ENG
A A A
 maj 2019 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Złocieniec: II Prezentacje Tańca „LABIRYNT” – nabór prezentacji

16 maja 2019

Nabór prac performatywnych

Złocieniecki Ośrodek Kultury oraz Alter Taniec Teatr ogłaszają nabór do II edycji Prezentacji Tańca „LABIRYNT – Złocieniec 2019”. Podobnie jak podczas I edycji, towarzyszyć on będzie Świętu Drawy. „LABIRYNT” ma formę zarówno konkursową, jak i warsztatową. Prezentacje odbędą się w dniach 25 – 27 lipca. Organizatorzy stawiają na różnorodność, bez akcentowania jednego nurtu czy stylu tańca. Zakwalifikowanym zespołom zapewniają nocleg, wyżywienie oraz bezpłatny udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez cenionych choreografów i pedagogów. W konkursie przewidziane są nagrody finansowe oraz – jako nagroda niematerialna – sesja fotograficzna wykonana przez Leszka Paradowskiego Ruch w naturze.

 

Termin naboru prezentacji: 1 czerwca 2019 roku.

Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2019: Nabór prezentacji

9 maja 2019

Nabór prac performatywnych

W dniach 28-30 czerwca odbędzie się V edycja festiwalu Sfera Ruchu_Toruń. To wydarzenie, które od 2015 roku stanowi przestrzeń prezentacji spektakli opartych na technice tańca współczesnego, połączonych z warsztatami dla tancerzy. Organizatorzy zapraszają do przesyłania zgłoszeń.

 

Termin zgłoszeń: 27 maja 2019 roku

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia