ENG
A A A
 listopad 2018 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Słupsk: VI Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu: Nabór prezentacji

8 października 2018

Nabór prac performatywnych

Miasto Słupsk i Słupski Ośrodek Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem ENZA zapraszają na VI Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu, który odbędzie się w dniach 25-28 października 2018 w Teatrze Rondo w Słupsku. Taniec współczesny, tworzony przez amatorów, coraz rzadziej można oglądać na naszych scenach. Z tego sprzeciwu zrodził się pomysł na festiwal. Główną ideą festiwalu jest integracja środowiska artystycznego. Na zgłoszenia spektakli organizatorzy czekają do 10 października 2018, a ogłoszenie zakwalifikowanych zespołów odbędzie się 13 października na stronie internetowej Słupskiego Ośrodka Kultury i na profilu FB – Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu Słupsk. 

 

Płytę DVD z zapisem spektaklu należy przesłać pocztą na adres Teatr Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk lub w linku internetowym na adres: teatrenza@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia