ENG
A A A
 styczeń 2019 

Szczecin/Schwerin/Greifswald: Nabór prac na Festiwal Tanztendenzen 2018

13 lutego 2018

Nabór prac performatywnych

Opera na Zamku w Szczecinie jako współorganizator Festiwalu Tanztendenzen, wraz z Theater Vorpommern, Mecklenburgisches Staatstheater oraz Hebebühne e.V., zapraszają choreografów, tancerzy, performerów i zespoły do udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu.

 

DANCING CENTERS to jedyny międzynarodowy festiwal tańca współczesnego w północno-wschodnich Niemczech. Pd 2014 roku, po raz pierwszy jako Biennale, festiwal odbywa się w trzech miejscach (Greifswald, Schwerin i Szczecin)jednocześnie. Festiwal jest platformą rozwoju i dalszej kariery dla młodych choreografów.

 

W ramach festiwalu odbywają się spotkania, pokaz najnowszych prac choreograficznych, wykłady, wystawy i projekcje wideo.

 

Festiwal będzie realizowany w terminie 22-27 października 2018 w trzech miastach: Szczecinie, Schwerinie (Niemcy) i Greifswaldzie (Niemcy).

 

Więcej informacji, warunki udziału oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

http://tanztendenzen.de/neu/pl/

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2018.

Warunki uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia