ENG
A A A
 luty 2019 

Siedlce: Nabór na warsztaty i audycje do Codarts

17 stycznia 2019

Od piątku do niedzieli 15, 16 i 17 marca 2019 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sieldcach odbędą się doroczne, jedyne w Polsce warsztaty i przesłuchania na Uniwersytet Artystyczny Codarts w Rotterdamie. Będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców, a także zapoznania się z ofertą uczelni. Ponadto, w sobotę 16 marca o godz. 20.00 studenci trzeciego roku Codarts pokażą swój spektakl Talent on the move. Będzie on poprzedzony kreacją artystyczną tancerzy Teatru Tańca Caro.

 

Zgłoszenia na warsztaty i audycję można nadsyłać do 14 marca 2019.

 

Szczegółowy harmonogram warsztatów i audycji dostępny będzie pod koniec stycznia na stronie www.ckis.siedlce.pl

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

14 stycznia 2019

Zajęcia

Od 20 stycznia do 23 czerwca, w każdą niedzielę w godzinach 19.00-21.30, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, z siedzibą w Mazowieckim Instytucie Kultury (ul. Elektoralna 12) zaprasza na coniedzielne jamy improwizacyjne.Jest to kontynuacja rozpoczętego w 2017 roku cyklu cotygodniowych jamów improwizacyjnych. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani, powyżej 16. roku życia, zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Prowadzenie (wymiennie): Tomasz Domański, Hanna Jurczak, Natalia Oniśk, Julka Tomiczek, Andrzej Woźniak.

 

Wstęp wolny.

Anna Nowicka „Otwórz się na sny” – warsztaty online

18 grudnia 2018

Warsztaty

W każdy poniedziałek od 21 stycznia do 25 marca 2019 Anna Nowicka zaprasza na warsztaty Otwórz się na sny, które będą odbywać się online. Będzie to cykl dziesięciu spotkań, podczas których uczestnicy nauczą się samodzielnie pracować ze snami, wsłuchać się w to, co mają im do powiedzenia.

 

Cena:

Przy grupie powyżej 8 osób: 60 zł za zajęcia/ 600 zł za całość

Przy grupie 7 i mniej osób: 80 zł za zajęcia/ 800 zł za całość

Zapisy: obudzsienasny@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia