ENG
A A A
 luty 2018 

Gdańsk: XII Konkurs filmowy w ramach „IN OUT FESTIVAL”: „Taniec/obraz”

13 lutego 2018

Konkurs

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku zaprasza artystów wizualnych i filmowych do udziału w otwartym międzynarodowym konkursie na najlepsze: prace wideo, eksperymenty, dokumenty i  animacje. Konkurs organizowany jest w ramach Festiwalu In Out. Tematem tegorocznej edycji Festiwalu jest taniec/obraz. Konkurs jest dwuetapowy, a jury I etapu konkursu do 9 kwietnia 2018 wybierze 20 artystów,  których prace zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu a tym samym pokazane podczas  przeglądów w CSW Łaźnia. Artyści zostaną zaproszeni na Festiwal do Gdańska.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych upływa 25 marca 2018. 

W programie Festiwalu znajdą się także wykłady, pokazy filmowe, koncert oraz performansy taneczne.

Warszawa: Improwizacja solowa – warsztat. Prowadzenie: Andrew Morrish

12 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 5-9 marca 2018 Gosia Gajdemska zaprasza do udziału w warsztacie z improwizacji solowej, który poprowadzi Andrew Morrish.  Jak zapowiada prowadzący, podczas warsztatów uczestnicy skupią się na umiejętności angażowania się – która jest niezbędna w procesie odkrywania treści w oddechu, ruchu, głosie i wyobraźni, a następnie wzmocnią tę umiejętność za pomocą ducha komunikacji, potrzebnego do zaangażowania widzów. Rozpoczną od pracy nad ruchem, a następnie dodamy głos i wyobraźnię.

 

Cena dla uczestniczek/uczestników z Polski:

500 zł przy wpłacie na konto do dnia 20 lutego 2018

600 zł przy wpłacie na konto od 21 lutego 2018

Informacje i zgłoszenia: Gosia Gajdemska: gosia.gajdemska@gmx.de

Gdańsk: „Passing Through” – warsztaty z Małgorzatą Haduch

12 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 3-4 marca 2018 DIIA (Dance Is In The Air) zaprasza na warsztaty Passing Through, które poprowadzi Małgorzata Haduch. Praktyka Passing Through nie wymaga wcześniejszego przygotowania tanecznego oraz sama w sobie niekoniecznie stawia na wirtuozerskie wykonanie jako cel treningu. Liczba miejsc jest ograniczona do 19, dlatego o zapisie na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

Miejsce: Aruna – Studio Jogi i Tańca, al. Rzeczpospolitej 11a (Gdańsk).

Koszt: 260 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł do 15 lutego. Po tym terminie 290 zł.

 Informacje i pytania: aruna@arunastudio.pl, danceisintheair@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia