ENG
A A A
 listopad 2018 

Warszawa/ LABy w ruchu: „Wychodząc od działania” – warsztaty z Marią Stokłosą

11 października 2018

Warsztaty

W piątek 19 października w godz. 18.30-20.30 warszawski LUB/LAB, w ramach cyklu LABy w ruchu, zaprasza na bezpłatny warsztat z Marią Stokłosą Wychodząc od działania. Będzie on skoncentrowany wokół opartego na improwizacji ruchowej performansu Stokłosy o tym samym tytule. Do udziału w warsztacie potrzebne jest przynajmniej minimalne doświadczenie taneczne.

 

Obowiązują zapisy.

Kraków/ BalletOFFFestival 2018: warsztaty dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

11 października 2018

Warsztaty

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza osoby średniozaawansowane i zaawansowane do udziału w warsztatach z tańca współczesnego, które odbędą się w ramach BalletOFFFestival 2018.Poprowadzi je dziewiątka nauczycieli: Israel Aloni, Gwyn Emberton, Brian Michales, Lee Brummer, Mui Cheuk Yin, Imre Vass, Joseph Lee, Weronika Pelczyńska oraz Eddie Ladd. Warsztaty odbędą się w dniach 22-25 listopada w godz. 9:15-17.00 (z przerwami).

 

Do 16 października obowiązuje cena promocyjna:

220 zł za dwa dni (czwartek-piątek lub sobota-niedziela) lub 350 zł za cztery dni

 

Po 16 października cena regularna:

290 zł za dwa dni (czwartek-piątek lub sobota-niedziela) lub 450 zł za cztery dni

 

Kraków/ BalletOFFFestival 2018: warsztaty dla początkujących z Jarem Viňarským

10 października 2018

Warsztaty

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza osoby początkujące do udziału w warsztatach ze słowackim tancerzem Jarem Viňarským, które odbędą się w ramach BalletOFFFestival 2018. Warsztaty będą się składać z dwóch części: zajęć z tańca współczesnego oraz praktyki i kreacji W stanie ruchomego bezruchu. Warsztaty odbędą się 24 listopada w godz. 10.30-14.30.

 

cena: 80 zł

 

karta zgłoszenia i regulamin: nck.krakow.pl/kcc/balletofffestival/warsztaty-dla-poczatkujacych/

kontakt: kcc@nck.krakow.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia