ENG
A A A
 luty 2019 

Kraków: Warsztaty z kompozycji tańca z Małgorzatą Haduch cz. 3 – Improwizacja jako narzędzie procesu twórczego

11 lutego 2019

Warsztaty

W weekend 23-24 lutego Hurtownia Ruchu Studio Tańca w Krakowie zaprasza na warsztaty z Małgorzatą Haduch. Będzie to trzecia część cyklu warsztatów z kompozycji tańca, skierowana do tancerzy, choreografów, reżyserów, aktorów i performerów, których interesuje wykorzystanie improwizacji w procesie twórczym. 

 

Cena: 300 zł

 

Zapisy przez e-mail: studio@hurtowniaruchu.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu 692 131 496, na stronie www.hurtowniaruchu.pl lub na Facebooku

Bułgaria/Sofia: Pobyty rezydencyjne w Derida Dance Center – nabór uczestników

8 lutego 2019

Rezydencja artystyczna

Derida Dance Center w Sofii zaprasza do udziału w tegorocznych rezydencjach artystycznych w dziedzinie tańca współczesnego i performansu. W 2019 roku przewidziane są cztery rezydencje artystów tańca współczesnego spoza Bułgarii. Każdy pobyt rezydencyjny będzie trwał 20 dni i odbędzie się w okresie od marca do listopada 2019 roku (kandydaci mogą w zgłoszeniu wyrazić swoje preferencje odnośnie do dokładnego terminu).

 

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2019 roku.

Kraków/L’Art de la Danse (Niepubliczna Krakowska Szkoła Sztuki Tańca): „Anatomia ruchu dla tancerzy i pedagogów" − warsztat

7 lutego 2019

Warsztaty

L’Art de la Danse, czyli Niepubliczna Krakowska Szkoła Sztuki Tańca w Krakowie, zaprasza na warszatat Anatomia ruchu dla tancerzy i pedagogów. Warsztat pomyślany został jako kompendium wiedzy, która jest szczególnie istotna dla zdrowia tancerzy i uczniów szkół baletowych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zagadnieniami anatomii, poprawności i prawidłowości ruchu, bezpiecznego uprawiania sztuki tańca i rozwijania tanecznych możliwości.

 

Warsztat poprowadzi Paulina Mira, fizjoterapeutka Polskiego Baletu Narodowego.

Termin – 3 moduły: 17 lutego, 10 marca, 7 kwietnia 2019 roku (istnieje możliwość uczestnictwa w wybranych modułach)

Zapisy: tel. 12 4296283, 696 114 316, balet@balet-krakow.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia