ENG
A A A
 lipiec 2018 

Kraków/KCC: „KCC Dance Intensive” – letnie warsztaty

2 lipca 2018

Warsztaty

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na intensywne, letnie warsztaty, które odbędą się w dniach od 27 sierpnia do 1 września 2018 r. w zmienionej formule. Oferta zostaje poszerzona o dodatkowe formy – w programie: FIZYCZNYzGAGAcamp, GaGa dancers i GoPiYoga z Gosią Mielech, taniec fizyczny z Patricią Hastewell oraz po raz pierwszy w KCC Countertechnique z Yi-chun Liu. Warsztaty skierowane są dla tancerzy średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zainteresowanych szeroko pojętym tańcem współczesnym i improwizacją. Podczas wydarzenia odbędą się również zajęcia GaGa people adresowane do wszystkich chętnych powyżej 16 r.ż., bez wcześniejszego doświadczenia tanecznego.

 

Więcej informacji o pedagogach, regulamin oraz karta zgłoszeń: https://nck.krakow.pl/kcc/blog/kcc-dance-intensive/

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

Zgłoszenia do 18 lipca. 

Warszawa: Łukasz Czepski „Soft Floorwork with Acrobatics” – warsztaty

28 czerwca 2018

W dniach 30 czerwca - 1 lipca, w godzinach 11.00 - 13:30 odbędą się warsztaty „Soft Floorwork with Acrobatics” prowadzone przez Łukasza Czepskiego. Na zajęciach uczestnicy skupią się na kontakcie z podłogą. Będą analizować pracę ciała przy wykonywaniu ruchów, które będą mogły wymagać dużego wysiłku fizycznego. Odkryją połączenia pomiędzy różnymi częściami ciała, dzięki temu znajdą naturalną reakcję wychodzącą z impulsów.

Zajęcia będą składały się z improwizacji, elementów technicznych, ćwiczeń oraz choreografii.
Podczas całego warsztatu nacisk nie będzie kładziony na formę, ale na zrozumienie istoty techniki.

 

Koszt:
70 zł za pojedyncze zajęcia
120 zł za dwa dni

 

Zgłoszenia przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1IL9xEmbNEW_BRwpjH9yrgbdSLVSwM48g0yWb65AxnLM

Borowy Młyn: Anna Piotrowska „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe” – warsztaty

28 czerwca 2018

Fundacja Rozwoju Tańca_eferte i Fundacja POZA Pionem zapraszają na intensywne tygodniowe warsztaty z Anną Piotrowską, zatytułowane „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe”, które odbędą się w uroczej wiosce Borowy Młyn na Kaszubach w dniach 29 lipca – 5 sierpnia 2018. 

Zajęcia skierowane są do tancerzy, ruchowców, aktorów fizycznych, którzy pragną zgłębić świadomość fizycznej siły, obecności poprzez intensywny trening fizyczny, oparty na pracy z centrum i mocnej pracy ciała z podłogą. 

 

Zapisy do 30.06 przez formularz

https://goo.gl/forms/DZVtHUi9rvtmHopG3

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia