ENG
A A A
 kwiecień 2019 
ogłoszenia - Zajęcia | 1

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

14 stycznia 2019

Zajęcia

Od 20 stycznia do 23 czerwca, w każdą niedzielę w godzinach 19.00-21.30, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, z siedzibą w Mazowieckim Instytucie Kultury (ul. Elektoralna 12) zaprasza na coniedzielne jamy improwizacyjne.Jest to kontynuacja rozpoczętego w 2017 roku cyklu cotygodniowych jamów improwizacyjnych. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani, powyżej 16. roku życia, zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Prowadzenie (wymiennie): Tomasz Domański, Hanna Jurczak, Natalia Oniśk, Julka Tomiczek, Andrzej Woźniak.

 

Wstęp wolny.

Opera Wrocławska: Zajęcia w Studiu Baletowym

24 sierpnia 2018

Zajęcia

Studio Baletowe, które działa pod auspicjami Fundacji na rzecz Opery Wrocławskiej, prowadzi działalność edukacyjną w zakresie sztuki baletowej. W ofercie Studia Baletowego znajdują się lekcje baletowe dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności ruchowych – od przedszkolaków po seniorów. Wszystkie zajęcia w Studio Baletowym są prowadzone przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej; doświadczonych artystów z bogatym dorobkiem scenicznym.

 

 

Zapisy: Ewa Żurakowska tel. 48 501 313 280, mail studiobaletowe@opera.wroclaw.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia