ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Konkurs | 1

Kopenhaga: Nabór do XI edycji Copenhagen International Choreography Competition (13-14 lipca 2018)

20 lutego 2018

Konkurs

Trwa nabór do XI edycji Copenhagen International Choreography Competition (CICC), która odbędzie się w dniach 13-14 lipca 2018 roku. Organizowany co roku konkurs jest platformą dla odkryć i promocji wschodzących talentów w dziedzinie współczesnej choreografii. Od czasu pierwszej edycji w 2008 roku CICC zyskał status jednego z najsłynniejszych konkursów choreograficznych w Europie, który corocznie przyciąga artystów i artystki z całego świata. W ramach CICC swoje prace prezentowali artyści i artystki z ponad 25 krajów. Prace zakwalifikowane do konkursu prezentowane są w nowoczesnym wnętrzu oraz oceniane przez jury złożone z uznanych przedstawicieli międzynarodowego środowiska tanecznego. Dla wielu osób udział w konkursie okazał się przełomem w ich karierach artystycznych.

 

Więcej informacji dla zainteresowanych udziałem w konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie CICC: www.cph-icc.dk

Gdańsk: XII Konkurs filmowy w ramach „IN OUT FESTIVAL”: „Taniec/obraz”

13 lutego 2018

Konkurs

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku zaprasza artystów wizualnych i filmowych do udziału w otwartym międzynarodowym konkursie na najlepsze: prace wideo, eksperymenty, dokumenty i  animacje. Konkurs organizowany jest w ramach Festiwalu In Out. Tematem tegorocznej edycji Festiwalu jest taniec/obraz. Konkurs jest dwuetapowy, a jury I etapu konkursu do 9 kwietnia 2018 wybierze 20 artystów,  których prace zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu a tym samym pokazane podczas  przeglądów w CSW Łaźnia. Artyści zostaną zaproszeni na Festiwal do Gdańska.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych upływa 25 marca 2018. 

W programie Festiwalu znajdą się także wykłady, pokazy filmowe, koncert oraz performansy taneczne.

Gdańsk/Klub ŻAK: Międzynarodowy Konkurs „Solo Dance Contest 2018”

22 stycznia 2018

Konkurs

Klub ŻAK w Gdańsku ogłasza Międzynarodowy Konkurs SOLO DANCE CONTEST 2018 na solo z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego (contemporary dance/ contemporary ballet). Konkursodbędzie się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca w dniach 11 – 15 czerwca 2018.  Konkurs skierowany jest do artystów-tancerzy i ma na celu wspieranie oraz promocję tańca współczesnego. Mogą w nim uczestniczyć tancerze tańca współczesnego (contemporary dance/ contemporary ballet) o udokumentowanym dorobku artystycznym lub dyplomowani tancerze.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs upływa 31 marca 2018 roku – uwaga: liczy się data wpływu zgłoszenia do Klubu Żak).

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia