ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Złocieniec: I Prezentacje Tańca „LABIRYNT” – nabór prezentacji

9 maja 2018

Nabór prac performatywnych

Złocieniecki Ośrodek Kultury oraz Alter Taniec Teatr ogłaszają nabór do Prezentacji Tańca „LABIRYNT”. Są one kontynuacją Drawskich Prezentacji Tańca, które odbyły się w sierpniu 2016 roku. I edycja „LABIRYNTU” odbędzie się w dniach od 26 do 28 lipca 2018 roku w Złocieńcu. Organizatorzy stawiają na różnorodność, bez akcentowania jednego nurtu czy stylu tańca. Zakwalifikowanym zespołom organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie oraz bezpłatny udział  w warsztatach tanecznych prowadzone przez znanych i cenionych pedagogów i choreografów.

 

Nabór prezentacji trwa do 15 maja 2018.

Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2018: Nabór prezentacji

8 maja 2018

Nabór prac performatywnych

Sfera Ruchu_Toruń to prezentacje spektakli opartych na technice tańca współczesnego, połączonych z warsztatami dla tancerzy. Festiwal skierowany jest do choreografów i tancerzy powyżej 16. roku życia. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły taneczne, duety oraz soliści wykorzystujący twórczo technikę tańca współczesnego. W dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 odbędzie się IV edycja festiwalu. Dla tancerzy prezentujących spektakle organizatorzy gwarantują  bezpłatne warsztaty (prowadzący: Iwona Olszowska, Anna Krysiak, Anna Piotrowska) oraz bezpłatne zakwaterowanie.

 

Nabór zgłoszeń na Festiwal potrwa do 27 maja 2018 roku.

 

Montreal/Kanada: CINARS Biennale 2018/Pitch Session: Nabór projektów work-in-progress

19 marca 2018

Nabór prac performatywnych

Trwa nabór do programu wymiany sztuk performatywnych Pitch Session: New Works, organizowanego w ramach 18. edycji festiwalu CINARS Biennale, która odbędzie się w dniach 12-17 listopada 2018 w Montrealu. CINARS Biennale jest unikalną okazją do prezentacji prac na etapie work-in-progress przed licznym gronem artystów, agentów i kuratorów. Każda z ośmiu prac prezentowanych w ramach Pitch Session: New Works znajdzie się w oficjalnym programie Cinars Biennale (w wersji drukowanej, online oraz w aplikacji online). Prezentacje artystów/zespoły zakwalifikowane do udziału powinny trwać nie dłużej niż 7 minut (pięciominutowa prezentacja w języku angielskim lub angielskim + dwuminutowa sesja pytań i odpowiedzi). Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13 kwietnia 2018.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia