ENG
A A A
 styczeń 2019 
ogłoszenia - Nabór do projektu | 1

Klub Żak: Nabór tancerzy do projektu „Rezydencja/Premiera 45+”

4 grudnia 2018

Nabór do projektu

Klub Żak ogłasza nabór tancerzy do projektu Rezydencja/Premiera 45+ w ramach XI Gdańskiego Festiwalu Tańca. Osoby wybrane w trybie konkursu zostaną zaproszone na rezydencję, w trakcie której stworzą spektakl Motus Animi Continuum (Nieustanny ruch duszy) z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Opiekunem rezydencji jest prof. Ewa Wycichowska, a premiera spektaklu otworzy główną część XI Gdańskiego Festiwalu Tańca. Celem konkursu jest wspieranie i promocja tańca współczesnego oraz aktywizacja doświadczonych tancerzy. Konkurs jest adresowany do tancerzy z Polski, którzy ukończyli 45 lat.

 

Rezydencja potrwa od 20 maja do 3 czerwca 2019, a premiera spektaklu odbędzie się 7 czerwca 2019 roku.

Zgłoszenie powinno zostać wysłane w terminie do 31 stycznia 2019 do godz. 23.00.

Cesena/Włochy: Nabór zgłoszeń do projektu „il ritmo drammatico’”

27 listopada 2018

Nabór do projektu

Instytut Badań i Sztuk Stosowanych „Societas” w Cesenie prowadzi nabór do kursu pt. „il ritmo drammatico”, którego program został opracowany na podstawie metodologii ruchu rytmicznego Claudii Castellucci oraz  kompozycyjnej dynamiki scenicznej Chiary Guidi. Warsztatom towarzyszyć będzie seminarium prowadzone przez Romeo Castellucciego oraz seria zajęć monograficznych z zaproszonymi pedagogami i pedagożkami.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą w języku włoskim.
Kurs odbędzie się w dniach 1 stycznia – 17 kwietnia 2019.

Val-de-Marne k. Paryża/Spring Forward 2019: Nabór na warsztaty dla krytyków i krytyczek tańca

19 listopada 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór na warsztaty dla krytyków i krytyczek tańca Springback Academy 2019. Warsztaty skierowane są do początkujących krytyków tańca, którzy pragną doskonalić swój warsztat podczas organizowanego przez sieć Aerowaves festiwalu Spring Forward (5-7 kwietnia 2019, Val-de-Marne k. Paryża). Warsztaty Springback Academy przeznaczone są dla dziesięciorga osób interesujących się tańcem lub/i o nim piszących. Mentorami tegorocznej edycji warsztatów będą wiodący krytycy i krytyczki taneczni: Donald Hutera (The Times), Sanjoy Roy (The Guardian), Kelly Apter (The Scotsman) i Laura Cappelle (New York Times). Osoby zakwalifikowane do warsztatów wezmą udział w rozmowach i debatach na temat tańca oraz wielkoformatowych zajęciach doskonalących warsztat krytyczny.

 

Zgłoszenia należy nadsyłać do poniedziałku, 7 stycznia 2019 (24:00 (GMT)).

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia