ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Bruksela/P.A.R.T.S.: Nabór do programów edukacyjnych

22 marca 2019

Edukacja

Trwa nabór do programów edukacyjnych organizowanych w Brukseli przez P.A.R.T.S. – międzynarodową szkołę oferującą tancerzom i choreografom studia dzienne na kierunku taniec współczesny, której dyrektorką jest Anne Teresa De Keersmaeker. Kandydaci mogą zgłaszać się do programu Training (dla osób w wieku 18-23) oraz Studios dla twórców tańca i choreografów w wieku 21-27 lat z tytułem licencjata (lub wyższym). Rekrutacja do obu programów przebiega dwuetapowo.

 

Terminy zgłoszeń:

Training  pierwszy etap rekrutacji trwa do końca marca (preselekcja), drugi – audycja końcowa w Brukseli 4-9 kwietnia

Studios złożenie dokumentów aplikacyjnych do 15 kwietnia, drugi etap – audycja w Brukseli 5-9 czerwca 2019 roku.

Poznań/SBNT: Marysia Stokłosa „Ciało poznaje świat” – warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 4-6 lat

21 marca 2019

Warsztaty

W sobotę 13 kwietnia w poznańskim Starym Browarze Marysia Stokłosa poprowadzi warsztaty dla rodzin z dziećmi, zatytułowane Ciało poznaje świat. Będzie to okazja do rodzinnego twórczego działania i pracy w grupie. Taniec posłuży tu jako przewodnik w poznaniu własnego ciała, ciał bliskich sobie osób, a także w byciu razem.

 

 

Miejsce: Studio Słodownia +3

Bilety: 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w portalu Bilety24

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Katarzyna Sitarz „Między ciałem a głosem: ćwiczenia (w) ruchu uwagi” – warsztaty

20 marca 2019

Warsztaty

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2019 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w cztery poniedziałki kwietnia do udziału w warsztatach z Katarzyną Sitarz, zatytułowanych Między ciałem a głosem: ćwiczenia (w) ruchu uwagi. Podczas zajęć uczestnicy poznają praktyki dotyczące relacji głosu, ciała, ruchu i wyobraźni, będą odkrywać wielopoziomową obecność ciała i głosu w ruchu oraz ich zdolności komunikowania się. Warsztaty pomogą im w rozwijaniu uważności, percepcji i wrażliwości, a także ukażą przyjemność jako bodziec do podejmowania decyzji.

 

Terminy warsztatów: 1, 8, 15, 29 kwietnia 2019, w godz. 9.00-11.00 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na miesiąc – 100 zł, karnet na cykl wiosenny – 290 zł (250 zł w przedsprzedaży).

Bilety na stronie: www.instytut-teatralny.pl oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia