ENG
A A A
 listopad 2018 
ogłoszenia - Konkurs | 1

IMiT: Konkurs dla młodzieży „Pamięć"

29 października 2018

Konkurs

Zbliża się dzień 1 listopada – Święto Zmarłych. To czas, kiedy przede wszystkim wspominamy zmarłych z naszych rodzin. W tym okresie warto również wspomnieć zmarłych polskich muzyków – kompozytorów i wykonawców oraz polskich tancerzy i choreografów. Zależy nam na przywróceniu pamięci o nich, dlatego wspólnie z Centrum Edukacji Artystycznej ogłaszamy skierowany do młodzieży konkurs na opis i dokumentację grobu polskich artystów muzyków i artystów sztuki tańca.

 

Opracowania w postaci elektronicznej (pliki w formatach *.doc *.docx, *.pdf, *.ppt lub *.jpg) należy przesyłać do 30 listopada br. na adres: konkurs@imit.org.pl

 

 

 

XI Gdański Festiwal Tańca: Konkurs „Rezydencja/Premiera 2019” – nabór projektów

18 października 2018

Konkurs

Klub Żak ogłasza nabór projektów w ramach konkursu „Rezydencja/ Premiera 2019” w ramach XI Gdańskiego Festiwalu Tańca. Konkurs dotyczy projektu na spektaklu z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Celem konkursu jest wspieranie i promocja tańca współczesnego. Konkurs jest adresowany do tancerzy z Polski i uczestników konkursu „Solo Dance Contest”, organizowanego przez Klub Żak w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca. Aplikacje konkursowe mogą składać osoby  mieszkające na terenie Polski co najmniej od 1 stycznia 2018 roku oraz tancerze mieszkający za granicą, którzy prezentowali swoje spektakle w ramach konkursu Solo Dance Contest organizowanego w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca w latach 2014 – 2018. W 2019 roku mentorami będą Patricia Apergi z Grecji, Eva Duda z Węgier oraz Jean Gaudin z Francji.

 

Zgłoszenie powinno zostać wysłane w terminie do 28 listopada 2018 do godz. 23.00 (liczy się data i godzina wpływu aplikacji).

IMIT: Ogólnopolski Konkurs Perły Tańca 2019 – nabór zgłoszeń

10 października 2018

Konkurs

Instytut Muzyki i Tańca, we współpracy z Fundacją Sztuki Tańca, ogłasza nabór zgłoszeń kandydatów do nagrody w sześciu kategoriach w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Perły Tańca 2019. Termin przyjmowania zgłoszeń w ramach otwartego konkursu upływa w dniu 16 listopada 2018 roku o godz. 23.59.

 

Termin rozstrzygnięcia konkursu upływa w dniu 16 marca 2019 roku.

Lista nominowanych do nagrody PERŁY TAŃCA zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.imit.org.pl do dnia 18 lutego 2019 roku.

więcej

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia