ENG
A A A
 kwiecień 2019 
ogłoszenia - Edukacja | 1

Bruksela/P.A.R.T.S.: Nabór do programów edukacyjnych

22 marca 2019

Edukacja

Trwa nabór do programów edukacyjnych organizowanych w Brukseli przez P.A.R.T.S. – międzynarodową szkołę oferującą tancerzom i choreografom studia dzienne na kierunku taniec współczesny, której dyrektorką jest Anne Teresa De Keersmaeker. Kandydaci mogą zgłaszać się do programu Training (dla osób w wieku 18-23) oraz Studios dla twórców tańca i choreografów w wieku 21-27 lat z tytułem licencjata (lub wyższym). Rekrutacja do obu programów przebiega dwuetapowo.

 

Terminy zgłoszeń:

Training  pierwszy etap rekrutacji trwa do końca marca (preselekcja), drugi – audycja końcowa w Brukseli 4-9 kwietnia

Studios złożenie dokumentów aplikacyjnych do 15 kwietnia, drugi etap – audycja w Brukseli 5-9 czerwca 2019 roku.

Warszawa/Bytom: Audycje PERA School of Preforming Art w Polsce

14 marca 2019

Edukacja

PERA School of Preforming Art zaprasza do udziału w audycjach, które odbędą się w Polsce 13 i 14 kwietnia. Pierwszy dzień audycji zaplanowany jest w Warszawie, drugi w Bytomiu. PERA School of Performing Arts w Girne American University (GAU) oferuje 4-letnią edukację na poziomie licencjackim z zakresu tańca współczesnego, baletu, improwizacji, kompozycji. Celem studiów w Dance Bachelor w PERA School of Performing Art, będących pierwszym i jedynym wydziałem oferującym naukę tańca na poziomie licencjackim na Cyprze Północnym, jest kształcenie profesjonalnych tancerzy. 

 

Udział w audycjach: po wypełnieniu wniosku online do 10 kwietnia 2019 roku.

Kontakt: pera.auditions@gmail.com 

Audycje: 13 kwietnia  Warszawa (Akademia Tańca Zawirowania), 14 kwietnia  Bytom (Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK)

Austria/Uniwersytet w Salzburgu: nabór na studia podyplomowe „Curation in the Performing Arts”

12 grudnia 2018

Edukacja

Uniwersytet w Salzburgu zaprasza na studia podyplomowe połączone z modułami prowadzonymi na Uniwersytecie Ludwika Maksymiliana w Monachium. Studia na kierunku „Curation in Performing Arts” stanowią pierwszy w Europie kurs uniwersytecki oferujący studentom dogłębne podstawy teoretyczne, metodologiczne i praktyczne w zakresie działalności kuratorskiej na polu sztuk scenicznych. Oprócz zajęć, słuchacze wezmą udział w praktycznych zajęciach zawodowych, umożliwiających praktyczne zastosowanie nowo zdobytej wiedzy. Nabór prowadzony jest na rok akademicki 2019/20.

 

Termin składania zgłoszeń: 1 maja 2019
Materiały zgłoszeniowe należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres: kuratieren@sbg.ac.at: formularz zgłoszeniowy (patrz strona internetowa), list motywacyjny (1-2 strony A4), CV (nie dłuższe niż 2 strony A4), opis planowanego lub zrealizowanego projektu kuratorskiego (do 7000 znaków ze spacjami), dyplomy szkolne i uniwersyteckie, referencje (opcjonalnie).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia