ENG
A A A
 wrzesień 2018
Instytut Muzyki i Tańca: Rekrutacja na stanowisko koordynator projektów w departamencie tańca

12 września 2018

Inne

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza rekrutację na stanowisko koordynator projektów w departamencie tańca.

Zakres obowiązków:

- zarządzanie projektami w zakresie tańca,
- proponowanie zakresu i priorytetów nowych projektów w zakresie tańca,
- koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach zgodnie
- z określonym harmonogramem, budżetem oraz poziomem merytorycznym i wykonawczym,
- tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym m.in. harmonogramów i kosztorysów,
- efektywne zarządzanie ryzykiem projektowym, zarządzanie zmianami w projekcie oraz problemami,
- raportowanie i prezentowanie realizacji projektu,
- wypracowanie i wdrażanie nowych oraz modyfikacja istniejących działań.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,
- wykształcenie lub doświadczenie w zakresie tańca,
- doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
- samodzielność i proaktywność w działaniu,
- nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
- kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań,
- biegła obsługa komputera i programów biurowych (min. pakiet MS Office),
- znajomość języka angielskiego min. na poziomie dobrym,
- znajomość innych języków obcych mile widziana.

Rodzaj zatrudnienia:

Umowa zlecenie, umowa z osobą prowadzącą działalność gospodarczą; w perspektywie możliwość umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Termin nadsyłania ofert:

16 września 2018

Praca od 1 października 2018 roku.

Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, wsparcie zgranego zespołu, możliwość bezpośredniego uczestnictwa w najciekawszych projektach z dziedziny tańca w Polsce.

Praca na umowę zlecenie

Zapraszamy do złożenia swojego CV w formie elektronicznej na adres imit@imit.org.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Muzyki i Tańca siedzibą w Warszawie przy ul. Aleksandra Fredry 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia