ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Szczecin/Schwerin/Greifswald: Nabór prac na Festiwal Tanztendenzen 2018

13 lutego 2018

Nabór prac performatywnych

Opera na Zamku w Szczecinie jako współorganizator Festiwalu Tanztendenzen, wraz z Theater Vorpommern, Mecklenburgisches Staatstheater oraz Hebebühne e.V., zapraszają choreografów, tancerzy, performerów i zespoły do udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu. Festiwal jest platformą rozwoju i dalszej kariery dla młodych choreografów.

 

Festiwal będzie realizowany w terminie 22-27 października 2018 w trzech miastach: Szczecinie, Schwerinie (Niemcy) i Greifswaldzie (Niemcy).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2018.

Warunki uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy

Bułgaria: XIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Młodych „Muzite” – zgłoszenia

14 grudnia 2017

Nabór prac performatywnych

Komitet organizacyjny Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Młodych „Muzite” („Muzy”) zaprasza do udziału w XIII edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 5-15 lipca 2017 w mieście Sozopol nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Festiwal podzielony jest na dwie sesje:

- pierwszą, odbywającą się w dniach 5-10 lipca (taniec, literatura piękna, film, niestandardowe formy artystyczne)  

-drugą, trwającą od 10 do 15 lipca (muzyka, sztuki piękne i użytkowe, fotografia, teatr).

 

Osoby zainteresowane udziałem w festiwalu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj: IYFA „Muzite” 2017 Application Form.

Montreal/Kanada: CINARS Biennale 2018: Otwarty nabór propozycji programowych

29 listopada 2017

Nabór prac performatywnych

CINARS Biennale prowadzi aktualnie otwarty nabór do  najbliższej edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 12-17 listopada 2018 w Montrealu. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do składania propozycji prezentacji, z których najciekawsze znajdą się w oficjalnym programie 18. edycji CINARS Biennale, obejmującym m.in. pełno- i krótkometrażowe pokazy prac tanecznych, muzycznych, teatralnych, multidysciplinarnych i cyrkowych.

 

Nabór prowadzony jest na całym świecie. Zgłoszenia należy nadsyłać do 23 lutego 2018, wraz z potwierdzeniem opłaty manipulacyjnej w wysokości CA$125.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia