ENG
A A A
 styczeń 2019 
ogłoszenia - Konferencja | 1

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina: Konferencja naukowo-artystyczna „Cunningham/Cage: Idea tworzenia w czasie realnym”

8 stycznia 2019

Konferencja

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina zaprasza wszystkich chętnych do udziału w interdyscyplinarnej konferencji naukowo-artystycznej Cunnigham/Cage: Idea tworzenia w czasie realnym w dniach 3–4 lutego 2019 roku. Konferencja będzie okazją do zaprezentowania istoty działań interaktywnych, improwizatorskich, w szczególności przez pryzmat współpracy dwóch wybitnych artystów XX-wieku: kompozytora Johna Cage’a i choreografa Merce’a Cunnighama.

 

Zgłoszenia uczestnictwa wraz z tematem wystąpienia, słowami kluczowymi, pełną afiliacją oraz abstraktem w języku polskim lub/i angielskim należy nadsyłać na załączonym formularzu do 20 stycznia 2019 roku w formie elektronicznej na adres: cunnighamcageumfc@gmail.com

Austria: International Performing Arts Conference – nabór propozycji wystąpień konferencyjnych

8 sierpnia 2018

Konferencja

Organizatorzy corocznej, międzynarodowej konferencji multidyscyplinarnej International Performing Arts Conference zachęcają do nadsyłania propozycji wystąpień konferencyjnych. Tegoroczna konferencja organizowana jest pod hasłem „Teatr między tradycją i współczesnością”. Konferencja odbędzie się w dniach 17-21 grudnia 2018.

 

Więcej informacji dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji, zarówno w roli prelegenta/ki jak i obserwatora/ki, na oficjalnej stronie konferencjiwww.performingartsconference.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia