ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Edukacja | 1

Uniwersytet Amsterdamski: „Dramaturgia międzynarodowa” – nabór na studia magisterskie

20 lutego 2018

Edukacja

Wydział Teatrologii Uniwersytetu Amsterdamskiego (UvA) prowadzi nabór na studia magisterskie – MA in International Dramaturgy (dramaturgia międzynarodowa) zorientowane na kształcenie przyszłych profesjonalistów różnych sztuk performatywnych. Studia trwają 18 miesięcy i prowadzone są w języku angielskim. Stworzono je z myślą o osobach szczególnie zainteresowanych pracą ponad granicami kulturowymi, językowymi, społecznymi i narodowymi.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń od zagranicznych kandydatów upływa 1 marca 2018 roku. Szczegółowe instrukcje do procesu zgłoszeń dostępne są na stronie uczelni. Studenci z tytułem licencjata teatrologii lub innym ekwiwalentnym oficjalnym stopniem

Gdańsk: Preaudycja do szkoły tańca Budapest Contemporary Dance Academy

9 lutego 2018

Edukacja

Klub Żak w Gdańsku zaprasza do udziału w preaudycji do Budapest Contemporary Dance Academy, która odbędzie się 17 lutego o godz. 12.00.  BCDA jest to szkoła umożliwiająca zdobycie licencjatu, a wkrótce także stopnia magistra z tańca współczesnego. W ciągu  kilkudziesięciu lat skończyli ją późniejsi najlepsi tancerze na Węgrzech. Audycję poprowadzi Máté Mészáros,

 

Kontakt: Iván Angelus, Maria Miotk, Máté Mészáro.

Więcej informacji tutaj: http://tanc.org.hu/wp/audition-process-bcda-201819/

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie: Nabór do Szkoły Mimów na rok akademicki 2018/19

9 lutego 2018

Edukacja

Szkoła Mimów to czteroletni program studiów licencjackich przy Akademii Sztuk Pięknych w Amsterdamie, którego absolwenci uzyskują dyplom licencjata sztuki w dziedzinie teatru. d osób kandydujących wymaga się budowy ciała odpowiedniej dla tej niezwykle fizycznej formy teatru, a także umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej oraz zdolności analitycznych. Mile widziane umiejętności aktorskie i potencjał sceniczny. Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego, jednodniowego etapu osoby kandydujące wezmą udział w różnego rodzaju warsztatach i zajęciach. Osoby zakwalifikowane do drugiego, dwudniowego etapu wezmą udział w porannych i popołudniowych zajęciach, podczas których otrzymają zadanie, które będą musiały wykonać kolejnego dnia.

 

Audycje w naborze na rok akademicki 2018/19 odbędą się w Amsterdamie:

I runda: 30 marca (piątek) lub 31 marca (sobota) 2018. Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 marca 2018

II runda (dla osób, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji): 7-8 kwietnia 2018.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia