ENG
A A A
 listopad 2018 

Opole/ „MOŻNA / w ruchu”: „60 wszystkiego!” – urodzinowe warsztaty ruchowe dla rodzin

10 października 2018

Warsztaty

W sobotę 20 października 2018 (godz. 12.00-13.00), w  ramach projektu MOŻNA / w ruchu Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na urodzinowe warsztaty ruchowe dla rodzin z dziećmi w wieku 5-8 lat 60 wszystkiego!. Warsztaty organizowane są z okazji 60. urodzin opolskiej Galerii. Warsztaty poprowadzi tancerka Monika Kiwak.

 

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie biletowej GSW

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy: WARSZTATY MISTRZOWSKIE z Janem Peszkiem

9 października 2018

Warsztaty

W dniach 26-27 października (godz. 10.00-14.00 i 17.00-21.00) Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na WARSZTATY MISTRZOWSKIE w ramach projektu Akcja: EDUKACJA. Pierwsze zajęcia poprowadzi Jan Peszek – jeden z najważniejszych polskich aktorów, reżyser teatralny i pedagog. Zajęcia adresowane są do osób w wieku 18-35 lat, zarówno początkujących jak i posiadających doświadczenie aktorskie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy: agnieszka.charkot@gmail.com

Gdańsk: „Konstelacje” – lekcje otwarte

8 października 2018

Warsztaty

W październiku (8, 15 i 22, godz. 18.00) tancerki Dana Chmielewska, Agata Gregorkiewicz i Aleksandra Konieczna zapraszają do Klubu Żak na serię trzech warsztatów, których punktem wyjścia będzie praca nad materiałem choreograficznym powstającego spektaklu KONSTELACJE (premiera planowana jest  na 25 listopada 2018). Zajęcia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych ruchem i procesem twórczym.

 

 

Bilety w cenie 10 zł do kupienia w kasie Klubu Żak w dniu zajęć.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia