ENG
A A A
 grudzień 2018 
ogłoszenia - Warsztaty | 1

Anna Nowicka „Otwórz się na sny” – warsztaty online

18 grudnia 2018

Warsztaty

W każdy poniedzałek od 21 stycznia do 25 marca 2019 Anna Nowicka zaprasza na warsztaty Otwórz się na sny, które będą odbywać się online. Będzie to cykl dziesięciu spotkań, podczas których uczestnicy nauczą się samodzielnie pracować ze snami, wsłuchać się w to, co mają im do powiedzenia.

 

Cena:

Przy grupie powyżej 8 osób: 60 zł za zajęcia/ 600 zł za całość

Przy grupie 7 i mniej osób: 80 zł za zajęcia/ 800 zł za całość

Zapisy: obudzsienasny@gmail.com

Legnica: Intensywne warsztaty z Anetą Zwierzyńską i Rachel Riveros

17 grudnia 2018

Warsztaty

W dniach 28-30 grudnia 2018 Aneta Zwierzyńska i Rachel Riveros z E33 Dance Company poprowadzą intensywne warsztaty dla wszystkich pasjonatów ruchu, osób zainteresownych rozwijaniem świadomości ciała, a także dla rozpoczynających przygodę z ruchem. Nie jest wymagane doświadczenie. W programie: świadomość ciała i partnerowanie z elementami kontakt improwizacji, capoeira, taniec współczesny, balet i rozciąganie z elementami jogi.

 

Cena:
3 dni: 530 zł 
2 dni- 430 zł 
1 dzień: 330 zł

1 wybrany trening: 90 zł

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – nabór na warsztaty Grupy Otwartej

14 grudnia 2018

Warsztaty

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza młodzież, dorosłych i seniorów na dwumiesięczny cykl warsztatów w ramach Grupy Otwartej. Warsztaty poprowadzi duet aktorów-pedagogów: Agnieszka Dziewa i Krzysztof Szczepańczyk. Styczeń i luty będą okazją do rozwinięcia wiedzy i techniki pantomimy, a także zastosowania jej w działaniu. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki, w godz. 17.00-19.00, w sali prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

 

Zapisy: pio.soroka@gmail.com

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.pantomima.wroc.pl w zakładce edukacja

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia