ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - Szkolenia | 1

Francja: Nabór do VI edycji programu „Prototype” (2018-2019)

22 marca 2018

Szkolenia

Fundacja Royaumont zaprasza do udziału w szóstej edycji programu Prototype (2018-2019). Temat przewodni kursu to Pisanie muzyki dla tańca, choreografia tańca  dla muzyki… Bis Repetita. Zajęcia obejmują trzy sesje, które odbędą się między grudniem 2018 a wrześniem 2019 roku. Do projektu zakwalifikowanych zostanie ośmioro choreografów orz czworo kompozytorów/artystów muzycznych, którzy mają już w portfolio prace choreograficzne/muzyczne. Uczestnicy muszą zadeklarować uczestnictwo w pełnym kursie (46 dni).

 

Osoby zainteresowane kursem proszone są o wypełnienie formularza online oraz przesłanie CV, listu motywacyjnego i linku do materiału wideo z próbką choreografii/ muzyki na adres: prccformation@royaumont.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 kwietnia 2018 roku.

Wiedeń/Festiwal ImPulsTanz 2018: Nabór do programów edukacyjnych i treningowych

9 lutego 2018

Szkolenia

Organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca ImPulsTanz warsztaty tańca współczesnego i performansu to największe tego typu wydarzenie w Europie. Oprócz ponad 200 kursów i projektów badawczych, obejmuje ono również programy edukacyjne i treningowe, wspomagające indywidualny rozwój artystyczny. W roku 2018 Festiwal ImPulsTanz oferuje program treningowy dla wschodzących (emerging) artystek i artystów tańca oraz dwa warsztaty i sympozjum dla pedagożek i pedagogów tańca. Publikujemy informacje o programach.

 

Informacje o wszystkich programach aktualizowane są na bieżąco na stronie: www.impulstanz.com/proscene

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia