ENG
A A A
 wrzesień 2018 
ogłoszenia - Szkolenia | 1

Burdąg i Warszawa: Roczny kurs choreografii eksperymentalnej „Choreografia w Centrum” 2018 – nabór

28 maja 2018

Szkolenia

Fundacja Burdąg i Centrum w Ruchu ogłaszają nabór na roczny kurs Choreografia w Centrum – projekt edukacyjny przeznaczony dla wybranej grupy osób, zainteresowanych choreografią w praktyce. Projekt opiera się na założeniu, że choreografia to dyscyplina łącząca predyspozycje twórcze z inteligencją, wrażliwością i krytycznym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość. Autorki kursu i prowadzące, choreografki Renata Piotrowska-Auffret, Magdalena Ptasznik i Maria Stokłosa, odwołują się do bliskiego im, szeroko otwartego rozumienia choreografii. Interesuje ich, jak można wykorzystywać jej narzędzia w indywidualny sposób dla rozwoju własnych zainteresowań twórczych. Przy rosnącej popularności sztuki tańca ciągle zauważają niedobór miejsc rozwoju i wymiany dla osób poszukujących własnego języka choreograficznego.

 

Deadline zgłoszeń: 30 czerwca 2018 roku.

 W celu zgłoszenia organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://goo.gl/forms/QyMPOdxdltV7TX7L2

Wyniki kwalifikacji  zostaną ogłoszone drogą mailową do 30 lipca 2018 roku.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia