ENG
A A A
 luty 2018 

Warszawa/Muzeum Sztuki Nowoczesnej: Antonija Livingstone „Male Breast Feeding” – warsztaty

9 lutego 2018

Warsztaty

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na sześciotygodniowy program queerowy i feministyczny Kem Care przygotowany przez Kem. Kanadyjska choreografka i tancerka Antonija Livingstone poprowadzi bezpłatne warsztaty Male Breast Feeding. Warsztaty skierowane są do osób interesujących się sztuką wizualną lub praktyką performatywną, aktywizmem, a także do wszystkich innych osób zainteresowanych realizacją doświadczeń queer i feministycznych.

 

Zapisy wraz z krótką motywacją udziału: kemwarsaw@gmail.com.

Gdańsk: Preaudycja do szkoły tańca Budapest Contemporary Dance Academy

9 lutego 2018

Edukacja

Klub Żak w Gdańsku zaprasza do udziału w preaudycji do Budapest Contemporary Dance Academy, która odbędzie się 17 lutego o godz. 12.00.  BCDA jest to szkoła umożliwiająca zdobycie licencjatu, a wkrótce także stopnia magistra z tańca współczesnego. W ciągu  kilkudziesięciu lat skończyli ją późniejsi najlepsi tancerze na Węgrzech. Audycję poprowadzi Máté Mészáros,

 

Kontakt: Iván Angelus, Maria Miotk, Máté Mészáro.

Więcej informacji tutaj: http://tanc.org.hu/wp/audition-process-bcda-201819/

Wiedeń/Festiwal ImPulsTanz 2018: Nabór do programów edukacyjnych i treningowych

9 lutego 2018

Szkolenia

Organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca ImPulsTanz warsztaty tańca współczesnego i performansu to największe tego typu wydarzenie w Europie. Oprócz ponad 200 kursów i projektów badawczych, obejmuje ono również programy edukacyjne i treningowe, wspomagające indywidualny rozwój artystyczny. W roku 2018 Festiwal ImPulsTanz oferuje program treningowy dla wschodzących (emerging) artystek i artystów tańca oraz dwa warsztaty i sympozjum dla pedagożek i pedagogów tańca.Publikujemy informacje o programach.

 

Informacje o wszystkich programach aktualizowane są na bieżąco na stronie: www.impulstanz.com/proscene

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia