ENG
A A A
 maj 2018 

Kraków/VI KRoki/Małe KRoki: „ I kropka” – warsztaty dla rodzin z dziećmi 4-6 lat. Prowadzenie: Monika Kiwak

10 maja 2018

Warsztaty

VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: Dialogujący. Podczas festiwalu Monika Kiwak w dniach 19 i 20maja (godz. 12.30) poprowadzi warsztaty ruchowe dla rodzin na temat przestrzeni w tańcu współczesnym, wzmacniające więzi dzieci i bliskich im dorosłych. Przygoda rozpocznie się od jednej kropki na podłodze. Dokąd zaprowadzić może nas rząd kropek? I co one mają wspólnego z tańcem? A co się stanie, gdy kropka spotka kreskę? To będzie zabawa z Creative Dance! I kropka! Warsztat wymaga aktywnego uczestnictwo w zabawie dorosłych i dzieci. Poruszamy się w wygodnych ubraniach, bez butów.

 

Bilety: 10 zł

Kraków/VI Festiwal KRoki: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – lekcje

10 maja 2018

Zajęcia

I edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: Dialogujący. Podczas festiwalu Adi Weinberg-Prejna poprowadzi lekcje GaGa/people (15-16 maja o godz. 17.00 i 18.00). Tańczysz klasycznie? GaGa pozwoli Ci być lepszą baleriną! Próbujesz sił w tańcu współczesnym? Odkryjesz nowe możliwości swego ciała! W ogóle nie tańczysz, a chciałbyś? GaGa pozwoli Ci posmakować przyjemności ruchu!

 

Bilety:  30 zł

 

 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca 2018/Kino Tańca/Ciało mówi: Agata Siniarska „Choreograficzne apokalipsy” – warsztaty

10 maja 2018

Warsztaty

W ramach majowej odsłony programu Kino Tańca pt. Ciało mówi, realizowanego jako część projektu Centrum Sztuki Tańca,  w niedzielę 13 maja w godz. 15.00-18.00 odbędą się warsztaty Choreograficzne apokalipsy prowadzone przez Agatę Siniarską. Podczas warsztatów uczestnicy będą zajmować się katastrofami, które tak spektakularnie są wykorzystywane we współczesnym kinie.

 

Wstęp wolny.

Zapisy na warsztaty: kinotanca@centrumsztukitanca.eu

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia