ENG
A A A
 wrzesień 2018 
ogłoszenia - Zajęcia | 1

Warszawa: Laboratorium tańca 2018 (#3). Prowadzenie: Renata Piotrowska-Auffret

4 września 2018

Zajęcia

W każdą niedzielę od 23 września do 13 grudnia 2018 Renata Piotrowska-Auffret zaprasza do udziału w Laboratorium tańca #3: ciała i książki, czyli cyklu zajęć dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Obejmuje on zajęcia z tańca i choreografii eksperymentalnej: improwizacji, kompozycji oraz pracy z ruchem i tekstem. Jest to kontynuacja i rozwinięcie laboratorium z poprzednich lat. W najbliższej edycji motywem przewodnim jest praca z ruchem i tekstem, czytanie/mówienie, tańczenie i praktyki choreograficzne z książkami.

 

Zapisy: krótkie listy motywacyjne należy przesłać mailem do 16 września na adres info@renatapiotrowska.pl

 

 

Opera Wrocławska: Zajęcia w Studiu Baletowym

24 sierpnia 2018

Zajęcia

Studio Baletowe, które działa pod auspicjami Fundacji na rzecz Opery Wrocławskiej, prowadzi działalność edukacyjną w zakresie sztuki baletowej. W ofercie Studia Baletowego znajdują się lekcje baletowe dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności ruchowych – od przedszkolaków po seniorów. Wszystkie zajęcia w Studio Baletowym są prowadzone przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej; doświadczonych artystów z bogatym dorobkiem scenicznym.

 

 

Zapisy: Ewa Żurakowska tel. 48 501 313 280, mail studiobaletowe@opera.wroclaw.pl

Warszawa/15.urodziny Instytutu Teatralnego: „Ruch w Instytucie” zajęcia otwarte. Prowadzenie: Agnieszka Kryst, Iza Szostak i Ramona Nagabczyńska

2 sierpnia 2018

Zajęcia

 W ramach jubileuszu 15-lecia Instytutu Teatralnego 25 sierpnia w godz. 11.55-13.30 odbędą się otwarte zajęcia prezentujące  i zarazem wprowadzające kolejną odsłonę programu Ruch w Instytucie, na który składa się cykl warsztatów z ruchu i świadomości ciała dla aktorów, performerów i ludzi teatru. Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia, które wyznaczą pole eksploatacji kolejnej części programu w 2018 roku Zajęcia poprowadzą choreografki zrzeszone w Centrum w Ruchu: Agnieszka Kryst, Iza Szostak i Ramona Nagabczyńska. W czasie otwartych warsztatów każda z nich zaproponuje kilka ćwiczeń, które przybliżać będą aspekty choreografii i tańca.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia