ENG
A A A
 wrzesień 2018 
ogłoszenia - Nabór do projektu | 1

Centrum Sztuki Tańca 2018: Nabór na drugi semestr warsztatów z pisania o tańcu. Prowadzenie: Hanna Raszewska-Kursa

22 sierpnia 2018

Nabór do projektu

W 2018 roku Centrum Sztuki Tańca w Warszawie koncentruje się na szeroko pojętej edukacji w dziedzinie tańca współczesnego.  W ramach działań z obszaru teorii tańca organizatorzy zapraszają do naboru na drugi semestr warsztatów z pisania o tańcu, które są prowadzone przez badaczkę i krytyczkę tańca Hannę Raszewską-Kursę. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które mają już pewne doświadczenie w pisaniu, są gotowe włączyć się we wspólną pracę i dołączyć do istniejącej już grupy.  

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 W celu zgłoszenia na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go pod adres krytykatanca@centrumsztukitanca.eu do 31 sierpnia 2018.

St. Erme / Kornwalia: nabór do letniego uniwersytetu Performing Arts Forum (30 lipca – 2 września 2018)

25 czerwca 2018

Nabór do projektu

Letni uniwersytet Performing Ars Forum (PAF) powstał w 2005 roku z inicjatywy artystów, myślicieli i praktyków sztuk performatywnych, którzy wzięli udział w spotkaniu w St. Erne. Mimo iż letni uniwersytet PAF ma korzenie artystyczne, zawiera w sobie również inne formuły, od teoretycznych po praktyczne. Letni uniwersytet PAF dystansuje się od głównego nurtu akademii letnich, które oferują warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne oraz wymagają wcześniejszej rejestracji – zamiast tego twórcy letniego uniwersytetu PAF podążają własnymi ścieżkami badawczymi, pracując na różnych polach w oparciu o kolektywną samoorganizację. Z tego względu, tegoroczna edycja letniego uniwersytetu PAF (30 lipca – 2 września 2018) odchodzi od modelu kuratorskiego, ustalonego wcześniej harmonogramu czy centralnego modelu organizacyjnego, otwierając się na inicjatywy oddolne w ramach „tygodni otwartych”, z których każdy poświęcony będzie luźno poszczególnym częściom ciała.

 

Zapisy: contactpaf@gmail.com.

 

Poznań: Polski Teatr Tańca/ Fundacja Movements Factory – nabór do w laboratoriów twórczych 2018

6 czerwca 2018

Nabór do projektu

Do 15 lipca tego roku trwa nabór do udziału w Laboratoriach twórczych 2018, których organizatorem jest Polski Teatr Tańca. Laboratoria są skierowane do studentów kierunków artystycznych, młodych twórców oraz seniorów.


Laboratoria: 27 – 31 sierpnia 2018
 

Laboratorium działania zacznie się 28 sierpnia 2018.

Aby wziąć udział w warsztacie, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: a.krolica@ptt-poznan.pl. O wynikach naboru uczestnicy zostaną indywidualnie powiadomieni drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu do 25 lipca 2018 roku.

Udział w laboratoriach jest bezpłatny*, o ile uczestnik będzie obecny na wszystkich zajęciach.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia