ENG
A A A
 kwiecień 2019 
ogłoszenia - Konferencja | 1

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Nabór referatów na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Taniec w Warszawie. Sztuka tańca i choreografii w XX i XXI wieku”

15 kwietnia 2019

Konferencja

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza do zgłaszania referatów, które zostaną zaprezentowane podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Taniec w Warszawie. Sztuka tańca i choreografii w XX i XXI wieku. Trzydniowa konferencja, zaplanowana w dniach 19-21 września roku, będzie okazją do wymiany poglądów zarówno na temat współczesnej sytuacji artystów tańca, jak i podejmowanej przez nich praktyki ruchowej i choreograficznej. Dwa ostatnie dni, podczas których wygłaszane będą referaty, poświęcone zostaną wielowymiarowej refleksji na temat tańca i choreografii w Warszawie. Organizatorzy zachęcają do przedstawiania zarówno historycznego ujęcia tematu, jak i odwołań do współczesności.

 

Termin zgłoszeń: 6 maja 2019 roku

Formularz zgłoszeniowy: dostępny tutaj należy przesłać na adres: konferencja@centrumsztukitanca.eu

Termin konferencji: 19-21 września 2019 roku

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia