ENG
A A A
 lipiec 2018 
Fot. materiały organizatorów

Koszęcin/Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018: Koncert finałowy

28 lipca 2018 | godz. 19:00 | Koszęcin: Sala Widowiskowa w Pawilonie im. Elwiry Kamińskiej , siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny ul. Zamkowa 3.

Pokaz warsztatowy

Na zakończenie Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie odbędzie się Koncert finałowy, który będzie podsumowaniem pracy tegorocznych warsztatów. Tradycja ta narodziła się od początku istnienia Letniej Szkoły Artystycznej w koszęcińskim pałacu, siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Młodzi tancerze pracowali nad doskonaleniem swoich umiejętności tanecznych oraz poznali wiele technik tanecznych pod okiem międzynarodowej kadry pedagogicznej. Wieloletnie doświadczenie choreografów, jak również wszystkich prowadzących zajęcia, co roku przyciąga do Koszęcina miłośników tej dziedziny sztuki. W tym roku odbyła się już trzynasta edycja Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego. Wzięło w niej udział 140 osób. Zaprezentują one swoje umiejętności w choreografiach przygotowanych przez pedagogów, pod okiem których pracowali.

 

Więcej informacjihttp://www.zespolslask.pl

Fot. materiały organizatorów

Borowy Młyn: Anna Piotrowska „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe” – warsztaty

29 lipca 2018 - 5 sierpnia 2018 | godz. 09:00 | Kaszuby: Borowy Młyn, jezioro Gwiazda

Warsztaty

Fundacja Rozwoju Tańca_eferte i Fundacja POZA Pionem zapraszają na intensywne tygodniowe warsztaty z Anną Piotrowską, zatytułowane „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe”, które odbędą się w uroczej wiosce Borowy Młyn na Kaszubach. Zajęcia skierowane są do tancerzy, ruchowców, aktorów fizycznych, którzy pragną zgłębić świadomość fizycznej siły, obecności poprzez intensywny trening fizyczny, oparty na pracy z centrum i mocnej pracy ciała z podłogą. 

 

Koszt:

Udział w warsztatach – 700 zł.

 

Zapisy do 30.06 przez formularz

https://goo.gl/forms/DZVtHUi9rvtmHopG3

Siedlce/PROJECT 2/3: Andreas Rama i Rhiannon Morgan „Opening Possibilities” – warsztaty

Siedlce/PROJECT 2/3: Andreas Rama i Rhiannon Morgan „Opening Possibilities” – warsztaty

4 sierpnia 2018 - 5 sierpnia 2018 | godz. 10:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Warsztaty

Andreas Rama i Rhiannon Morgan przyjeżdżają do Siedlec w ramach wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, realizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach oraz Instytut Muzyki i Tańca, w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L. Poprowadzą bezpłatne warsztaty tańca współczesnego.

 

Harmonogram: 4-5 sierpnia, 10.00-13.00 i 14.00-16.00.

 

Zapisy: vicedyrektor@ckis.siedlce.pl (decyduje kolejność zgłoszeń)

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia