ENG
A A A
 maj 2018 

Wrocław/IX CYRKULACJE/Planet Kids!: Zawiąż dziecko w chustę i tańcz!/ Kontakt Kids

17 kwietnia 2018

Warsztaty

W ramach bloku Planet Kids! podczas IX CYRKULACJI – Wrocławskiego Festiwalu Ruchu 30 kwietnia 2018 odbędą się warsztaty tradycyjnego tańca afrykańskiego (Afryka Zachodnia) dla rodziców z dziećmi w chustach/nosidłach, kobiet w ciąży oraz planujących potomstwo. Zajęcia obywają się do energetycznej muzyki bębnów afrykańskich na żywo oraz przy kojących dźwiękach instrumentów, takich jak kontrabas czy balafon (relaksacja/stretching). Drugie warsztaty to Kontakt Kids – zajęcia inspirowane są improwizacją, kontaktową, integracją sensoryczną, neuromasażowymi nowinkami z pogranicza neurologopedii oraz życiem codziennym z dwójką dzieci. Poprowadzą je Ewa Wolf i Paweł Konior.

Poznań: Płatny staż „Technika sceniczna/realizacja spektakli”

16 kwietnia 2018

Praktyki

Fundacja Art Stations Foundation, program performatywny Stary Browar Nowy Taniec serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do odbycia płatnego stażu w dziale „Techniki scenicznej/ realizacji spektakli”. Staż odbywać się będzie w maju i czerwcu 2018 roku. Dokładny harmonogram ustalany będzie ze stażystami indywidualnie.

 

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 kwietnia 2018 roku na adres:

l.kedzierski@artstationsfoundation5050.com

Siedlce: Warsztaty i przesłuchania do CODARTS w Rotterdamie

13 kwietnia 2018

Edukacja

W dniach 20-22 kwietnia 2018 odbędą się coroczne warsztaty i przesłuchania Uniwersytetu Codarts w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.To już piąta edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego Codarts, realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Współpraca ta umożliwia młodym pokoleniom zdobycie wiedzy z zakresu tańca współczesnego i baletu, jak również stwarza możliwość rozwoju osobowego i weryfikacji talentu w szerokim, międzynarodowym gronie.

 

Informacje o naborze na warsztaty i audycje:

tel.: + 48 797 199 342 , +48 25 25794 31 75

e-mail: biuro1@ckis.siedlce.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia