ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Warszawa/MIK: Nabór Mazowieckiej Akademii Tańca i Teatru na kierunki „Taniec Ludowy”, „Taniec Jazzowy”– edycja 2018-2020

29 sierpnia 2018

Mazowiecki Instytut Kultury ogłasza nabór do Mazowieckiej Akademii Tańca i Teatru (dawniej: Instruktorskie Kursy Kwalifikacyjne) na kierunki „Taniec Ludowy”, „Taniec Jazzowy” (edycja 2018-2020).  

Ukończenie kursu profesjonalnie przygotowuje do pracy w charakterze instruktora tańca. Kursy przeznaczone są również dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

 

Termin składania dokumentów: do 3 października 2018 r.
Rozmowa kwalifikacyjna: 6 października 2018 r.

Więcej informacjihttps://www.mik.waw.pl/

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

28 sierpnia 2018

Od 30 września do 16 grudnia 2018, w każdą niedzielę w godzinach 19.00 – 21.00 Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na cotygodniowe jamy improwizacyjne. Jam to wspólna przestrzeń, w ramach której uczestnicy praktykować będą improwizację kontaktową. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby od 16 roku życia zainteresowane jamami, zarówno te początkujące, jak i zaawansowane.

 

Wstęp wolny.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/2019: Konkurs na realizację projektu edukacyjnego w ramach „Programu Animacji”

27 sierpnia 2018

Konkurs

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie ogłasza nabór do Programu Animacji, który ma na celu realizację w roku 2018 i 2019 autorskiego projektu działań społeczno-kulturalnych, zwanych animacjami, z dziedziny tańca współczesnego i performansu. Działania te mogą służyć edukacji zarówno dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, w tym osób z zagrożeniem wykluczenia społecznego. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, instytucji oraz niezależnych artystów, pedagogów tańca i animatorów kultury działających na terenie Warszawy.

 

Ostateczny termin zgłaszania projektu Animacji do Programu na pierwszy nabór mija 25 września 2018, na drugi – 10 grudnia 2018.

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia