ENG
A A A
 maj 2018 

Złocieniec: I Prezentacje Tańca „LABIRYNT” – nabór prezentacji

9 maja 2018

Nabór prac performatywnych

Złocieniecki Ośrodek Kultury oraz Alter Taniec Teatr ogłaszają nabór do Prezentacji Tańca „LABIRYNT”. Są one kontynuacją Drawskich Prezentacji Tańca, które odbyły się w sierpniu 2016 roku. I edycja „LABIRYNTU” odbędzie się w dniach od 26 do 28 lipca 2018 roku w Złocieńcu. Organizatorzy stawiają na różnorodność, bez akcentowania jednego nurtu czy stylu tańca. Zakwalifikowanym zespołom organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie oraz bezpłatny udział  w warsztatach tanecznych prowadzone przez znanych i cenionych pedagogów i choreografów.

 

Nabór prezentacji trwa do 15 maja 2018.

Warszawa/Pracownia TF: Warsztaty masterclass z Matejem Matejką

8 maja 2018

Warsztaty

W dniach 12-13 maja 2018 (w godz.11.00-17.00, z godzinną przerwą) Sztuka Nowa w ramach Pracowni TF zaprasza na warsztaty masterclass z Matejem Matejką. Aktorem, reżyserem, twórcą Studia Matejka i elektryzujących prac choreograficznych w ramach działalności Studia. Warsztaty są adresowane do aktorów, tancerzy, performerów oraz osób zainteresowanych pracą z ciałem i przez ciało. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

 

Zgłoszenia: tf.pracownia@gmail.com
Pytania, informacje: +48 505 476 863
Koszt: 200 zł

 

Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2018: Nabór prezentacji

8 maja 2018

Nabór prac performatywnych

Sfera Ruchu_Toruń to prezentacje spektakli opartych na technice tańca współczesnego, połączonych z warsztatami dla tancerzy. Festiwal skierowany jest do choreografów i tancerzy powyżej 16. roku życia. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły taneczne, duety oraz soliści wykorzystujący twórczo technikę tańca współczesnego. W dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 odbędzie się IV edycja festiwalu. Dla tancerzy prezentujących spektakle organizatorzy gwarantują  bezpłatne warsztaty (prowadzący: Iwona Olszowska, Anna Krysiak, Anna Piotrowska) oraz bezpłatne zakwaterowanie.

 

Nabór zgłoszeń na Festiwal potrwa do 27 maja 2018 roku.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia