ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Zajęcia | 1

Warszawa: Laboratorium tańca 2018. Prowadzenie: Renata Piotrowska-Auffret

23 lutego 2018

Zajęcia

W okresie od 18 marca do 24 czerwca 2018 Renata Piotrowska-Auffret zaprasza do udziału w Laboratorium tańca współczesnego 2018. Archiwum ciał, improwizacja, kompozycja w Warszawie, czyli cyklu zajęć dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Obejmuje on zajęcia z tańca i choreografii eksperymentalnej, improwizacji i pracy z archiwami. Jest to kontynuacja i rozwinięcie Laboratorium z roku 2016 i 2017. Zajęcia będą miejscem na odkrywanie tendencji tanecznych i cielesnych (tych starszych i tych dzisiejszych). Laboratorium skierowane dla każdego powyżej 18. roku życia. Mile widziane wcześniejsze (choćby podstawowe) doświadczenie z tańcem, performansem, teatrem lub improwizacją od strony praktycznej czy teoretycznej (bez konieczności uczestnictwa w Laboratorium z roku 2016 czy 2017).

 

Zapisy: krótkie listy motywacyjne należy przesłać mailem do 8 marca na adres: info@renatapiotrowska.pl     

Kiedy: każda niedziela, godz.18.00-21.00

Opole/Galeria Sztuki Współczesnej: „OCZOPLĄS” – zajęcia z improwizacji w ruchu (pilotaż). Prowadzenie: Magda Wolnicka

25 stycznia 2018

Zajęcia

OCZOPLĄS to kolejna odsłona poszukiwań ruchowych w przestrzeni Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Hasło wywoławcze „oczopląs” jest pretekstem do poszukiwania przyjemności ze swobodnego tańca i odkrywania własnego języka ruchowego oraz okazją do podjęcia praktyki zajmującej się wzrokiem i obserwacją. Zajęcia skierowane są do osób dorosłych w każdym wieku i z różnym doświadczeniem ruchowym. Prowadzenie: Magda Wolnicka

 

Zajęcia pilotażowe odbędą się w trzy kolejne piątki: 2, 9 i 16 lutego 2018 w  godz. 18.00-20.00 (przestrzeń wystawy malarstwa Lecha Biernackiego). Zgłoszenie (imię, nazwisko, dane kontaktowe) należy przesyłać na adres e-mail: info@galeriaopole.pl

wpisując w temacie wiadomości „OCZOPLĄS”.

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w styczniu 2018

29 grudnia 2017

Zajęcia

W cztery kolejne czwartki stycznia 2018 (4, 11, 18 i 25) o godz. 18.30 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na warsztaty GaGa people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa jest nowym sposobem na zdobycie samoświadomości poprzez ciało. Gaga tworzy ramy dla odkrywania i wzmacniania ciała: zwiększa elastyczność, wytrzymałość i zwinność, jednocześnie rozbudzając zmysły i wyobraźnię.  Zajęcia GaGa/people są otwarte dla osób od lat 16, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu. Uprzednie doświadczenie, umiejętności lub trening taneczny nie są wymagane.

 

Bilety: 30 zł do nabycia przez stronę Muzeum

UWAGA: Brak możliwości zakupu biletów w kasach Muzeum bezpośrednio przed zajęciami. W czwartki kasy czynne do godz. 18.00.

Organizatorzy proszą o nierejestrowanie zajęć sprzętem foto lub audio/wideo.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia