ENG
A A A
 sierpień 2019 
Austria:  International Performing Arts Conference – nabór propozycji wystąpień konferencyjnych

Austria: International Performing Arts Conference – nabór propozycji wystąpień konferencyjnych

8 sierpnia 2018

Konferencja

Organizatorzy corocznej, międzynarodowej konferencji multidyscyplinarnej International Performing Arts Conference zachęcają do nadsyłania propozycji wystąpień konferencyjnych dotyczących teatru, tańca, muzyki, sztuk wizualnych i multimedialnych, zarządzania sztuką, szkoleń z zakresu sztuk performatywnych oraz scenografii i technologii teatralnej. Tegoroczna konferencja organizowana jest pod hasłem „Teatr między tradycją i współczesnością”. Konferencja odbędzie się w dniach 17-21 grudnia 2018.

 

Więcej informacji dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji, zarówno w roli prelegenta/ki jak i obserwatora/ki, na oficjalnej stronie konferencjiwww.performingartsconference.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia