ENG
A A A
 listopad 2018 

Bytom/Teatr ROZBARK: Nabór do programu rezydencyjnego „Młodzi na scenę”

25 października 2018

Rezydencja artystyczna

Od sezonu 2018/2019 Teatr ROZBARK w Bytomiu uruchamia nowy program rezydencyjny Młodzi na scenę. Celem programu jest wsparcie artystów reprezentujących szeroko rozumiany teatr tańca i ruchu w przygotowaniu premierowego spektaklu. Program przeznaczony jest dla artystów indywidualnych i zespołów bez stałego dostępu do sceny, którzy nie ukończyli 35. roku życia. W trakcie najbliższego sezonu zostaną wybrane dwie propozycje, których premiery odbędą się w styczniu i maju 2019 roku i Teatr ROZBARK będzie ich współproducentem. Do programu nie można zgłaszać spektakli, które już miały swoje prezentacje publiczne.

 

Kompletne zgłoszenie należy przesłać do 30 października 2018 na adres: a.wroblowska@teatrrozbark.pl

Aplikacja powinna zawierać zwięzły opis spektaklu i artysty/zespołu (max. 3500 znaków), formularz aplikacyjny oraz kosztorys spektaklu z uwzględnieniem dofinansowania oferowanego przez Teatr ROZBARK.

Ateny: Nabór wniosków do programu ONASSIS AiR 2019/20

23 października 2018

stypendia

Trwa nabór wniosków do programu ONASIS AiR (Artist-in-Residence) organizowanego w Atenach. Misją programu jest wspieranie procesów artystycznych promujących ekosystem sztuki niezorientowanej na produkt końcowy. Miejscem promowania tej idei zostały (między)narodowe centrum badawcze i program rezydencyjny Onassis Foundation w Atenach, których uruchomienie zaplanowano na 2019 roku. W ramach działalności centrum Onassis Foundation przewidziała stworzenie (między)narodowego programu rezydencji badawczych dla artystów i artystek Onassis AiR – wnioski można składać do 26 listopada 2018.

Warszawa/Warszawskie Muzeum Tańca: „Dalcroze nieodkryty – Laboratorium” – warsztaty z Martą Zawadzką

23 października 2018

Warsztaty

W dniach 27 i 28 października (w godz. 10.00-16.00) Warszawskie Muzeum Tańca zaprasza profesjonalnych i półprofesjonalnych tancerzy na warsztaty Dalcroze nieodkryty – Laboratorium, które odbędą się w Muzeum Warszawskiej Pragi. Warsztaty poprowadzi Marta Zawadzka. W niedzielę 28 października o godz. 15.30 planowany jest pokaz powarsztatowy.

 

Wstęp wolny

 

Zgłoszenia: joanna.formatzero@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona!

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia