ENG
A A A
 wrzesień 2019 
ogłoszenia - Szkolenia | 1

Poznań/Polski Teatr Tańca: Seminarium – trening współczesnego tancerza | CLASH!

18 września 2019

Szkolenia

Polski Teatr Tańca zaprasza na seminarium poświęcone treningowi współczesnego tancerza. W programie: lekcja tańca klasycznego z elementami pilatesu, nauka fragmentów tańców narodowych ze spektaklu PTT Wesele. Poprawiny, warsztat improwizacji, a także dyskusja na temat: Jak doskonalić trening tancerza współczesnego, by był przygotowany do pracy z różnymi choreografami? Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 września, w godz. 10.30-18.30 w siedzibie PTT przy ul. Koziej 4.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Obowiązują zgłoszenia (wraz z CV lub krótką notką biograficzną) na adres: a.jachym@ptt-poznan.pl. Termin zgłoszeń: 19 września 2019 roku.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia