ENG
A A A
 luty 2018 

Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Ecstatic Body Practice” – warsztaty dla kobiet

6 lutego 2018

Warsztaty

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla kobiet, które poprowadzi Agnieszka Kryst. Czy współczesne aktywności fizyczne mogą wprowadzić w stan ekstatyczny? Która z form intensywnego ruchu może doprowadzić do transu? Czy świadomie będąc w działaniu można doświadczyć euforii i uniesienia? Przedmiotem poznania będzie ciało, poruszające się swobodnie, naturalnie, organicznie.

 

Termin: 28 lutego, 7, 14 i 28 marca godz. 18.00

Koszt: normalny 30 zł, karnet 100 zł / 4 zajęcia

 

Obowiązują zapisy: warsztaty@nowyteatr.org.

Nabór do projektów w ramach Praskiego Quadriennale 2019

30 stycznia 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór wniosków do projektów organizowanych w ramach kolejnej edycji Praskiego Quadriennale Scenografii i Architektury Teatralnej, która odbędzie się w dniach 6-16 czerwca 2019 w stolicy Czech. Temat przewodni XIV edycji Quadriennale to „Wyobraźnia, transformacja i refleksje”. Wydarzenie obejmie kilka osobnych sekcji, w tym Wystawę krajów i regionów, organizowaną przez Praskie Quadriennale we współpracy z kuratorami z państw uczestniczących w imprezie. Za szwajcarską odsłonę projektu odpowiada Szwajcarska Rada Kultury Pro Helvetia. Nabór na wystawę trwa do 28 marca 2018. 

 

Organizatorzy wystawy zapraszają artystki i artystów działających na polu scenografii i architektury teatralnej do składania wniosków do następujących projektów wchodzących w skład Quadriennale (Festiwal performansów site-specific, Formacje, Wystawa Performans – Przestrzeń – Architektura). 

Essen/PACT Zollverein: Nabór do festiwalu badawczego 1/2/8 – URBAN FRICTIONS (rezydencje, prelekcje, warsztaty, wystąpienia publiczne)

29 stycznia 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór do festiwalu badawczego 1/2/8 – URBAN FRICTIONS, organizowanego przez PACT Zollverein w Essen. 1/2/8 – URBAN FRICTIONS jest nową, scentralizowaną, długoterminową inicjatywą badawczo-rozwojową, ze szczególnym uwzględnieniem punktów stycznych między wiedzą i działaniem. Format stwarza możliwości spokojnej pracy w ramach platformy otwartej na współpracę między ludźmi, przedmiotami, przestrzenią, technologią i działaniami eksperymentalnymi.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7 maja – 2 czerwca 2018.

 

Termin składnia wniosków: poniedziałek, 19 lutego  2018 (do godziny 17.00)

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia