ENG
A A A
 luty 2019 

Gdańsk/Klub ŻAK: Międzynarodowy Konkurs „Solo Dance Contest 2018”

25 stycznia 2019

Konkurs

Klub Żak w Gdańsku zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Solo Dance Contest 2019 na solo z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego (contemporary dance/contemporary ballet). Konkurs odbędzie się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca w dniach 10-14 czerwca 2019.  Konkurs skierowany jest do artystów-tancerzy i ma na celu wspieranie oraz promocję tańca współczesnego. Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie prace solowe, których premiera odbyła się między 1 stycznia 2017 a 30 marca 2019 lub specjalnie przygotowane na konkurs (premiera w ramach Konkursu), nie krótsze niż 5 minut i nie dłuższe niż 20 minut. 

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca 2019. Liczy się nada wpływu zgłoszenia do Klubu Żak.

Warszawa: Laboratorium z Niną Martin (US) „Ensemble Thinking: improwizacja taneczna, perspektywa performatywna”

25 stycznia 2019

Warsztaty

W dniach 22-24 marca odbędzie się laboratorium z Niną Martin Ensemble Thinking: improwizacja taneczna, perspektywa performatywna. W ramach zajęć uczestnicy będą przyglądać się swojemu ciału – jak działa ono solowo, a jak w kontakcie improwizacji z innymi, czyli jako „ciało zespołowe”. Osobną częścią laboratorium będzie zaproponowany przez Ninę Martin system ruchowy – ReWire: Movement Method – prowadzący do osiągnięcia spontanicznego stanu tanecznego.

 

Koszt: 350 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 150 zł do 17 lutego! Przy zgłoszeniu na ten warsztat i na warsztat Axis Syllabus z Antoinem Ragot, który odbędzie się 22-24 lutego zniżka – 500 zł za obydwa.

Warszawa: Warsztat Axis Syllabus z Antoinem Ragot – „Twoja wewnętrzna ryba”

25 stycznia 2019

Warsztaty

Wszystkich zainteresowanych poprawieniem koordynacji ruchowej i zdobyciem umiejętności intuicyjnego poruszania się w przestrzeni zapraszamy na warsztat Axis Syllabus z Antoinem Ragot Twoja wewnętrzna ryba, który odbędzie się 22-24 lutego w Warsaw Dance Department. Jak zapewniają organizatorzy, umiejętności zdobyte podczas zajęć to dla uczestników nie tylko inwestycja w ich kondycję sportową, ale także praktyczna pomoc w życiu codziennym.

 

Koszt warsztatów: 300 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł do 31 stycznia! Przy jednoczesnym zgłoszeniu na warsztat z Niną Martin (22-24 marca) zniżka: 500 zł za obydwa.  

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia