ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w lutym i marcu 2019

6 lutego 2019

Warsztaty

W osiem kolejnych czwartków, w lutym (7, 14, 21, 28) i marcu (7, 14, 21, 28) o godz. 18.30, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia GaGa people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy Gaga narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Organizatorzy proszą o nierejestrowanie zajęć sprzętem foto lub audio/wideo.

Bruksela: a.pass – nabór projektów badawczych do programu studiów podyplomowych oraz na stanowisko asystenta naukowego

5 lutego 2019

Edukacja

Program a.pass (zaawansowane studia w zakresie performansu i scenografii) przeznaczony jest dla artystów i artystek sztuk performatywnych, badaczy, pisarzy, kuratorów i teoretyków, którzy chcieliby rozpocząć badania artystyczne w profesjonalnym środowisku badawczym. Powstał z myślą o tych, którzy planują poszerzyć swoje umiejętności i warsztat o metodologię badawczą uwzględniającą perspektywę performatywną. To także okazja dla artystów i teoretyków uczęszczających na studia doktoranckie w zakresie sztuki do opracowania własnych, niezależnych i transdyscyplinarnych projektów oraz do uzyskania statusu asystenta naukowego. Asystent naukowy otrzymuje możliwość pracy w charakterze oficjalnego partnera Instytutu.

 

Termin składania wniosków: 24 lutego 2019  na studia podyplomowe / 24 lutego 2019 oraz maj i październik 2019 (dokładne terminy do ustalenia)  na stanowisko asystenta naukowego

 

 

Poznań/AAT 2019: Guy Cools „Komu potrzebny dramaturg?” – coaching

4 lutego 2019

Warsztaty

W dniach 18-22 marca 2019 Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w warsztacie Komu potrzebny dramaturg?, który poprowadzi Guy Cools. Zajęcia odbędą się w ramach marcowej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019. Ich głównym tematem będzie dramaturgia tańca i proces twórczy. Zaproszenie skierowane jest choreografów, ich artystycznych współpracowników, aktywnych dramaturgów oraz wszystkich, którzy chcieliby zająć się praktyką dramaturgiczną.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 3 marca 2019 roku, o godz. 23:59.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia