ENG
A A A
 luty 2018 

Szczecin: Gosia Gajdemska „Kontakt z improwizacją” – warsztaty

26 stycznia 2018

Warsztaty

W dniach 24-25 lutego 2018 roku Gosia Gajdemska zaprasza na warsztaty, łączące improwizację kontaktową i improwizacją. Odbędą się dwa dni warsztatów i jam.Podczas warsztatów uczestnicy wraz z prowadzącą będą badać połączenie głowa – kręgosłup – miednica – stopy oraz ruchy rotacyjne, ich znaczenie dla techniki ruchu oraz indywidualnej ekspresji tanecznej. Uczestnicy będą doskonalić umiejętność wykorzystywania ciężaru ciała/pracy z grawitacją i przepływu ruchu, wynikającego z anatomii oraz naturalnych wzorców ruchowych.

 

Informacje i zapisy: Joanna Tamaya – FB, tel. 500 25 99 19 lub ZoukowySzczecin@gmail.com.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: Otwarty nabór na rezydencje i seminarium kuratorskie (2018)

26 stycznia 2018

Rezydencja artystyczna

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprasza kuratorów, organizatorów, badaczy oraz menadżerów pracujących w obszarze sztuki współczesnej do udziału w miesięcznym programie rezydencyjnym. Rezydencje kuratorskie Re–Directing: East to platforma realizacji badań i spotkań kuratorów, reprezentantów najciekawszych oddolnych inicjatyw i organizatorów działań artystycznych z całego świata. ReDirecting: East to seria warsztatów opartych o ideę wzajemnego przekazywania wiedzy, seminariów dotyczących kuratorowania, a także okazja do przeprowadzenia badań i działań w terenie, w których udział weźmie czworo (do sześciorga) gości zaproszonych na rezydencję, zespół U–jazdowskiego oraz lokalni uczestnicy projektu.

 

Termin miesięcznej rezydencji: czerwiec 2018

Termin nadsyłania zgłoszeń: 25 lutego 2018

Wynik naboru zostanie ogłoszony do: 18 marca 2018

Opole/Galeria Sztuki Współczesnej: „OCZOPLĄS” – zajęcia z improwizacji w ruchu (pilotaż). Prowadzenie: Magda Wolnicka

25 stycznia 2018

Zajęcia

OCZOPLĄS to kolejna odsłona poszukiwań ruchowych w przestrzeni Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Hasło wywoławcze „oczopląs” jest pretekstem do poszukiwania przyjemności ze swobodnego tańca i odkrywania własnego języka ruchowego oraz okazją do podjęcia praktyki zajmującej się wzrokiem i obserwacją. Zajęcia skierowane są do osób dorosłych w każdym wieku i z różnym doświadczeniem ruchowym. Prowadzenie: Magda Wolnicka

 

Zajęcia pilotażowe odbędą się w trzy kolejne piątki: 2, 9 i 16 lutego 2018 w  godz. 18.00-20.00 (przestrzeń wystawy malarstwa Lecha Biernackiego). Zgłoszenie (imię, nazwisko, dane kontaktowe) należy przesyłać na adres e-mail: info@galeriaopole.pl

wpisując w temacie wiadomości „OCZOPLĄS”.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia