ENG
A A A
 sierpień 2019 
fot. materiały Derida Dance Center

Bułgaria/Sofia: Pobyty rezydencyjne w Derida Dance Center – nabór uczestników

8 lutego 2019

Rezydencja artystyczna

Derida Dance Center w Sofii zaprasza do udziału w tegorocznych rezydencjach artystycznych w dziedzinie tańca współczesnego i performansu. W 2019 roku przewidziane są cztery rezydencje artystów tańca współczesnego spoza Bułgarii. Każdy pobyt rezydencyjny będzie trwał 20 dni i odbędzie się w okresie od marca do listopada 2019 roku (kandydaci mogą w zgłoszeniu wyrazić swoje preferencje odnośnie do dokładnego terminu).

 

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2019 roku.

 

Każdy rezydent przeprowadzi 10-godzinne warsztaty z miejscowymi tancerzami (5 dni, 2 godziny dziennie), których efekty zostaną przedstawione publiczności w Derida Dance Center. Na zakończenie rezydencji uczestnicy zobowiązani są także do zaprezentowania w Derida Dance Center ukończonego spektaklu lub work in progress.

 

Derida Dance Center udostępnia rezydentom przestrzeń i profesjonalny sprzęt na potrzeby prób. Każdy rezydent będzie miał zapewnione zakwaterowanie oraz dzienne diety (ok. 350 euro na całą rezydencję).

 

Miejsce: Derida Dance Center, Sofia, Bułgaria

 

Zgłoszenia: Osoby zainteresowane pobytem rezydencyjnym w Sofii proszone są o pobranie, wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres office@derida-dance.com, nie później niż 28 lutego 2019 (w temacie wiadomości należy wpisać: DDC Residency Application 2019).

 

Nadesłane zgłoszenia zostaną poddane selekcji. Wybrani kandydaci będą powiadomieni o wynikach naboru pocztą elektroniczną najpóźniej 5 marca 2019 roku. 

 

Projekt współfinansowany ze środków programu kulturalnego Miasta Sofii na rok 2019 Calendar of cultural events.

 

Więcej informacji: http://bit.ly/residency-derida-2019

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia