ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Opera Wrocławska: Zajęcia w Studiu Baletowym

24 sierpnia 2018

Zajęcia

Studio Baletowe, które działa pod auspicjami Fundacji na rzecz Opery Wrocławskiej, prowadzi działalność edukacyjną w zakresie sztuki baletowej. W ofercie Studia Baletowego znajdują się lekcje baletowe dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności ruchowych – od przedszkolaków po seniorów. Wszystkie zajęcia w Studio Baletowym są prowadzone przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej; doświadczonych artystów z bogatym dorobkiem scenicznym.

 

 

Zapisy: Ewa Żurakowska tel. 48 501 313 280, mail studiobaletowe@opera.wroclaw.pl

Lublin: „Responsive Body” – warsztaty z Külli Roosną i Kennethem Flakiem

23 sierpnia 2018

Warsztaty

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają 7 września w godzinach 18.30 - 20.30 na warsztaty Responsive Body, które poprowadzą Külli Roosna i Kenneth Flak. Warsztaty opracowane są przez duet Roosna & Flak jako dynamiczna struktura oparta na słuchaniu siebie oraz otoczenia, zwiększeniu własnej wrażliwości, koordynacji oraz siły i wytrzymałości. Celem zajęć jest wzmocnienie i zrozumienie własnego ciała, które jest otwarte na wewnętrzne i zewnętrzne impulsy.

 

Koszt udziału - 40 zł; dla uczestników zajęć Centrum Ruchu - 30 zł

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy: warsztaty@ck.lublin.pl

Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2018: Kolektyw artystyczny Holobiont „Ruchome ślady” – warsztat ruchowo-plastyczny

22 sierpnia 2018

W dniu 22 września od godz.11.00 w ramach programu Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2018 – Roztańczone Rodziny 2018  kolektyw artystyczny Holobiont zaprasza  rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 8 lat na warsztat ruchowo-plastyczny Ruchome ślady. W trakcie warsztatów uczestnicy uruchomią zarówno ciało, jak i wyobraźnię. Poprzez twórcze zadania opiekunowie i ich dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji w przestrzeni i na papierze. Będą wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom.

 

Bilety: 15 zł (dziecko + opiekun)

Więcej informacjihttp://www.artstationsfoundation5050.com/

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia