ENG
A A A
 wrzesień 2018 
Fot. materiały organizatorów

Poznań/Teatr Powszechny: Przemek Prasnowski „Całe życie w dresach”

27 września 2018 | godz. 19:00 | Poznań: Centrum Kultury ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82

Pokaz spektaklu

W ramach autorskiego projektu performatywnego ,,Teatr powszechny” odbędzie się spektakl Całe życie w dresach. Spektakl to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką Jeremiego. Justyna Tomczak-Boczko, opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. 

Projekt ,,Teatr powszechny” realizowany jest przez Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu od 2016 roku i składa z przedstawień tworzonych przez środowiska osób zagrożonych wykluczeniem ze względu na stan zdrowia czy status społeczny.

 

Przedstawienie dla widzów od 16. roku życia. 

Bilety: 10/15 zł (ulgowy/normalny)

 

Więcej informacji: http://ckzamek.pl

Fot. archiwum Tetsuro Fukuhary

Warszawa: „Ex machina” – spotkanie z Tetsuro Fukuharą

27 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20

Spotkanie

Fundacja POMPKA zaprasza na na wieczór dla dorosłych, podczas którego będzie można wysłuchać prezentacji Tetsuro Fukuhary o znaczeniu tańca w badaniach nad sztuczną inteligencją, obejrzeć miniwystawę fotograficzną oraz krótki performans i skorzystać ze Space Tube. Jest to wyjątkowa okazja, by porozmawiać z twórcą, Tetsuro Fukuharą, oraz przekonać się jak sztuka inspiruje naukę.

 

Więcej informacji: http://www.kopernik.org.pl/projekty-specjalne/wieczorydladoroslych/

Fot. materiały organizatorów

Warszawa/XIV Festiwal ZAWIROWANIA – odsłona jesienna: Tereza Ondrová, Petra Tejnorová, Jaro Viňarský (Czechy) „What do we talk about when we talk about dance”

27 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

Pokaz spektaklu

W ramach jesiennej odsłony XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania odbędzie się pokaz spektaklu What do we talk about when we talk about dance. Twórcami spektaklu są Tereza Ondrová, Petra Tejnorová oraz Jaro Viňarský.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia