ENG
A A A
 lipiec 2019 

Kraków/XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”: „Kraków tańczy” – warsztaty

2 lipca 2019

Warsztaty

Balet Cracovia Danza zaprasza na letnie, pięciodniowe warsztaty Kraków tańczy, które tradycyjnie towarzyszyć będą Festiwalowi Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Festiwal odbędzie się w dniach 21-28 lipca 2019 roku i będzie to jego dwudziesta, jubileuszowa edycja. Nowością tegorocznych warsztatów tanecznych są zajęcia z Irène Feste, znawczynią m.in. tańców balowych I połowy XIX wieku. Artystka poprowadzi w Krakowie kurs tańców empirowych. Jak co roku organizatorzy zaprosili do współpracy mistrzów z całego świata – m.in. z Indii, Francji, Anglii czy Hiszpanii.

 

Termin zgłoszeń gwarantujących miejsca w wybranej grupie (przesłanych wraz z dowodem wpłaty zaliczki na adres: ardentesole@ardentesole.art.pl lub pocztą) mija 5 lipca 2019 roku.

Warszawa: Warszawski trening Axis Syllabus

1 lipca 2019

Warsztaty

Andrzej Woźniak zaprasza jesienią br. na systematyczny trening Axis Syllabus. Axis Syllabus (AS) to praktyka ruchowa, która zakłada interdyscyplinarne podejście do ludzkiego ciała, uczy ruchu ergonomicznego, respektującego strukturę organizmu. Trening obejmie 7 weekendowych modułów w okresie od października 2019 roku do maja 2020 roku. Zajęcia będą prowadzone przez certyfikowanych pedagogów Axis Syllabus.

 

Informacje i zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com

Cena: przy wpłacie zaliczki do 15 sierpnia – 1900 zł, po 15 sierpnia – 2200 zł (udział w pojedynczych warsztatach możliwy w przypadku niezebrania się grupy 30 stałych uczestników; koszt pojedynczych warsztatów – 450 zł)

 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w lipcu 2019

25 czerwca 2019

Warsztaty

W lipcowe czwartki (4, 11, 18, 25 lipca) o godz. 18.30 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia GaGa/people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Od lipca zajęcia odbywać się będą w Sali Pomnikowej Muzeum POLIN (wstęp wejściem administracyjnym od strony ul. Anielewicza, uczestnicy proszeni są o przybycie co najmniej 15 minut wcześniej). 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia