ENG
A A A
 lipiec 2018 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Monachium/ Joint Adventures: Nabór prezentacji artystycznych Tanzwerkstatt Europa (1-11 sierpnia 2018)

13 czerwca 2018

Nabór prac performatywnych

W ramach tegorocznej edycji warsztatów tanecznych Tanzwerkstatt Europa, które odbędą się w Monachium w dniach 1-11 sierpnia 2018, Joint Adventures ogłasza nabór prezentacji artystycznych przeznaczony dla osób uczestniczących w warsztatach. Cykl prezentacji będzie okazją do pokazania nowego materiału przed monachijską publicznością oraz  artystami i uczestnikami warsztatów. Nabór ograniczony jest do osób biorących udział w jednym z warsztatów lub laboratoriów organizowanych w ramach Tanzwerkstatt Europa.

 

Zgłaszane propozycje nie powinny przekraczać 10 minut. Organizatorzy zapewniają studio na potrzeby prób. Zgłoszenia należy przesyłać e-mailem na adres l.schubert@jointadventures.net wraz z krótkim biogramem, DVD lub linkiem do wideo prezentującego zgłaszaną pracę oraz riderem technicznym.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia