ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - Konferencja | 1

Kraków: Nabór zgłoszeń na międzynarodowa konferencję „Re-writing dance modernism”

18 kwietnia 2018

Konferencja

Instytut Muzyki i Tańca oraz Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji „Re-writing dance modernism”, która odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 21-22 września 2018.Celem konferencji jest przyjrzenie się szeregowi praktyk tanecznych w międzywojennej Europie poprzez pryzmat cezury, którą wyznaczył warszawski konkurs oraz ze szczególnym uwzględnieniem krajów, które powszechna historia tańca dotychczas w dużej mierze pomijała. Na konferencji odczyty wygłoszą główni prelegenci/prelegentki oraz osoby zaproszone na podstawie nadesłanych propozycji wystąpień. Odczyty referatów nie powinny przekraczać 40 minut.

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny do 15 czerwca 2018 wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem: https://rewritingdancemodernism.wordpress.com/application/

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia