ENG
A A A
 lipiec 2019 

Bruksela/Charleroi Danse: Nabór do udziału w Przeglądzie Belgijskiego Frankofońskiego Tańca Współczesnego „Objectifs Danse 9”

17 czerwca 2019

Współpraca międzynarodowa

Wallonie-Bruxelles Théâtre Danse, Wallonie-Bruxelles International oraz Federacja Walonia-Bruksela zapraszają do udziału w 9. Przeglądzie Belgijskiego Frankofońskiego Tańca Współczesnego „Objectifs Danse 9”. Przegląd odbędzie się w dniach 16 do 18 października 2019 roku w Brukseli oraz w Charleroi. To świetna okazja do zapoznania się z twórczością tancerzy i zespołów tańca współczesnego z Walonii-Brukseli.

 

Rejestracja uczestników poprzez formularz rejestracyjny: tutaj

Hanna Raszewska-Kursa: Ankiety na temat gazet festiwalowych i warsztatów pisania o tańcu

12 czerwca 2019

Hanna Raszewska-Kursa, krytyczka i badaczka tańca, zbiera dane do artykułu na temat gazet – i innych form, jak blogi, strony internetowe, publikacje w mediach społecznościowych – prowadzonych przy festiwalach tańca w Polsce w latach 1989-2018. Badaczce zależy na dotarciu do jak największej liczby osób, które brały udział w takich przedsięwzięciach. Druga z ankiet dotyczy festiwalowych warsztatów pisania o tańcu, nawet takich, które nie wiązały się z wydawaniem gazet (i powstawaniem innych form publikacji). Ankiety będą aktywne do 31 lipca 2019.

Wiedeń/Festiwal ImPulsTanz 2019: Ruszyły zapisy na warsztaty i projekty badawcze

23 kwietnia 2019

Warsztaty

Międzynarodowy Festiwal Tańca ImPulsTanz 2019 zaprasza tancerzy, choreografów i pedagogów z całego świata do udziału w warsztatach i projektach badawczych, które w ramach festiwalu będą odbywać się w dniach 11 lipca – 11 sierpnia 2019 roku, w ośrodku Arsenal Vienna. W ofercie 231 warsztatów i projektów badawczych, zarówno dla profesjonalnych artystów, jak i początkujących adeptów sztuki tańca.

 

Formularze zgłoszeniowe i rejestracyjne dostępne online pod adresem www.impulstanz.com.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia