ENG
A A A
 czerwiec 2019 
ogłoszenia - Konferencja | 1

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: „Kontakt improwizacja w Polsce – Konferencja Performatywna” – nabór zgłoszeń

22 maja 2019

Konferencja

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza do udziału w konferencji Kontakt improwizacja w Polsce – Konferencja Performatywna, która odbędzie się w dniach 6-7 lipca w Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskim. Oprócz wystąpień zaproszonych artystów, jak np. Melissa Monteros, Wojciech Mochniej czy Witold Jurewicz, organizatorzy przewidzieli otwartą przestrzeń prezentacji w formule Pecha Kucha (trwających 6 min. 40 sek., liczących 20 slajdów) dla wszystkich artystów i pedagogów, którzy chcieliby podzielić się swoim doświadczeniem pracy z kontakt improwizacją. Zaproszenie skierowane jest także do autorów tekstów teoretycznych i metodologicznych na temat kontakt improwizacji i tańca w Polsce.    

 

Zgłoszenia propozycji do prezentacji: do 27 maja przez ankietę online.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla uczestników. Zapisy: do 15 czerwca przez formularz online.

Zgłoszenia tekstów: abstrakty wraz z biogramami do 15 lipca na adres soniaowczarek@gmail.com.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia