ENG
A A A
 luty 2019 
ogłoszenia - Rezydencja artystyczna | 1

Bułgaria/Sofia: Pobyty rezydencyjne w Derida Dance Center – nabór uczestników

8 lutego 2019

Rezydencja artystyczna

Derida Dance Center w Sofii zaprasza do udziału w tegorocznych rezydencjach artystycznych w dziedzinie tańca współczesnego i performansu. W 2019 roku przewidziane są cztery rezydencje artystów tańca współczesnego spoza Bułgarii. Każdy pobyt rezydencyjny będzie trwał 20 dni i odbędzie się w okresie od marca do listopada 2019 roku (kandydaci mogą w zgłoszeniu wyrazić swoje preferencje odnośnie do dokładnego terminu).

 

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2019 roku.

Hamburg: Rezydencje w Centrum Choreograficznym K3 Tanzplan Hamburg – nabór wniosków do edycji 2019/2020

26 czerwca 2018

Rezydencja artystyczna

Centrum choreograficzne K3 Tanzplan Hamburg planuje przyznanie stypendiów na sezonartystyczny 2019/2020 w formie ośmiomiesięcznych rezydencji dla trojga obiecujących choreografów i choreografek. Stypendium przeznaczone jest dla osób po debiucie artystycznym. W skład rezydencji wchodzą m.in.: miesięczny grant, budżet produkcyjny oraz kurs kwalifikacyjny.

Program połączony jest z pokrewnymi kursami oraz programami szkoleniowymi organizowanymi przez Centrum K3. W skład rezydencji wchodzą zajęcia z mentorami, a także wsparcie dramaturgiczne, techniczne i producenckie. Projekty proponowane przez rezydentów wdrażane będą we współpracy z programami prowadzonymi w ramach działalności Centrum K3.

 

Czas trwania rezydencji: sierpień 2019 – kwiecień 2020.

Zgłoszenia wyłącznie w języku angielskim można składać w terminie od 13 sierpnia 2018 roku; wnioski niepełne oraz złożone nieterminowo nie będą rozpatrywane: formularz

 

Hamburg: Rezydencje w Centrum Choreograficznym K3 Tanzplan Hamburg – nabór wniosków

18 czerwca 2018

Rezydencja artystyczna

Centrum choreograficzne K3 Tanzplan Hamburg planuje przyznanie stypendiów na sezon artystyczny 2019/2020 w formie ośmiomiesięcznych rezydencji dla trojga obiecujących choreografów i choreografek. Stypendium przeznaczone jest dla osób po debiucie artystycznym. W skład rezydencji wchodzą m.in.: miesięczny grant, budżet produkcyjny oraz kurs kwalifikacyjny.

Program połączony jest z pokrewnymi kursami oraz programami szkoleniowymi organizowanymi przez Centrum K3. W skład rezydencji wchodzą zajęcia z mentorami, a także wsparcie dramaturgiczne, techniczne i producenckie.

 

Czas trwania rezydencji: sierpień 2019 – kwiecień 2020.

Zgłoszenia wyłącznie w języku angielskim można składać w terminie do 13 sierpnia 2018 roku; wnioski niepełne oraz złożone nieterminowo nie będą rozpatrywane: formularz

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia