ENG
A A A
 lipiec 2018 
ogłoszenia - Konkurs | 1

Polskie Teatr Tańca: II Międzynarodowy konkurs „1 strona, 1 spojrzenie, 180 sekund”

26 czerwca 2018

Konkurs

Organizowany przez Polski Teatr Tańca konkurs „1 strona, 1 spojrzenie, 180 sekund” ma na celu stworzenie platformy wymiany myśli wokół tematu ekspresji ciała. Organizatorzy szukają wypowiedzi artystycznych rejestrujących kreatywne podejście do zjawiska tańca, teatru tańca i ruchu. Konkurs ma charakter otwarty, a jego przedmiotem jest stworzenie utworu literackiego, fotografii lub filmu, stanowiącego subiektywne ujęcie sztuki tańca.

 

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Polskiego Teatru Tańca do 2 października 2018 roku. Na zwycięskie prace czekają nagrody pieniężne oraz publikacja na stronie Polskiego Teatru Tańca.

 

VI Koszalińskie Ogólnopolskie Dni Monodramu – DEBIUTY „Strzała Północy 2018”: Spektakle taneczne – zgłoszenia

19 czerwca 2018

Konkurs

Szósty festiwal debiutów w monodramie, pod nazwą VI Koszalińskie Ogólnopolskie Dni Monodramu – DEBIUTY „Strzała Północy 2018”, odbędzie się w dniach 5-7 października 2018. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz w Koszalinie we współpracy z Urzędem Miejskim, Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego, Muzeum, Centrum Kultury 105, Pałacem Młodzieży i Polskim Radiem Koszalin. Podczas festiwalu odbędzie się turniej monodramów. O przyznawaną przez publiczność Nagrodę Główną oraz przyznawaną przez radę artystyczną festiwalu statuetkę „Strzała Północy”, ubiegać się mogą zarówno debiutujący aktorzy, jak i debiutujący reżyserzy, dramaturdzy, realizatorzy dźwięku radiowi oraz tancerze i twórcy choreografii.

 

ZGŁOSZENIA (tylko listownie) należy przesłać do 15 lipca 2018 roku

na adres organizatora:

Stowarzyszenie Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz

Domek Kata, 75-002 Koszalin, ul. Grodzka 3, tel. (094) 342 52 96. e-mail: m.kolowski@interia.eu

Aerowaves Twenty 19: Nabór prac choreograficznych

12 czerwca 2018

Konkurs

Aerowaves to sieć promująca utalentowane młode choreografki i choreografów z Europy. W każdym roku wybiera 20 najbardziej obiecujących artystów, promuje ich prace i umożliwia ich prezentację dzięki współpracy z partnerami programu. Zgłoszenie pracy do Aerowaves to szansa na włączenie jej do programu partnerów sieci, niezależnie od tego, czy autorka lub autor zakwalifikuje się do wybranej dwudziestki. Co rok przy wsparciu Aerowaves partnerzy gwarantują około 100 prezentacji prac.

 

Prace należy nadsyłać w terminie do 14 września 2018 roku.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia