tekstem. Jest to kontynuacja i rozwinięcie laboratorium z poprzednich lat. W najbliższej edycji motywem przewodnim jest praca z ruchem i tekstem, czytanie/mówienie, tańczenie i praktyki choreograficzne z książkami.

 

Zapisy: krótkie listy motywacyjne należy przesłać mailem do 16 września na adres info@renatapiotrowska.pl

 

 

Poznań: „Dances with Camera” – konkurs krótkometrażowych filmów tanecznych w ramach Short Waves Festival 2019

3 września 2018

Konkurs

Short Waves Festival 2019 ogłasza nabór filmów do konkursu Dances with Camera. XI edycja festiwalu odbędzie się w dniach 19-24 marca 2019 roku w Poznaniu. Konkurs filmów tańca Dances with Camera zagości na festiwalu już po raz szósty. Do konkursu przystąpią produkcje taneczne z całego świata, odsłaniające przez widzami nieograniczone możliwości fizycznej ekspresji, wyrażone za pomocą filmowej narracji, niezależnie od formy i gatunku – od fabuł, przez dokumenty, animacje, po projekty eksperymentalne i choreograficzne impresje.

 

 

Zgłoszenia filmów przyjmowane są wyłącznie przez Film Festival Life:

http://www.filmfestivallife.com/Short-Waves-Festival/

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 14 października 2018.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia