ENG
A A A
 listopad 2018 
Inna Aslamova, fot. Maciek Rukasz

Lublin/XXII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: warsztaty tańca współczesnego

24 listopada 2018 - 25 listopada 2018 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Warsztaty

Organizatorzy XXII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie zapraszają do udziału w warsztatach tańca współczesnego z gośćmi festiwalu. Zajęcia poprowadzą: Fouad Boussouf (Francja), Megan Bridge (USA), Beau Hancock (USA), Joe Alter (USA), Inna Aslamova (Białoruś), Daniil Belkin (Ukraina). Zajęcia będą prowadzone w trzech grupach: zaawansowanej, średnio zaawansowanej i początkującej.

Kraków/ BalletOFFFestival 2018: Jaro Viňarský – warsztaty dla początkujących

24 listopada 2018 | godz. 10:30 | Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury | Kraków

Warsztaty

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza osoby początkujące do udziału w warsztatach ze słowackim tancerzem Jarem Viňarským, które odbędą się w ramach BalletOFFFestival 2018. Warsztaty będą się składać z dwóch części: zajęć z tańca współczesnego oraz praktyki i kreacji pod hasłem W stanie ruchomego bezruchu.

BalletOFFFestival 2018

Kraków/ BalletOFFFestival 2018: Gosia Mielech – otwarte lekcje GaGa/people

24 listopada 2018 - 25 listopada 2018 | godz. 16:00 | Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury | Kraków

Warsztaty

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na otwarte lekcje GaGa/people, które w ramach BalletOFFFestival 2018 poprowadzi certyfikowana nauczycielka GaGa Gosia Mielech. Do udziału organizatorzy zapraszają osoby początkujące powyżej 16. roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia