ENG
A A A
 lipiec 2018 
ogłoszenia - Edukacja | 1

Wrocław: Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” – nabór na specjalizację taneczną

18 lipca 2018

Edukacja

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” ogłasza nabór na specjalizację taneczną. Na podstawie zgody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dniem 1 września 2017 roku we Wrocławiu została otwarta artystyczna szkoła policealna pod nazwą Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA”, które realizuje dwuletni eksperymentalny program kształcenia.

 

Rozmowa kwalifikacyjna:

Tryb dzienny: 29.08.2018 (środa) o godz.11:00

Tryb zaoczny: 08.09.2018 (sobota) godz. 11:00

 

Więcej informacji:  http://szkolaanimacji.pl/rekrutacja/

 

 

 

 

Akademia Teatralna w Pradze (DAMU): „Teatr współtworzony i teatr przedmiotu” – nabór na studia magisterskie

18 czerwca 2018

Edukacja

Trwa nabór na dwuletnie studia magisterskie w Akademii Teatralnej w Pradze (DAMU), w języku angielskim, na kierunku Teatr współtworzony i teatr przedmiotu („Master Degree in Devised and Object Theatre”). Prowadzone przez Akademię Teatralną w Pradze (DAMU) w języku angielskim dwuletnie studia magisterskie na kierunku Teatr współtworzony i teatr przedmiotu („Master Degree in Devised and Object Theatre”) ukierunkowane są na poznanie procesu tworzenia przedstawienia teatralnego od podstaw i ekspresję wizualną. Studenci uczą się tworzyć spektakle teatralne, z dużym naciskiem na aspekty wizualne, przestrzenne, obiektowe i medialne (low tech), a także pracować w innych obszarach związanych ze sztukami scenicznymi, takich jak instalacje scenograficzne, spektakle dźwiękowe oraz inne rodzaje przedstawień odznaczających się silnym akcentem na dramaturgię wizualną i przestrzenną.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 9 lipca 2018

Termin audycji dla wybranych kandydatów/ek: 2 sierpnia 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia