ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Kraków/KCC: Warsztaty „CIAŁOWANIE na SPACERZE 2019” – prowadzenie: Piotr Stanek, Iza Orzełowska, Paweł Konior, Tomek Pomersbach, Imre Vass, Lee Brummer, Mui Cheuk Yin, Joseph Lee

12 kwietnia 2019

Warsztaty

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty CIAŁOWANIE, które odbędą się w ramach Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER, w dniach 25-28 kwietnia. Dla wszystkich praktykujących taniec i ruch na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym organizatorzy przygotowali zajęcia z takimi pedagogami, jak: Piotr Stanek, Iza Orzełowska, Paweł Konior, Tomek Pomersbach, Imre Vass, Lee Brummer, Mui Cheuk Yin, Joseph Lee.

 

Zgłoszenia: po wypełnieniu karty zgłoszenia dostępnej tutaj

Koszt: 4 dni warsztatów: 450 zł; 2 dni warsztatów (czwartek i piątek lub sobota i niedziela): 290 zł

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

Kraków/KCC: Warsztaty „CIAŁOWANIE na SPACERZE 2019” dla początkujących – prowadzenie: Tomek Pomersbach, Paweł Konior

11 kwietnia 2019

Warsztaty

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty CIAŁOWANIE, które odbędą się w ramach Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER. Dla osób początkujących organizatorzy przygotowali zajęcia z techniki tańca współczesnego i choreografii, które poprowadzi Tomek Pomersbach oraz z improwizacji kontaktowej z Pawłem Koniorem.
 

Termin warsztatów: 27 i 28 kwietnia, w godz. 11.00-14.00

Zgłoszenia: po wypełnieniu karty zgłoszenia dostępnej tutaj

Koszt: 65 zł za jedną lekcję trzygodzinną (sobota lub niedziela), 100 zł za dwie lekcje (sobota + niedziela)

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

 

Berno/Szwajcaria: Nabór na studia magisterskie w zakresie poszerzonej wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Artystycznym w Bernie

10 kwietnia 2019

Trwa nabór na studia magisterskie w zakresie poszerzonej wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Artystycznym w Bernie (MA Expanded Theater, Bern University of the Arts). To specjalistyczny program nauczania dla osób z różnych obszarów szeroko rozumianej sztuki teatru. Studia trwają trzy semestry i prowadzą do uzyskania tytułu magistra sztuki teatru. W trakcie studiów artyści reprezentujący różne dyscypliny performatywne – aktorzy, tancerze, performerzy, lalkarze etc – wspólnie uczą się i tworzą.

 

Zgłoszenia: do 15 kwietnia na adres theater@hkb.bfh.ch

Kontakt i konsultacje: Sibylle Heim: sibylle.heim@hkb.bfh.ch, tel. +41 31 848 49 97

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia