ENG
A A A
 wrzesień 2018 
ogłoszenia - Edukacja | 1

Warszawa/UMFC: Nabór na dwuletnie Podyplomowe Studia Teorii Tańca

21 sierpnia 2018

Edukacja

W październiku 2018  rusza kolejna, dziewiąta edycja Podyplomowych Studiów Teorii Tańca organizowanych przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina. Dwusemestralne studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tańcem, jego historią, ewolucją, miejscem tańca na współczesnej scenie teatralnej. Studia kształcą przyszłych historyków, teoretyków i krytyków sztuki tańca.

 

Rekrutacja na studia odbywa się w trybie rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w dniu 22 września 2018. godz. 11.00 w sali 301.  Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 19 września 2018 roku listownie lub osobiście. 

 

Wrocław: Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” – nabór na specjalizację taneczną

18 lipca 2018

Edukacja

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” ogłasza nabór na specjalizację taneczną. Na podstawie zgody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dniem 1 września 2017 roku we Wrocławiu została otwarta artystyczna szkoła policealna pod nazwą Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA”, które realizuje dwuletni eksperymentalny program kształcenia.

 

Rozmowa kwalifikacyjna:

Tryb dzienny: 29 sierpnia 2018 (środa) o godz.11.00

Tryb zaoczny: 8 września 2018 (sobota) godz. 11.00

 

Więcej informacji:  http://szkolaanimacji.pl/rekrutacja/

 

 

 

 

Akademia Teatralna w Pradze (DAMU): „Teatr współtworzony i teatr przedmiotu” – nabór na studia magisterskie

18 czerwca 2018

Edukacja

Trwa nabór na dwuletnie studia magisterskie w Akademii Teatralnej w Pradze (DAMU), w języku angielskim, na kierunku Teatr współtworzony i teatr przedmiotu („Master Degree in Devised and Object Theatre”). Prowadzone przez Akademię Teatralną w Pradze (DAMU) w języku angielskim dwuletnie studia magisterskie na kierunku Teatr współtworzony i teatr przedmiotu („Master Degree in Devised and Object Theatre”) ukierunkowane są na poznanie procesu tworzenia przedstawienia teatralnego od podstaw i ekspresję wizualną. Studenci uczą się tworzyć spektakle teatralne, z dużym naciskiem na aspekty wizualne, przestrzenne, obiektowe i medialne (low tech), a także pracować w innych obszarach związanych ze sztukami scenicznymi, takich jak instalacje scenograficzne, spektakle dźwiękowe oraz inne rodzaje przedstawień odznaczających się silnym akcentem na dramaturgię wizualną i przestrzenną.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 9 lipca 2018

Termin audycji dla wybranych kandydatów/ek: 2 sierpnia 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia