ENG
A A A
 listopad 2018 
ogłoszenia - Zajęcia | 1

Warszawa/ Centrum Sztuki Tańca/ „Animacje”: „Taniec z Parkinsonem” – cykl zajęć

16 października 2018

Zajęcia

We wszystkie poniedziałki października i listopada oraz trzy pierwsze poniedziałki grudnia 2018 Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza osoby dotknięte chorobą Parkinsona, ale również wszystkich pasjonatów ruchu (seniorów, juniorów) do udziału w projekcie Taniec z Parkinsonem. Jest to cykl spotkań z profesjonalnymi tancerzami współczesnymi, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą ruchową w cotygodniowych zajęciach ruchowych. Grupa ok. 30 osób będzie spotykać się na zajęciach raz w tygodniu z różnymi technikami tańca: improwizacją, improwizacją w kontakcie, taćem współczesnym, oraz terapią tańcem i ruchem.

 

Prowadzący: Irad Mazliah, Wilejka Zagórowska, Olga Lidia Kozłowska, Ula Wojtkowiak, Jakub „Qba” Łukowski

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warszawa: Laboratorium tańca 2018 (#3). Prowadzenie: Renata Piotrowska-Auffret

4 września 2018

Zajęcia

W każdą niedzielę od 23 września do 13 grudnia 2018 Renata Piotrowska-Auffret zaprasza do udziału w Laboratorium tańca #3: ciała i książki, czyli cyklu zajęć dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Obejmuje on zajęcia z tańca i choreografii eksperymentalnej: improwizacji, kompozycji oraz pracy z ruchem i tekstem. Jest to kontynuacja i rozwinięcie laboratorium z poprzednich lat. W najbliższej edycji motywem przewodnim jest praca z ruchem i tekstem, czytanie/mówienie, tańczenie i praktyki choreograficzne z książkami.

 

Zapisy: krótkie listy motywacyjne należy przesłać mailem do 16 września na adres info@renatapiotrowska.pl

 

 

Opera Wrocławska: Zajęcia w Studiu Baletowym

24 sierpnia 2018

Zajęcia

Studio Baletowe, które działa pod auspicjami Fundacji na rzecz Opery Wrocławskiej, prowadzi działalność edukacyjną w zakresie sztuki baletowej. W ofercie Studia Baletowego znajdują się lekcje baletowe dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności ruchowych – od przedszkolaków po seniorów. Wszystkie zajęcia w Studio Baletowym są prowadzone przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej; doświadczonych artystów z bogatym dorobkiem scenicznym.

 

 

Zapisy: Ewa Żurakowska tel. 48 501 313 280, mail studiobaletowe@opera.wroclaw.pl

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia