ENG
A A A
 luty 2019 

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – nabór na warsztaty Grupy Otwartej

14 grudnia 2018

Warsztaty

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza młodzież, dorosłych i seniorów na dwumiesięczny cykl warsztatów w ramach Grupy Otwartej. Warsztaty poprowadzi duet aktorów-pedagogów: Agnieszka Dziewa i Krzysztof Szczepańczyk. Styczeń i luty będą okazją do rozwinięcia wiedzy i techniki pantomimy, a także zastosowania jej w działaniu. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki, w godz. 17.00-19.00, w sali prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

 

Zapisy: pio.soroka@gmail.com

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.pantomima.wroc.pl w zakładce edukacja

Austria/Uniwersytet w Salzburgu: nabór na studia podyplomowe „Curation in the Performing Arts”

12 grudnia 2018

Edukacja

Uniwersytet w Salzburgu zaprasza na studia podyplomowe połączone z modułami prowadzonymi na Uniwersytecie Ludwika Maksymiliana w Monachium. Studia na kierunku „Curation in Performing Arts” stanowią pierwszy w Europie kurs uniwersytecki oferujący studentom dogłębne podstawy teoretyczne, metodologiczne i praktyczne w zakresie działalności kuratorskiej na polu sztuk scenicznych. Oprócz zajęć, słuchacze wezmą udział w praktycznych zajęciach zawodowych, umożliwiających praktyczne zastosowanie nowo zdobytej wiedzy. Nabór prowadzony jest na rok akademicki 2019/20.

 

Termin składania zgłoszeń: 1 maja 2019
Materiały zgłoszeniowe należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres: kuratieren@sbg.ac.at: formularz zgłoszeniowy (patrz strona internetowa), list motywacyjny (1-2 strony A4), CV (nie dłuższe niż 2 strony A4), opis planowanego lub zrealizowanego projektu kuratorskiego (do 7000 znaków ze spacjami), dyplomy szkolne i uniwersyteckie, referencje (opcjonalnie).

IMiT: Nabór wniosków do IV edycji programu stypendialnego „Program przekwalifikowania zawodowego tancerzy– stypendia”

5 grudnia 2018

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do IV edycji programu stypendialnego Program przekwalifikowania zawodowego tancerzy– stypendia”. Celem Programu jest wsparcie profesjonalnych tancerzy tańca artystycznego w procesie zdobywania kwalifikacji zawodowych i doświadczenia, niezbędnych do rozpoczęcia drugiej ścieżki kariery zawodowej, po zakończeniu kariery scenicznej. W ramach Programu przyznawane są stypendia na realizację przez tancerzy profesjonalnych indywidualnych projektów przekwalifikowania zawodowego, przygotowanych we współpracy z doradcą zawodowym (pokrycie kosztów studiów/kursów/warsztatów/staży i praktyk; dojazdu i noclegu; kosztów ubezpieczenia zdrowotnego oraz utrzymania).

 

W IV edycji Programu planowane są 3 nabory wniosków:

I nabór: do 15 stycznia 2019;

II nabór: do 15 maja 2019;

III nabór: do 15 września 2019.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia