ENG
A A A
 styczeń 2019 
ogłoszenia - Stypendia | 1

Poznań/Art Stations Foundation: Alternatywna Akademia Tańca 2019 – stypendia dla uczestników

12 grudnia 2018

Stypendia

Alternatywna Akademia Tańca to prowadzony w Starym Browarze od 2009 roku choreograficzny projekt badawczo-edukacyjny oferujący młodym polskim profesjonalistom (tancerzom i choreografom) szansę na doskonalenie warsztatu choreografa oraz rozwijanie własnej kreatywności w warunkach laboratoryjnych i pod okiem wybitnych międzynarodowych artystów i pedagogów.

 

Jak co roku Art Stations Foundation zaoferuje młodym polskim profesjonalistom stypendia na udział w sesjach Alternatywnej Akademii Tańca. W 2019 roku, z okazji 15-lecia programu Stary Browar Nowy Taniec, zostanie przyznane aż 9 stypendiów na udział w programie:

3 stypendia pełne – pokrywające opłatę za sesje oraz zakwaterowanie w czasie trwania projektu; (dojazd na sesję pozostaje w gestii stypendysty);

6 stypendiów częściowych – zwalniające tylko z opłaty za zajęcia (zakwaterowanie i dojazd we własnym zakresie stypendysty).

 

Deadline zgłoszeń: 13 stycznia 2019

Leitring bei Leibnitz/Austria: Stypendia dla osób uczestniczących w międzynarodowej konferencji i warsztatach teatru fizycznego „Teatr między tradycją i współczesnością”

18 października 2018

Stypendia

Organizatorzy corocznej międzynarodowej konferencji i warsztatów IUGTE (13-17 / 17-21 grudnia 2018, Leitring bei Leibnitz, Austria) zachęcają osoby uczestniczące w tegorocznej edycji konferencji i warsztatów performatywnych pt. Teatr między tradycją i współczesnością do składania wniosków stypendialnych o grant konferencyjny, który zostanie przyznany wybranym uczestni(cz)kom konferencji i warsztatów.

 

Szczegółowe informacje: https://www.physicaltheatrescholarships.com/

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia