ENG
A A A
 maj 2019 
Aerowaves Twenty 19: Nabór prac choreograficznych

Aerowaves Twenty 19: Nabór prac choreograficznych

12 czerwca 2018

Konkurs

Wybór do grona artystów i artystek Aerowaves otwiera liczne drzwi, ale to nie wszystko. Z artysty outsidera stałem się twórcą rozpoznawalnym dla szerokiej publiczności.

Andreas Constantinou (artysta wybrany do Aerowaves Twenty w latach 2016 i 2017)

 

Aerowaves to sieć promująca utalentowane młode choreografki i choreografów z Europy. W każdym roku wybiera 20 najbardziej obiecujących artystów, promuje ich prace i umożliwia ich prezentację dzięki współpracy z partnerami programu. Zgłoszenie pracy do Aerowaves to szansa na włączenie jej do programu partnerów sieci, niezależnie od tego, czy autorka lub autor zakwalifikuje się do wybranej dwudziestki. Co rok przy wsparciu Aerowaves partnerzy gwarantują około 100 prezentacji prac.

 

Prace należy nadsyłać w terminie do 14 września 2018 roku.

 

Artyści wybrani do dwudziestki najlepszych (Aerowaves Twenty) mają zapewnioną trwającą rok promocję na stronie internetowej Aerowaves w postaci profilu artysty ze zdjęciami, materiałem wideo i kalendarzem prezentacji.

Praca może również zostać zakwalifikowana do organizowanego przez Aerowaves Festiwalu Spring Forward w Val de Marne (Francja).

 

 

Kryteria naboru:

 

- Autor/ka pracy musi mieszkać w Europie.

- Można zgłosić tylko jedną pracę na rok.

- Zgłaszana praca musi być stworzona w geograficznych granicach Europy.

- Wymagana długość pracy to 15–40 minut.

- Praca musi być łatwa do włączenia w dwu- lub trzy-częściowy program i mieć niskie wymagania technologiczne.

- Przyjmowane są prace studentów mających ukończone minimum studia pierwszego stopnia.

- Należy starannie wypełnić formularz zgłoszenia, umieścić nagranie wideo w serwisie Vimeo, dołączyć link do niego i ewentualnie hasło oraz przesłać oryginalny plik wideo za pomocą serwisu WeTransfer.

- Artyści, którzy już zgłaszali prace do Aerowaves (nie ma znaczenia, czy zostali zakwalifikowani, czy nie), mogą ponownie nadsyłać zgłoszenia, jednak nie można zgłosić dwukrotnie tej samej pracy.

 

Artystki i artyści wybrani przez partnerów Aerowaves do prezentacji prac otrzymają uzgodnione honorarium, pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania oraz diety.

 

Więcej informacji: http://www.aerowaves.org/artists/opportunities-for-artists

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia