ENG
A A A
 styczeń 2019 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Nowa Sól: Nabór spektakli na Ogólnopolski Festiwal Teatrów Tańca Sfera Ruchu 2019

18 stycznia 2019

Nabór prac performatywnych

Pracownia Teatru Tańca zaprasza artystów indywidualnych oraz zespoły do zgłaszania swoich spektakli na Ogólnopolski Festiwal Teatrów Tańca Sfera Ruchu 2019, który odbędzie się w dniach 22-23 marca 2019 w Nowosolskim Domu Kultury. Hasło przewodnie najbliższej edycji to „Tribute to IMPRO”. Organizatorzy chcą nawiązać do tradycji Zielonej Góry związanej z improwizacją i Festiwalem Improwizacji, który dawniej organizował Paweł Matyasik. Planowane są także dwie debaty panelowe, a 21 marca, czyli dzień przed rozpoczęciem festiwalu, na specjalne zaproszenie dyrektora NDK Polski Teatr Tańca pokaże spektakl Polka w reżyserii Igora Gorzkowskiego i w choreografii Iwony Pasińskiej.

 

Termin zgłoszeń upływa 17 lutego. Formularz zgłoszeniowy w ogłoszeniu.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia