ENG
A A A
 lipiec 2018 

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Agnieszka Kryst „ Ecstatic Body Practice” – warsztaty dla kobiet

4 lipca 2018

Warsztaty

W dniach 3,4,7 lipca 2018 roku w ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędą się warsztaty dla kobiet Ecstatic Body Practice. Poprowadzi je Agnieszka Kryst w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki.

Podczas warsztatów uczestnicy spróbują znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy współczesne aktywności fizyczne mogą wprowadzić w stan ekstatyczny? Która z form intensywnego ruchu może doprowadzić do transu? Czy będąc świadomie w działaniu, można doświadczyć euforii i uniesienia? Przedmiotem poznania dla uczestników stanie się poruszające się ciało.

 

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie: 

https://zacheta.art.pl/pl/kalendarz/agnieszka-kryst-warsztaty-dla-kobiet-ecstatic-body-practice-3

22 556 96 51

Warszawa/Format Zero: Marta Zawadzka, Iwona Wojnicka, Marta Kosieradzka – lekcje otwarte

3 lipca 2018

Warsztaty

W dniach 7-8 lipca Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format Zero oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zapraszają do Klubokawiarni na lekcje otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką tańca modern. Prowadzące lekcje (Marta Zawadzka, Iwona Wojnicka, Marta Kosieradzka) przygotowały zestaw ćwiczeń i improwizacji, które były materiałem wyjściowym do choreografii grupowej w projekcie Druga Strona.

 

Harmonogram: sob: 10.00-13.00 (Muzykalność – Marta Zawadzka), 14.00-17.00 (Chór taneczny – Iwona Wojnicka), nd: 10.00-13.00 i 14.00-17.00 (Przestrzeń – Marta Kosieradzka).

 

Wstęp wolny!

Łódź/Teatr CHOREA: „Jak w ulu!” – warsztaty taneczno-ruchowe

3 lipca 2018

Warsztaty

Stowarzyszenie Teatralne CHOREA zaprasza na warsztaty z zakresu tańca, muzyki, teatru oraz ekologii, skierowane do osób niewidomych i słabowidzących oraz młodych animatorów z województwa łódzkiego w ramach cyklu edukacyjno-integracyjnych i interdyscyplinarnych warsztatów Jak w ulu!. Tematem przewodnim warsztatów będą pszczoły, ich środowisko oraz znacząca rola tych owadów w życiu człowieka i ich wpływ na ekosystem.

 

Wakacyjny harmonogram:

9-15 lipca 2018 – I Letnie warsztaty miejskie, 13-19 sierpnia 2018 – II Letnie warsztaty miejskie

 

Zapisy:pon-pt: 12.00-18.00:

chorea.warsztaty@gmail.com,

+48 506 103 207

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia