ENG
A A A
 maj 2019 
ogłoszenia - Nabór do projektu | 1

Fundacja Ciało/Umysł/Performing Europe 2020: Nabór do projektu „Miasto sekretów (Warszawa)" – laboratorium z Michikazu Matsune

22 maja 2019

Nabór do projektu

Fundacja Ciało/Umysł i Michikazu Matsune w ramach trzeciego sezonu projektu Performing Europe ogłaszają nabór do laboratorium poświęconego najskrytszym tajemnicom... Miasto sekretów (Warszawa) laboratorium z Michikazu Matsune.

 

Zaproszenie skierowane jest do osób zaangażowanych w sztukę i praktykę performatywną, osób zainteresowanych socjologiczną i fizjologiczną interakcją  zarówno w sferze prywatnej, jak i publicznej. Także do tych, którzy są po prostu ciekawscy.

  

Termin zgłoszeń: 9 czerwca 2019 roku

Laboratorium: 1-7 lipca 2019 roku

Zgłoszenia: przez formularz online (w języku angielskim)

Kontakt: k.sztarbala@cialoumysl.pl  

IMIT: Nabór do programu „Zamówienia choreograficzne” na rok 2020 (VIII edycja)

16 maja 2019

Nabór do projektu

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór do VIII edycji programu Zamówienia choreograficzne. Celem programu jest animacja współpracy polskich zespołów tanecznych z uznanymi choreografami polskimi i zagranicznymi, a także wzbogacanie repertuaru polskich zawodowych zespołów i grup tanecznych o różnorodne pod względem choreograficznym spektakle taneczne. Projekt musi zakończyć się powstaniem nowego dzieła choreograficznego. W ramach programu możliwa jest również adaptacja na potrzeby polskiego zespołu uznanego dzieła, które dotychczas nie zostało w Polsce zrealizowane. 

 

Nabór wniosków w VIII edycji programu odbywa się do 28 czerwca 2019 roku.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia