ENG
A A A
 listopad 2018 
Ramona Nagabczyńska "RE//akumulacja", fot. Bartek Stawiarski

Lublin/XXII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Iwona Olszowska/ Marcin Janus „Koncert na organy” i Ramona Nagabczyńska „RE//akumulacja”

19 listopada 2018 | godz. 18:00 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Pokaz spektaklu

W ramach XXII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca Lubelski Teatr Tańca, Centrum Kultury w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur zapraszają na dwa spektakle polskich artystów: Koncert na organy Iwony Olszowskiej i Marcina Janusa oraz RE//akumulację Ramony Nagabczyńskiej.

materiały organizatora

Lublin/XXII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: „Rize”, reż. David LaChapelle

19 listopada 2018 | godz. 20:30 | Lublin: Kino Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Film tańca/o tańcu

W ramach XXII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca Lubelski Teatr Tańca, Centrum Kultury w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur zapraszają na film Rize w reżyserii Davida LaChapelle'a.

Na zdjęciu: Megan Bridge. Fot. Michael Yu

Warszawa/Centrum w Ruchu: Megan Bridge – warsztaty improwizacji

20 listopada 2018 | Warszawa-Wawer: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1. Szczegółowy harmonogram w opisie wydarzenia.

Warsztaty

Centrum w Ruchu zaprasza na wartsztaty z improwizacji z amerykańską tancerką i choreografką Megan Bridge. Warsztaty odbędą się w grupach na dwóch poziomach zaawansowania: profesjonalni tancerze i osoby zaawansowane oraz grupa dla osób na każdym poziomie zaawansowania, kochających się ruszać. 

Zapisy na warsztaty przed zajęciami.
Dodatkowe informacje na temat warsztatów:

karola.kraczkowska@gmail.com

 

 

Dzień później w Warszawie Megan Bridge pokaże swoje dwa spektakle Morphic Resonance i (Un) Locking McClary w ramach Centrum Sztuki Tańca. Z kolei w Lublinie, podczas XXII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca będzie można ją zobaczyć w innym spektaklu  – The Backyard kompanii <fidget> i wziąć udział w prowadzonych przez nią warsztatach.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia