ENG
A A A
 maj 2018 

Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Dariusz Lewandowski – warsztaty

16 maja 2018

Warsztaty

W ramach cyklu Mistrzowskie warsztaty tańca Teatr na Plaży (al. Mamuszki 2) i Sopocki Teatr Tańca zapraszają na warsztaty z Dariuszem Lewandowskim z techniki tańca współczesnego dla tancerzy profesjonalnych i zaawansowanych amatorów.

 

Koszt: 120 zł – dwa dni / 60 zł – jeden dzień
Dla stałych uczestników Mistrzowskich Warsztatów Tańca zniżka 100 zł – dwa dni / 50 zł – jeden dzień  (o zniżce decyduje zarząd Dance [SIC!] Association).

Zapisy na: sopot.dance.theatre@gmail.com

 

Toruń/XXIV Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT: Warsztat z teatru fizycznego dla tancerzy. Prowadzenie: Iwan Jestiegniejew

16 maja 2018

Warsztaty

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu KONTAKT w Toruniu 24 maja w godz. 10.00-14.00 odbędzie się intensywny warsztat z teatru fizycznego z Iwanem Jestiegniejewem. Warsztat będzie się składał z ćwiczeń fizycznych, bloku zadań ruchowych i twórczych oraz improwizacji. Uczestnicy skoncentrują się na podstawowych pojęciach współczesnego tańca i teatru fizycznego (ciało, przestrzeń, czas), skupiając się na osobistym odbiorze i doświadczeniu każdego z uczestników warsztatu.

 

Warsztat jest przeznaczony dla profesjonalnych aktorów i tancerzy oraz osób z doświadczeniem tanecznym.

 Zgłoszenia na adres:

edukacja@teatr.torun.pl  (w tytule  należy zawrzeć nazwę warsztatu)

Kraków/VI KRoki/Małe KRoki: „Blisko” – warsztaty dla rodzin z dziećmi do 3. roku życia. Prowadzenie: Monika Kiwak

10 maja 2018

Warsztaty

VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: Dialogujący. Podczas festiwalu Monika Kiwak w dnich 19-20 maja (godz. 11.00) poprowadzi warsztaty łączące ze sobą dwa narzędzia: improwizację tańca współczesnego i ekspresję graficznej, którasłużyć będzie do wzmocnienia rodzinnych więzi. Uczestnicy będą blisko osób z którymi przyszliśmy, trochę bliżej innych osób na sali i blisko podłogi. Warsztaty odpowiadają na potrzeby motoryczne i ekspresyjne rodzin. Ubrać należy się się tak, by móc się swobodnie turlać i skakać. W czasie warsztatów uczestnicy będą używać spieralnych pasteli, które pobrudzą ubranie. Tańczyć będą boso lub w skarpetkach.

 

Bilety: 10 zł

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia