ENG
A A A
 maj 2019 
fot. Źródło CSM

Tarnów/ Scena Otwarta 2018: warsztaty teatralno-taneczne 55+

3 października 2018

Nabór do projektu

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza osoby w wieku 55+ do udziału w warsztatach teatralno-tanecznych z tancerzami Polskiego Teatru Tańca. Warsztaty przygotują uczestników do udziału w spektaklu Wesele. Poprawiny Polskiego Teatru Tańca w charakterze aktorów-gości weselnych. Spektakl zostanie pokazany 26 października 2018 w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA.

 

Do udziału w warsztatach teatralno-tanecznych organizatorzy zapraszają osoby z wyczuciem rytmu i poprawną koordynacją ruchową. Punktem wyjścia będzie ruch i taniec chocholi oraz podstawowe kroki polskich tańców narodowych: kujawiaka, poloneza, oberka.

 

Harmonogram warsztatów:

 

25 października - 3 godziny z przerwą

26 października - udział w próbie do spektaklu (ok. 2 godziny) oraz udział w samym spektaklu od godz. 19.00 (spektakl trwa 90 minut)

Dokładne godziny warsztatów zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Zapisy: promocja@csm.tarnow.pl lub telefonicznie: 14 633 46 27 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia