ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - Nabór do projektu | 1

Nabór do projektów w ramach Praskiego Quadriennale 2019

30 stycznia 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór wniosków do projektów organizowanych w ramach kolejnej edycji Praskiego Quadriennale Scenografii i Architektury Teatralnej, która odbędzie się w dniach 6-16 czerwca 2019 w stolicy Czech. Temat przewodni XIV edycji Quadriennale to „Wyobraźnia, transformacja i refleksje”. Wydarzenie obejmie kilka osobnych sekcji, w tym Wystawę krajów i regionów, organizowaną przez Praskie Quadriennale we współpracy z kuratorami z państw uczestniczących w imprezie. Za szwajcarską odsłonę projektu odpowiada Szwajcarska Rada Kultury Pro Helvetia. Nabór na wystawę trwa do 28 marca 2018. 

 

Organizatorzy wystawy zapraszają artystki i artystów działających na polu scenografii i architektury teatralnej do składania wniosków do następujących projektów wchodzących w skład Quadriennale (Festiwal performansów site-specific, Formacje, Wystawa Performans – Przestrzeń – Architektura). 

Essen/PACT Zollverein: Nabór do festiwalu badawczego 1/2/8 – URBAN FRICTIONS (rezydencje, prelekcje, warsztaty, wystąpienia publiczne)

29 stycznia 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór do festiwalu badawczego 1/2/8 – URBAN FRICTIONS, organizowanego przez PACT Zollverein w Essen. 1/2/8 – URBAN FRICTIONS jest nową, scentralizowaną, długoterminową inicjatywą badawczo-rozwojową, ze szczególnym uwzględnieniem punktów stycznych między wiedzą i działaniem. Format stwarza możliwości spokojnej pracy w ramach platformy otwartej na współpracę między ludźmi, przedmiotami, przestrzenią, technologią i działaniami eksperymentalnymi.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7 maja – 2 czerwca 2018.

 

Termin składnia wniosków: poniedziałek, 19 lutego  2018 (do godziny 17.00)

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online.

 

Berliner Festspiele „Die Originale”: Otwarty nabór zgłoszeń do programu badawczego poświęconego współczesnemu cyrkowi

14 grudnia 2017

Nabór do projektu

Trwa nabór do programu badawczego Berliner Festspiele „ „Die Originale”, poświęconego problematyce współczesnego cyrku. Warsztaty badawcze odbędą się w Berlinie w dniach 28 marca – 8 kwietnia 2018. Duch kolistości przenika „Die Originale” (8 marca – 8 kwietnia 2018): projekt cyrkowy w formie siedmiodniowego warsztatu zwieńczonego publiczną prezentacją. Podczas warsztatu dziesięcioro badaczy reprezentujących różne dyscypliny (cyrk, film, teatr, taniec, muzyka) wraz z towarzyszącymi im artystami i artystkami interdyscyplinarnymi zgłębią problematykę koła. Zespół badawczy: Meret Becker, Suzan Boogaerdt & Bianca van der Schoot, Jean-Michel Guy, Maksim Komaro, Rostislav Novák, Squarehead Productions, Olle Strandberg, Julia Wissert.

 

Termin składania wniosków: 15 stycznia 2018

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia