ENG
A A A
 maj 2018 

Lublin/XIIV SOFT „Kontestacje”: Iwona Olszowska „Fall in Dance with Isadora Duncan Influence”

19 kwietnia 2018

Warsztaty

W czwartek, 26 kwietnia 2018 roku w godzinach 16.00-18.00 fundacja tanTHEO oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na XIIV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje”, w  ramach którego Iwona Olszowska poprowadzi bezpłatne warsztaty Fall in Dance with Isadora Duncan Influence.

 

Miejsce: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16 (Lublin).

 

Zgłoszenia: warsztaty.tantheo@gmail.com. W temacie wiadomości należy wpisać tytuł warsztatów.

Kraków: Nabór zgłoszeń na międzynarodowa konferencję „Re-writing dance modernism”

18 kwietnia 2018

Konferencja

Instytut Muzyki i Tańca oraz Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji „Re-writing dance modernism”, która odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 21-22 września 2018.Celem konferencji jest przyjrzenie się szeregowi praktyk tanecznych w międzywojennej Europie poprzez pryzmat cezury, którą wyznaczył warszawski konkurs oraz ze szczególnym uwzględnieniem krajów, które powszechna historia tańca dotychczas w dużej mierze pomijała. Na konferencji odczyty wygłoszą główni prelegenci/prelegentki oraz osoby zaproszone na podstawie nadesłanych propozycji wystąpień. Odczyty referatów nie powinny przekraczać 40 minut.

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny do 15 czerwca 2018 wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem: https://rewritingdancemodernism.wordpress.com/application/

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/5 odsłon współczesności: „Co to jest przestrzeń?” – warsztat z Dominiką Stróżewską

18 kwietnia 2018

Warsztaty

W ramach programu Centrum Sztuki Tańca w 2018 roku zaprasza do udziału w cyklu 5 odsłon współczesności, których uczestnicy będą mogli poznać się 5 różnych technik tańca współczesnego. W maju organizatorzy zapraszają do udziału w warsztacie  z Dominiką Stróżewską, inspirowanym teorią ruchu Rudolfa von Labana i techniką Williama Forsythe’a.

 

Poniedziałki 7, 14, 21 i 28 maja 2018, godzina 14.30 – 16.00 

28 maja otwarta lekcja w godz. 16.00 -17.30.
Obowiazują zapisy.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia