ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Warszawa/Warsaw Dance Department: „Partytura. Intensywna praktyka 3D z Michaelem Getmanem” – warsztaty

10 kwietnia 2019

Warsztaty

W dniach 27 i 28 kwietnia Stowarzyszenie Format Zero zaprasza do Warsaw Dance Department na warsztat Michaela Getmana Partyturaintensywna praktyka 3D. Będą to wariacje na temat osobistego podejścia do choreografii, kompozycji, tworzenia własnej partytury, tekstury i treści indywidualnej myśli, twórczego ducha, nieustannego cyklu poznawania i rozumienia.

 

Zgłoszenia: tutaj 

Koszt: 250 zł (przedpłata 100 zł)

Warszawa/Warsaw Dance Department: Amanda Miller „W dialogu z ciałem i umysłem” – warsztat choreografii i improwizacji

9 kwietnia 2019

Warsztaty

We wtorek 23 kwietnia Stowarzyszenie Format Zero zaprasza do Warsaw Dance Department na dwudniowy warsztat improwizacji i choreografii z Amandą K. Miller – tancerką i choreografką, byłą dyrektor artystyczną Pretty Ugly Dance Company, Ballett Freiburg/Pretty Ugly i tancerką/choreografką Ballett Frankfurt prowadzonego przez Williama Forsythe'a. Warsztat Amandy K. Miller jest otwarty dla wszystkich osób (zarówno tancerzy, jak i osób nie związanych na co dzień z tańcem) zainteresowanych procesem nielinearnego dialogu opartego na myśleniu intuicyjnym, podejmowaniu ryzyka, umiejętności wzajemnego rezonowania. Praca zostanie podsumowana pokazem improwizacji tanecznej Hiraeth, otwartym dla widowni.

 

Termin: 23-24 kwietnia, godz. 11.00-17.00

Zgłoszenia: tutaj

Koszt: 250 zł (przedpłata: 100 zł)

Kontakt: joanna.formatzero@gmail.com, tel. +48 730 622 328

 

 

Warszawa/Butohpolis: Maruska Ronchi „Świętowanie życia” – warsztat butoh

9 kwietnia 2019

Warsztaty

W ramach I Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Butoh „Butohpolis” 25 kwietnia Maruska Ronchi poprowadzi warsztaty butoh, zatytułowane Świętowanie życia. Do udziału w warsztacie zaproszeni są wszyscy, z każdym rodzajem doświadczenia artystycznego i osobistego.

 

Zapisy: limenbutoh@wp.pl

Termin: 25 kwietnia 2019, godz.18.00-21.00

Miejsce: Teatr Baza, ul. Podchorążych 39, Warszawa

Koszt: 80 zł (w dniu warsztatu 100 zł)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia