ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Konferencja | 1

Akademia Muzyczna w Łodzi: III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Rytmiki (2018) – zgłoszenia

15 listopada 2017

Konferencja

Wydział Kompozycji, Teorii Muzyki, Dyrygentury, Rytmiki i Edukacji Muzycznej Katedra Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej Akademii Muzycznej im. Grażyny i Krzysztofa Bacewiczów w Łodzi zaprasza do przesyłania zgłoszeń na  III Międzynarodową Konferencję Naukową Rytmika w kształceniu muzyków, aktorów, tancerzy i w rehabilitacji (16-18 marca 2018). Temat przewodnim spotkania będzie plastyka ruchu. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty taneczne i plastyczne. Organizatorzy do udziału biernego lub czynnego zapraszają uczniów, studentów i pedagogów rytmiki  oraz wszystkie osoby zainteresowane metodą Emila Jaques-Dalcroze’a. Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: rytmika@amuz.pl

 

Zgłoszenia do 19 lutego 2018. Zniżki przy zapisach do 30 listopada 2017.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia