ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Poznań/ SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2018: Dana Chmielewska „Nudy na pudy” – warsztaty dla dzieci 6-8 lat i opiekunów

8 sierpnia 2018

Warsztaty

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec dla DzieciRoztańczone Rodziny 2018 Dana Chmielewska poprowadzi w sobotę 18 sierpnia o godz. 11.00 zajęcia dla dzieci w wieku  od lat 6 do lat 8 wraz z opiekunami.

 

Wejściówki w cenie 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Warsztaty odbywać się będą w Parku Dąbrowskiego przy poznańskim Starym Browarze (w razie niepogody w budynku Słodowni na pierwszym piętrze). Zbiórka uczestników przed wejściem do Studio Słodownia +3.

Austria: International Physical Theatre Lab and IUGTE Conference: Nabór zgłoszeń na warsztaty oraz propozycji wystąpień konferencyjnych

8 sierpnia 2018

Warsztaty

Organizatorzy warsztatów i konferencji International Physical Theatre Lab and IUGTE Conference zachęcają do nadsyłania zgłoszeń do udziału w warsztatach oraz propozycji wystąpień konferencyjnych. Celem warsztatów i towarzyszącej im konferencji jest stworzenie platformy wymiany unikalnych metodologii pracy i materiałów praktycznych oraz rozwoju umiejętności zawodowych i wymiany twórczych doświadczeń na poziomie globalnym. Konferencja i warsztaty odbędą się w dniach 13-21 grudnia 2018 na zamku Retzhof w Austrii.

 

Więcej informacji na stroniewww.physicaltheatreschool.net/theatre-lab-and-conference

Austria: International Performing Arts Conference – nabór propozycji wystąpień konferencyjnych

8 sierpnia 2018

Konferencja

Organizatorzy corocznej, międzynarodowej konferencji multidyscyplinarnej International Performing Arts Conference zachęcają do nadsyłania propozycji wystąpień konferencyjnych. Tegoroczna konferencja organizowana jest pod hasłem „Teatr między tradycją i współczesnością”. Konferencja odbędzie się w dniach 17-21 grudnia 2018.

 

Więcej informacji dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji, zarówno w roli prelegenta/ki jak i obserwatora/ki, na oficjalnej stronie konferencjiwww.performingartsconference.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia