ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - Rezydencja artystyczna | 1

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: Otwarty nabór na rezydencje i seminarium kuratorskie (2018)

26 stycznia 2018

Rezydencja artystyczna

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprasza kuratorów, organizatorów, badaczy oraz menadżerów pracujących w obszarze sztuki współczesnej do udziału w miesięcznym programie rezydencyjnym. Rezydencje kuratorskie Re–Directing: East to platforma realizacji badań i spotkań kuratorów, reprezentantów najciekawszych oddolnych inicjatyw i organizatorów działań artystycznych z całego świata. ReDirecting: East to seria warsztatów opartych o ideę wzajemnego przekazywania wiedzy, seminariów dotyczących kuratorowania, a także okazja do przeprowadzenia badań i działań w terenie, w których udział weźmie czworo (do sześciorga) gości zaproszonych na rezydencję, zespół U–jazdowskiego oraz lokalni uczestnicy projektu.

 

Termin miesięcznej rezydencji: czerwiec 2018

Termin nadsyłania zgłoszeń: 25 lutego 2018

Wynik naboru zostanie ogłoszony do: 18 marca 2018

Mediolan/Citofonare PimOff: Nabór na rezydencje artystyczne w dziedzinach taniec/ teatr/ muzyka

24 stycznia 2018

Rezydencja artystyczna

Trwa nabór na rezydencje artystycznej Citofonare PimOff. PimOff jest wielofunkcyjną przestrzenia performatywną działającą od 2005 roku w Mediolanie. Rezydencje są głównym narzędziem wsparcia produkcji artystycznych w Citofonare PimOff. Organizacja wspiera wschodzących/e artystów/tki w realizacji projektów dramatycznych, tanecznych i performatywnych, które nie miały jeszcze swojej premiery. Rezydencje kończą się publicznymi prezentacjami projektów.

 

Termin składania wniosków: 31 marca 2018

Formularz zgłoszeniowy

Wyszehradzki Program Rezydencyjny – Sztuki Performatywne – nabór na rok 2018

19 stycznia 2018

Rezydencja artystyczna

Trwa nabór do dwóch programów rezydencyjnych finansowanych z środków Funduszu Wyszehradzkiego. Nabór skierowany jest dla artystów i artystek działających w dziedzinach sztuk performatywnych oraz audiowizualnych. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 lutego 2018. Program Performing Arts Residencies wspiera innowacje, eksperymenty i kreatywność w dziedzinie sztuk performatywnych – nowego dramatu, tańca współczesnego, nowego cyrku, tańca fizycznego, wizualnego i alternatywnego oraz performansu. Program nie przyjmuje zgłoszeń od teatrów instytucjonalnych, festiwali teatralnych, ani projektów dotyczących wcześniej zrealizowanych produkcji.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia