ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - Warsztaty | 1

Wrocławski Teatr Pantomimy: Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów

19 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 3-4 marca 2018 Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza pedagogów, instruktorów teatralnych i nauczycieli do udziału w warsztatach teatralnych. Warsztaty skierowane są do pedagogów prowadzących zajęcia teatralne, wychodzących ze swoją klasą do teatru i mających świadomość, jak ważna jest rola edukacji artystycznej i teatralnej w rozwoju i kształtowaniu swoich uczniów. Celem jest podniesienie kompetencji nauczycieli i przekazanie nowych narzędzi do pracy z dziećmi i młodzieżą w technice pantomimy. Szkolenie obejmuje 10 godzin warsztatowych prowadzonych przez aktora i pedagoga Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Artura Borkowskiego. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział zajęciach jest bezpłatny.

 

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres: agnieszka.charkot@gmail.com.

Kartę można pobrać ze strony: www.pantomima.wroc.pl.

Warszawa: Adrian Russi „Upadając w kontakt” – warsztat improwizacji kontaktowej

16 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 20-22 kwietnia 2018 Andrzej Woźniak zaprasza na warsztat Upadając w kontakt, który poprowadzi Adrian Russi. Warsztat skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych głębszą praktyką improwizacji kontaktowej. Podstawowa znajomość tej formy tańca będzie atutem, ale nie jest konieczna do wzięcia udziału w warsztacie.

Koszt: 295 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 125 zł do 20 marca 2018 i 350 zł po tym terminie.

 

Pytania i zgłoszenia: Andrzej Woźniak: ej.posluchaj@gmail.com

Łódź: Teatr Chorea „Ciało/ruch/głos – aktor wielowymiarowy” – intensywne warsztaty

15 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 15-18 marca 2018 Teatr Chorea zaprasza na warsztaty skierowane do profesjonalnych aktorów, tancerzy, muzyków i instruktorów teatralnych, a także amatorów pasjonujących się teatrem, muzyką i tańcem. Program będzie obejmował pracę z ciałem, głosem i rytmem. Prowadzący: Tomasz Rodowicz, Janusz Adam Biedrzycki, Małgorzata Lipczyńska, Tomasz Krzyżanowski.

 

Koszt: 750 zł.

Zgłoszenia do 1 marca 2018 roku:

chorea.warsztaty@gmail.com

Do każdego zgłoszenia należy załączyć bio, CV lub krótki list motywacyjny.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia