ENG
A A A
 grudzień 2018 
ogłoszenia - Rezydencja artystyczna | 1

Regio Manicomio/Włochy: Nabór zgłoszeń do projektu Lavenderia a Vapore

4 grudnia 2018

Rezydencja artystyczna

Trwa nabór zgłoszeń do projektu Lavenderia a Vapore, organizowanego przez Fondazione Piemonte dal Vivo, instytucję publiczną działającą w ramach struktur regionalnych regionu Piemont przy wsparciu Ministerstwa Dziedzictwa Kulturowego, Działalności Kulturalnej oraz Turystyki, której zadaniem jest promocja i rozpowszechnianie sztuk performatywncyh, w tym m.in. promocja sztuk performatywnych na poziomie programowym (spektakle repertuarowe, festiwalowe, wydarzenia kulturalne); rozwój projektów edukacyjnych oraz pozyskiwanie nowych widowni; wsparcie placówek kulturalnych; wspieranie działalności artystycznej młodych talentów (ze szczególnym naciskiem na innowację i projekty multidyscyplinarne) w ramach programu rezydencji artystycznych Regionalnego Centrum Tańca „Lavanderia a Vapore”.

 

Deadline: 23 grudnia 2018.

Kontakt: tibaldi@piemontedalvivo.it

Roundabout Europe: Nowe szanse dla sztuk plenerowych – nabór do programu

4 grudnia 2018

Rezydencja artystyczna

Roundabout Europe tworzy europejską sieć rezydencji i festiwali sztuk plenerowych, zrzeszającą zespoły rozpoczynające swoją działalność lub będące w punkcie zwrotnym swojej działalności. Inicjatywa skierowana jest do artystek i artystów działających na terenie państw objętych programem unijnym „Kreatywna Europa”.Roundabout Europe współtworzy pięć instytucji partnerskich, organizujących festiwale sztuk plenerowych w Europie Imaginarius (Portugalia), KoresponDance (Czechy), Out There (Wielka Brytania), Passage Festival (Dania) oraz Spoffin Festival (Holandia),który jest również koordynatorem projektu.

 

Zgłoszenia można przesyłać do 31 grudnia 2018, za pośrednictwem platformy roundabouteurope.eu,

za pomocą formularza zamieszczonego tutaj.

 

Kraków/Teatr Nowy: Nabór do „Laboratorium Nowego Teatru”

25 października 2018

Rezydencja artystyczna

Teatr Nowy w Krakowie zaprasza studentów i absolwentów reżyserii, aktorstwa, dramaturgii i choreografii do udziału w projekcie Laboratorium Nowego Teatru, którego celem jest stworzenie młodym twórcom szansy na realizację własnych projektów artystycznych. Laboratorium oferuje: wsparcie mentorskie, cykl warsztatów mistrzowskich, Obozy Teatralne oraz możliwość realizacji własnego projektu artystycznego na scenie Teatru Nowego w Krakowie ze wsparciem 24 tys. zł. Do projektu zostaną zakwalifikowane 4 osoby. Udział jest bezpłatny.   

 

Więcej informacji: tomasz.teatrnowy@gmail.com, tel. +48 505060196

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 listopada 2018

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia