ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Nabór do projektu | 1

Opera Wrocławska: Warsztaty choreograficzne „Open Door”

15 lutego 2018

Nabór do projektu

Opera Wrocławska zaprasza na warsztaty choreograficzne „Open Door” skierowane do młodych choreografów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła jako twórcy. Warsztaty przeznaczone są zarówno do profesjonalistów, jak i osób bez doświadczenia choreograficznego; nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają pod adresem: opendoor@opera.wroclaw.pl do 18 marca 2018.

Po tym terminie komisja konkursowa wyłoni spośród zgłoszeń 10 najciekawszych propozycji, których twórcy będą mieli okazję stworzyć krótkie formy choreograficzne do muzyki polskiej z udziałem zespołu Baletu Opery Wrocławskiej.

Nabór do projektów w ramach Praskiego Quadriennale 2019

30 stycznia 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór wniosków do projektów organizowanych w ramach kolejnej edycji Praskiego Quadriennale Scenografii i Architektury Teatralnej, która odbędzie się w dniach 6-16 czerwca 2019 w stolicy Czech. Temat przewodni XIV edycji Quadriennale to „Wyobraźnia, transformacja i refleksje”. Wydarzenie obejmie kilka osobnych sekcji, w tym Wystawę krajów i regionów, organizowaną przez Praskie Quadriennale we współpracy z kuratorami z państw uczestniczących w imprezie. Za szwajcarską odsłonę projektu odpowiada Szwajcarska Rada Kultury Pro Helvetia. Nabór na wystawę trwa do 28 marca 2018. 

 

Organizatorzy wystawy zapraszają artystki i artystów działających na polu scenografii i architektury teatralnej do składania wniosków do następujących projektów wchodzących w skład Quadriennale (Festiwal performansów site-specific, Formacje, Wystawa Performans – Przestrzeń – Architektura). 

Essen/PACT Zollverein: Nabór do festiwalu badawczego 1/2/8 – URBAN FRICTIONS (rezydencje, prelekcje, warsztaty, wystąpienia publiczne)

29 stycznia 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór do festiwalu badawczego 1/2/8 – URBAN FRICTIONS, organizowanego przez PACT Zollverein w Essen. 1/2/8 – URBAN FRICTIONS jest nową, scentralizowaną, długoterminową inicjatywą badawczo-rozwojową, ze szczególnym uwzględnieniem punktów stycznych między wiedzą i działaniem. Format stwarza możliwości spokojnej pracy w ramach platformy otwartej na współpracę między ludźmi, przedmiotami, przestrzenią, technologią i działaniami eksperymentalnymi.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7 maja – 2 czerwca 2018.

 

Termin składnia wniosków: poniedziałek, 19 lutego  2018 (do godziny 17.00)

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia