ENG
A A A
 listopad 2018 
ogłoszenia - Nabór do projektu | 1

Lublana: Nabór wniosków do programu badawczo-choreograficznego PARL

23 października 2018

Nabór do projektu

Trwa nabór wniosków do dziesięciodniowego programu badawczo-choreograficznego PARL dla artystów i artystek performatywnych, który odbędzie się w dniach 1-10 września 2019 w Lublanie (Słowenia). Program przeznaczony jest dla artystów i artystek oraz zespołów działających w dziedzinach performansu, devised theatre, tańca współczesnego, sztuki intermedialnej i form hybrydowych, zainteresowanych dziesięciodniową formułą badawczo-choreograficzną. PARL zapewnia uczestni(cz)kom przestrzeń do pracy i prezentacji spektakli.

 

Wnioski należy składać za pośrednictwem strony internetowej PARL w terminie do 31 stycznia 2019:

https://www.parl.si/

 

Tarnów/ Scena Otwarta 2018: warsztaty teatralno-taneczne 55+

3 października 2018

Nabór do projektu

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza osoby w wieku 55+ do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralno-tanecznych z tancerzami Polskiego Teatru Tańca. Warsztaty przygotują uczestników do udziału w spektaklu Wesele. Poprawiny PTT w charakterze aktorów-gości weselnych. Spektakl zostanie pokazany 26 października w ramach Festiwalu SCENA OTWARTA. 

 

Warsztaty odbędą się 25 i 26 października 2018 w Centrum Sztuki Mościce.  

 

Zapisy: promocja@csm.tarnow.pl lub telefonicznie: 14 633 46 27 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

St. Erme / Kornwalia: nabór do letniego uniwersytetu Performing Arts Forum (30 lipca – 2 września 2018)

25 czerwca 2018

Nabór do projektu

Letni uniwersytet Performing Ars Forum (PAF) powstał w 2005 roku z inicjatywy artystów, myślicieli i praktyków sztuk performatywnych, którzy wzięli udział w spotkaniu w St. Erne. Mimo iż letni uniwersytet PAF ma korzenie artystyczne, zawiera w sobie również inne formuły, od teoretycznych po praktyczne. Letni uniwersytet PAF dystansuje się od głównego nurtu akademii letnich, które oferują warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne oraz wymagają wcześniejszej rejestracji – zamiast tego twórcy letniego uniwersytetu PAF podążają własnymi ścieżkami badawczymi, pracując na różnych polach w oparciu o kolektywną samoorganizację. Z tego względu, tegoroczna edycja letniego uniwersytetu PAF (30 lipca – 2 września 2018) odchodzi od modelu kuratorskiego, ustalonego wcześniej harmonogramu czy centralnego modelu organizacyjnego, otwierając się na inicjatywy oddolne w ramach „tygodni otwartych”, z których każdy poświęcony będzie luźno poszczególnym częściom ciała.

 

Zapisy: contactpaf@gmail.com.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia