ENG
A A A
 lipiec 2018 

Wrocław/XIII Brave Festival: Rama Vaidyanathan – warsztaty indyjskiego tańca klasycznego

21 czerwca 2018

Warsztaty

W dniach 18-19 lipca organizatorzy XIII edycji Brave Festival zapraszają na warsztaty z indyjskiego tańca klasycznego, które poprowadzi Rama Vaidyanathan. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tańcem hinduskim, także tych niepraktykujących dotąd tańca bharatanatjami lub początkujących w tej technice. Warsztat prowadzony w języku angielskim, istniejemożliwość tłumaczenia na polski.

 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: http://www.bravefestival.pl/

Więcej informacji: workshops@bravefestival.pl

Przy rejestracji do 30 czerwca 2-dniowy warsztat (3 h dziennie) – 120 zł

Przy rejestracji do 10 lipca 2-dniowy warsztat (3 h dziennie) – 160 zł

 

Zielona Góra: Warsztaty GaGa z Gosią Mielech

21 czerwca 2018

Warsztaty

W dniach 6-8 lipca Ośrodek Praktyk Choreograficznych | Pracownia Teatru Tańca w Zielonej Górze serdecznie zapraszają na warsztaty GaGa, które poprowadzi po raz pierwszy w Polsce certyfikowana nauczycielka GaGa – Gosia Mielech. GaGa jest językiem ruchowym oraz podstawowym treningiem tanecznym legendarnego zespołu – Batsheva Dance Company z Izraela opracowanym przez Ohada Naharina – czołowego światowego choreografa, dyrektora artystycznego tej kompanii.

 

Bilety dostępne na:

https://gosiamielech.bilety24.pl/

 

VI Koszalińskie Ogólnopolskie Dni Monodramu – DEBIUTY „Strzała Północy 2018”: Spektakle taneczne – zgłoszenia

19 czerwca 2018

Konkurs

Szósty festiwal debiutów w monodramie, pod nazwą VI Koszalińskie Ogólnopolskie Dni Monodramu – DEBIUTY „Strzała Północy 2018”, odbędzie się w dniach 5-7 października 2018. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz w Koszalinie we współpracy z Urzędem Miejskim, Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego, Muzeum, Centrum Kultury 105, Pałacem Młodzieży i Polskim Radiem Koszalin. Podczas festiwalu odbędzie się turniej monodramów. O przyznawaną przez publiczność Nagrodę Główną oraz przyznawaną przez radę artystyczną festiwalu statuetkę „Strzała Północy”, ubiegać się mogą zarówno debiutujący aktorzy, jak i debiutujący reżyserzy, dramaturdzy, realizatorzy dźwięku radiowi oraz tancerze i twórcy choreografii.

 

ZGŁOSZENIA (tylko listownie) należy przesłać do 15 lipca 2018 roku

na adres organizatora:

Stowarzyszenie Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz

Domek Kata, 75-002 Koszalin, ul. Grodzka 3, tel. (094) 342 52 96. e-mail: m.kolowski@interia.eu

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia