ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Szkolenia | 1

Warszawa/Sztuka Nowa: Nabór na Kurs TF – regularne treningi teatru fizycznego

22 lutego 2018

Szkolenia

Ruszają regularne treningi prowadzone przez Stowarzyszenie Sztuka Nowa  w ramach Kursu TF. Kurs  zakłada stałe, cotygodniowe spotkania dające możliwość zapoznania się z podstawowym treningiem aktora teatru fizycznego. Kształtuje niezbędne umiejętności ruchowe i warsztat aktorski oparty na pracy zespołowej. Na koniec kursu uczestnicy i uczestniczki wezmą udział we wspólnie przygotowanym performansie w czerwcu 2018 roku. Uczestniczki i uczestnicy będą też zaproszeni do castingu międzynarodowego spektaklu realizowanego we współpracy z Cricoteką. Zajęcia prowadzone będą przez Dawida Żakowskiego.

 

Organizatorzy proszą o nadesłanie artystycznego CV i krótkiego opisu motywacji udziału w kursie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 lutego 2018.

Wiedeń/Festiwal ImPulsTanz 2018: Nabór do programów edukacyjnych i treningowych

9 lutego 2018

Szkolenia

Organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca ImPulsTanz warsztaty tańca współczesnego i performansu to największe tego typu wydarzenie w Europie. Oprócz ponad 200 kursów i projektów badawczych, obejmuje ono również programy edukacyjne i treningowe, wspomagające indywidualny rozwój artystyczny. W roku 2018 Festiwal ImPulsTanz oferuje program treningowy dla wschodzących (emerging) artystek i artystów tańca oraz dwa warsztaty i sympozjum dla pedagożek i pedagogów tańca.Publikujemy informacje o programach.

 

Informacje o wszystkich programach aktualizowane są na bieżąco na stronie: www.impulstanz.com/proscene

 

Leibnitz/Austria: Zimowa i letnia szkoła teatru fizycznego

6 grudnia 2017

Szkolenia

Trwa nabór do zimowej i letniej edycji międzynarodowej szkoły teatru fizycznego Physical Theatre Schools w Austrii. Stworzone jako integralna część artystycznego rozwoju zawodowego, kursy przeznaczone są dla osób działających w różnych dziedzinach sztuki. W trakcie zajęć uczestnicy i uczestniczki poznają różne metody treningowe, organizacyjne i wykonawcze. Zajęcia prowadzone w ramach Physical Theatre Schools stanowią inspirację dla dalszej pracy oraz wymiany twórczej energii i idei między osobami reprezentującymi różne kultury.

 

Obecnie prowadzone są nabory do dwóch edycji programu:

International Winter School of Physical Theatre -  19 – 24 lutego 2018 (Austria)

International Summer School of Physical Theatre – 29 czerwca – 6 lipca 2018 (Austria).

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia