ENG
A A A
 listopad 2018 

Lublana: Nabór wniosków do programu badawczo-choreograficznego PARL

23 października 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór wniosków do dziesięciodniowego programu badawczo-choreograficznego PARL dla artystów i artystek performatywnych, który odbędzie się w dniach 1-10 września 2019 w Lublanie (Słowenia). Program przeznaczony jest dla artystów i artystek oraz zespołów działających w dziedzinach performansu, devised theatre, tańca współczesnego, sztuki intermedialnej i form hybrydowych, zainteresowanych dziesięciodniową formułą badawczo-choreograficzną. PARL zapewnia uczestni(cz)kom przestrzeń do pracy i prezentacji spektakli.

 

Wnioski należy składać za pośrednictwem strony internetowej PARL w terminie do 31 stycznia 2019:

https://www.parl.si/

 

Gdańsk: Diego Sinniger de Salas – warsztaty

22 października 2018

Centrum Jogi w Gdańsku zaprasza na warsztaty tańca współczesnego i improwizacji z Diego Sinnigerem de Salas, które odbędą się 28 października (godz. 10.00-14.00). Będzie to 4-godzinne spotkanie poświęcone technice tańca fizycznego i improwizacji ruchowej. Warsztaty przeznaczone są dla bardziej i mniej doświadczonych tancerzy, a także amatorów i pasjonatów tańca posiadających solidne podstawy tańca współczesnego.

 

cena: 120 zł, przy wpłacie do 24 października: 100 zł*
inforamacje i zapisy: dana.chmielewska@gmail.com

*Organizatorzy zastrzegają prawo potrącenia 1/3 części wpłaty w przypadku nagłej rezygnacji z uczestnictwa (tj. od dnia 26.10).

XI Gdański Festiwal Tańca: Konkurs „Rezydencja/Premiera 2019” – nabór projektów

18 października 2018

Konkurs

Klub Żak ogłasza nabór projektów w ramach konkursu „Rezydencja/ Premiera 2019” w ramach XI Gdańskiego Festiwalu Tańca. Konkurs dotyczy projektu na spektaklu z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Celem konkursu jest wspieranie i promocja tańca współczesnego. Konkurs jest adresowany do tancerzy z Polski i uczestników konkursu „Solo Dance Contest”, organizowanego przez Klub Żak w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca. Aplikacje konkursowe mogą składać osoby  mieszkające na terenie Polski co najmniej od 1 stycznia 2018 roku oraz tancerze mieszkający za granicą, którzy prezentowali swoje spektakle w ramach konkursu Solo Dance Contest organizowanego w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca w latach 2014 – 2018. W 2019 roku mentorami będą Patricia Apergi z Grecji, Eva Duda z Węgier oraz Jean Gaudin z Francji.

 

Zgłoszenie powinno zostać wysłane w terminie do 28 listopada 2018 do godz. 23.00 (liczy się data i godzina wpływu aplikacji).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia