ENG
A A A
 czerwiec 2019 
ogłoszenia - Warsztaty | 1

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w lipcu 2019

25 czerwca 2019

Warsztaty

W lipcowe czwartki (4, 11, 18, 25 lipca) o godz. 18.30 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia GaGa/people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Od lipca zajęcia odbywać się będą w Sali Pomnikowej Muzeum POLIN (wstęp wejściem administracyjnym od strony ul. Anielewicza, uczestnicy proszeni są o przybycie co najmniej 15 minut wcześniej). 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Zielona Góra: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, GoPiYoga, Repertuar

21 czerwca 2019

Warsztaty

W dniach 5-7 lipca Gosia Mielech zaprasza na drugą edycję weekendowych warsztatów GaGa w Zielonej Górze. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych tancerzy, entuzjastów ruchu, jak i dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. W programie: GaGa/people, GaGa/dancers, GoPiYoga oraz Repertuar DanceLab.  

 

Bilety: online

Promocyjna cena tylko do 30 czerwca: 180 zł dla ścieżki GaGa/people, 280 zł dla ścieżki GaGa/dancers

Legnica: Aneta Zwierzyńska, Rachel Riveros „Need of Movement Intensive” – warsztaty

14 czerwca 2019

Warsztaty

Aneta Zwierzyńska i Rachel Riveros – profesjonalne tancerki i pasjonatki ruchu – zapraszają na intensywne warsztaty Need of Movement Intensive. W ciągu trzech dni (28-30 czerwca) prowadzące podzielą się z uczestnikami zdobytą praktyką i wiedzą z zakresu różnych dyscyplin (m.in. tańca współczesnego, klasycznego, capoeiry, chi-gong, jogi). Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych – zarówno profesjonalistów, jak i początkujących. 

 

Kontakt, zapisy: modeloaneta@gmail.com (z dopiskiem „Movement Workshop – Polska”) oraz www.anetamoves@gmail.com

Cena: 3 dni – 530 zł, 2 dni – 430 zł, 1 dzień – 330 zł, 1 wybrane zajęcia – 90 zł

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia