ENG
A A A
 sierpień 2018 
ogłoszenia - Warsztaty | 1

Łódź/Międzynarodowy Festiwal Teatralny Retroperspektywy 2018: „Słowo przemienione w gest sceniczny” – warsztaty master class z Vortice Dance Company

10 sierpnia 2018

Warsztaty

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Retroperspektywy 2018 (Teatr między Słowami) w Łodzi 1 września (godz. 10.30-13.30) odbędą się warsztaty master class z założycielami portugalskiego zespołu Vortice Dance Company. Twórcy poprowadzą warsztaty w dniu 1 września w godzinach 10.30-13.30. Warsztaty będą prowadzone na podstawie choreografii prezentowanego na Festiwalu Retroperspektywy spektaklu Home 2.0. Warsztat przeznaczony dla osób powyżej 14. roku życia, studentów kierunków tanecznych, profesjonalnych tancerzy, instruktorów tańca, poziom średni i zaawansowany.

 

Wstęp: 60 zł

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-17.00:
- mailowo: chorea.warsztaty@gmail.com
- telefonicznie: +48 506 103 207

 

Poznań/AAT 2018 Jennifer Monson „Tańcząc systemy i partytury miejskich ekosystemów”

8 sierpnia 2018

Warsztaty

W dniach 10-14 września 2018 Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału we wrześniowej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2018 – coachingu Tańcząc systemy i partytury  miejskich ekosystemów, który poprowadzi Jenniger Monson. W ramach warsztatu uczestnicy będą badać, w jaki sposób mogą użyć tańca jako narzędzia badawczego do zrozumienia wzorców  i zasad organizacji środowisk, w których żyją. Przyjrzą się, w jaki sposób doświadczanie tańca w środowisku miejskim wpływa na ich wybory choreograficzne.

 

Zgłoszenia wraz z profesjonalnym CV należy przesyłać na adres: m.harasimowicz@artstations foundation5050.com
w tytule zgłoszenia wpisując: AAT Monson

Deadline nadsyłania zgłoszeń:  piątek 31 sierpnia 2018 roku o godz. 23.59

 

Poznań/ SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2018: Dana Chmielewska „Nudy na pudy” – warsztaty dla dzieci 6-8 lat i opiekunów

8 sierpnia 2018

Warsztaty

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec dla DzieciRoztańczone Rodziny 2018 Dana Chmielewska poprowadzi w sobotę 18 sierpnia o godz. 11.00 zajęcia dla dzieci w wieku  od lat 6 do lat 8 wraz z opiekunami.

 

Wejściówki w cenie 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Warsztaty odbywać się będą w Parku Dąbrowskiego przy poznańskim Starym Browarze (w razie niepogody w budynku Słodowni na pierwszym piętrze). Zbiórka uczestników przed wejściem do Studio Słodownia +3.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia