ENG
A A A
 wrzesień 2018 
ogłoszenia - stypendia | 1

Austria: Stypendia dla osób uczestniczących w warsztatach International Movement Directing/Teaching Intensive

18 lipca 2018

stypendia

Trwa nabór wniosków stypendialnych dla uczestników i uczestniczek warsztatów choreograficznych International Movement Directing/Teaching Intensive. Warsztaty przeznaczone są dla praktyków i praktyczek tańca zainteresowanych reżyserią i pedagogiką ruchu scenicznego na poziomie zawodowym (choreografia, reżyseria ruchu, aktorstwo, taniec)

 

Termin warsztatów: 15-21 sierpnia 2018

Miejsce: Leitring, Austria

 

Więcej informacji: https://www.physicaltheatreschool.net/movement-lab

 

Program stypendialny im. Piny Bausch dla tancerzy i choreografów – nabór na rok 2019

22 czerwca 2018

stypendia

Nie chodzi o sztukę, ani o czystą technikę. Chodzi o życie, a więc o poszukiwanie języka dla życia” – Pina Bausch

Fundacja Sztuki Nadrenii Północnej-Westfalii oraz Fundacja im. Piny Bausch dla tancerzy i choreografów ogłaszają nabór do Programu Stypendialnego im. Piny Bausch na 2019 rok. Program nie posiada ograniczeń wiekowych i przeznaczony jest dla artystów i artystek działających na polu tańca i choreografii (tancerzy i tancerek, choreografów i choreografek). Wnioski składać mogą wszystkie osoby fizyczne, które spełniają wymagania. Każde stypendium trwa od 3 do 6 miesięcy. Uczestnikowi wypłacana jest miesięczna dieta w wysokości 2,5 tys. euro oraz zwrot kosztów jednej podróży tam i z powrotem. Co roku przyznawane będą maksymalnie cztery stypendia.

 

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny, opis rezydencji i czas jej trwania, list intencyjny od partnera rezydencji, materiał wideo) do 15 września 2018 roku: online.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia