ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - Praktyki | 1

Poznań: Płatny staż „Technika sceniczna/realizacja spektakli”

16 kwietnia 2018

Praktyki

Fundacja Art Stations Foundation, program performatywny Stary Browar Nowy Taniec serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do odbycia płatnego stażu w dziale „Techniki scenicznej/ realizacji spektakli”. Staż odbywać się będzie w maju i czerwcu 2018 roku. Dokładny harmonogram ustalany będzie ze stażystami indywidualnie.

 

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 kwietnia 2018 roku na adres:

l.kedzierski@artstationsfoundation5050.com

Praktyki i staże w Polskim Teatrze Tańca

6 kwietnia 2018

Praktyki

Polski Teatr Tańca poszukuje artystów tancerzy na staż w sezonie 2018/2019. Teatr szuka młodej tancerki oraz tancerza zmotywowanych do pracy w zespole oraz chcących udoskonalić swoje umiejętności. Organizatorzy oferują możliwość uczenia się repertuaru, udziału w projektach artystycznych oraz występowania na scenie wraz z artystami Polskiego Teatru Tańca. Stażysta zobowiązuje się do przyjęcia stażu na okres pół roku lub roku. Audycja odbędzie się 29 kwietnia (niedziela) o godzinie 12.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca.

 

Teatr oferuje również możliwość odbywania praktyk w sezonie 2018/2019 w swoich działach organizacyjnych.

Organizatorzy proszę o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: praktyki.ptt@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia