ENG
A A A
 luty 2018 

Konkurs na ofertę kuratorską w ramach programu Scena Tańca Studio 2018

23 lutego 2018

Instytut Muzyki i Tańca (zwany dalej Instytutem) ogłasza konkurs na ofertę kuratorską programu Scena Tańca Studio (STS) 2018 realizowanego wspólnie ze STUDIO teatrgaleria w Warszawie (zwanym dalej Teatrem). Program zakłada regularne prezentacje spektakli tanecznych – prac polskich artystów pracujących w Polsce i zagranicą oraz twórców rezydujących na stałe w Polsce.

 

Termin nadsyłania ofert: 23 marca 2018 do godz. 12.00.

Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Gorczyca, Oskar Mailnowski. Fot. J. Urbański.

Gdańsk: „Rezydencja/Premiera 2018” – w niedzielę premiera spektaklu Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego

23 lutego 2018

W ramach cyklu Rezydencja/Premiera 2018 Klub Żak w Gdańsku (al. Grunwaldzka 195/197) zaprasza w niedzielę 25 lutego o godz. 19.00 na premierę spektaklu Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego Para nr 1. Przedstawienie powstało we współpracy artystycznej z Goranem Bogdanovskim.

 

O spektaklu: Perfekcja. Konkurencja. Nagrody. Potrzeba oceny. Potrzeba tortury ciała i myśli. Potrzeba zwycięstwa. Gdy sztuka zaczyna być narzędziem w walce o bycie najlepszym artystą we wszechświecie. [...] Gorczyca/ Malinowski wykorzystując swoje konkursowe doświadczenia oraz upodobanie do jazdy figurowej na lodzie, zmierzą się z najlepszą choreografią we wszechświecie.

Fot. Ewa Krasucka TW-ON

IMiT: Nabór wniosków do III edycji „Programu wsparcia przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia ” (2018)

22 lutego 2018

Uruchomiony został nabór wniosków stypendialnych do III edycji Programu wsparcia przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. O stypendia mogą ubiegać się zawodowi tancerze tańca artystycznego (szczegółowe informacje w regulaminie).

 

Terminy naboru w ramach III edycji Programu:

I nabór: do 15 marca 2018;
II nabór: do 15 września 2018.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia