ENG
A A A
 listopad 2018 
ogłoszenia - Edukacja | 1

Centre Chorégraphique National (CCN) Montpellier: „Badania i praktyka choreografii” (MA exerce) – nabór na studia magisterskie 2019/2021

18 października 2018

Edukacja

Rozpoczął się nabór na studia magisterskie „Badania i praktyka choreografii [MA exerce] 2019/2021” w cenionym na świecie Centrum Choreograficznym Montpellier Languedoc-Roussillon (CCNMLR) we Francji. „MA exerce” to program studiów magisterskich poświęcony eksperymentom i badaniom teoretycznym związanym z procesem tworzenia choreografii. Studia wspierają rozwój artystyczny studentów dzięki eksploracji badań choreograficznych w rozmaitych elementach i formatach tworzenia, produkcji i prezentacji. Przygotowane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie w eksperymentalnym nauczania choreografii, zapoczątkowanym przez Mathilde Monnier w 1998 roku.

 

Zgłoszenia należy przesyłać do 27 października 2018 na adres: m.pradier@ici-cnn.com

Rejestracja online na stronie: www.ici-cnn.com

 

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie: Nabór na studia magisterskie „DAS Theatre” i „DAS Choreography” (2019-2021)

1 października 2018

Edukacja

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie ogłasza nabór do programów DAS Choreography oraz DAS Theatre. Program DAS Choreography (dawniej znany jako Amsterdam Master of Choreography) przeznaczony jest dla doświadczonych artystek i artystów, którzy poszukują możliwości pogłębienia refleksji i rozwoju, „dyfrakcji” poszerzającej spektrum narzędzi badawczych. Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie ogłasza nabór do programów DAS Choreography oraz DAS Theatre. Program DAS Choreography (dawniej znany jako Amsterdam Master of Choreography) przeznaczony jest dla doświadczonych artystek i artystów, którzy poszukują możliwości pogłębienia refleksji i rozwoju, „dyfrakcji” poszerzającej spektrum narzędzi badawczych.

 

Drzwi otwarte: 10 listopad 2018

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20 listopada 2018

Akademia Teatralna w Pradze (DAMU): „Teatr współtworzony i teatr przedmiotu” – nabór na studia magisterskie

18 czerwca 2018

Edukacja

Trwa nabór na dwuletnie studia magisterskie w Akademii Teatralnej w Pradze (DAMU), w języku angielskim, na kierunku Teatr współtworzony i teatr przedmiotu („Master Degree in Devised and Object Theatre”). Prowadzone przez Akademię Teatralną w Pradze (DAMU) w języku angielskim dwuletnie studia magisterskie na kierunku Teatr współtworzony i teatr przedmiotu („Master Degree in Devised and Object Theatre”) ukierunkowane są na poznanie procesu tworzenia przedstawienia teatralnego od podstaw i ekspresję wizualną. Studenci uczą się tworzyć spektakle teatralne, z dużym naciskiem na aspekty wizualne, przestrzenne, obiektowe i medialne (low tech), a także pracować w innych obszarach związanych ze sztukami scenicznymi, takich jak instalacje scenograficzne, spektakle dźwiękowe oraz inne rodzaje przedstawień odznaczających się silnym akcentem na dramaturgię wizualną i przestrzenną.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 9 lipca 2018

Termin audycji dla wybranych kandydatów/ek: 2 sierpnia 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia