ENG
A A A
 wrzesień 2018 
Fot. materiały organizatorów

Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2018: Kolektyw artystyczny Holobiont „Ruchome ślady” – warsztat ruchowo-plastyczny

22 września 2018 | godz. 11:00 | Poznań: Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, godz.11.00

Warsztaty

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2018 – Roztańczone Rodziny 2018  Kolektyw artystyczny Holobiont zaprasza rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 8 lat na warsztat ruchowo-plastyczny Ruchome ślady. W trakcie warsztatów uczestnicy uruchomią zarówno ciało, jak i wyobraźnię. Poprzez twórcze zadania opiekunowie i ich dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji w przestrzeni i na papierze. Będą wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom.

 

Bilety: 15 zł (dziecko + opiekun)

Więcej informacji: http://www.artstationsfoundation5050.com/

Fot. Gui Gomes

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Aleksandra Borys „Momentum* gdzie materia spotyka antymaterię”

22 września 2018 | godz. 16:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Pokaz spektaklu

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Aleksandry Borys Momentum* gdzie materia spotyka antymaterię, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. Solo eksperymentuje z ideą ciała ludzkiego jako przedłużenia otaczającego go środowiska.

Fot. Cyprian Kucharuk

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018/Polska Sieć Tańca 2018: Teatr Tańca Caro „We Are” – chor. Jakub Mędrzycki

22 września 2018 | godz. 18:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Pokaz spektaklu

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Teatr Tańca Caro We Are w choreografii Jakuba Mędrzyckiego, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach oraz Polskiej Sieci Tańca 2018.

Spektakl składa się z trzech części. Jego celem jest poruszenie tematów ponadczasowych, z którymi utożsamić się może każdy z nas. 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia