ENG
A A A
 lipiec 2018 
Dancing fairPlayce Poznań 2018

Poznań: Warsztaty Tańca Współczesnego „Dancing fairPlayce Poznań 2018”

18 sierpnia 2018 - 25 sierpnia 2018 | Poznań: fairPlayce, ul. Bożydara 10

Warsztaty

Organizatorzy Dancing fairPlayce Poznań 2018 zapraszają do zapisywania się na drugą edycję warsztatów, które odbędą się od 18 do 25 sierpnia w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce na Naramowicach. Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Przewidziano zajęcia dla początkujących, dla dzieci, dla seniorów oraz zajęcia dla niepoczątkujących tancerzy.

 

Warsztaty odbędą się pod honorowym patronatem i przy wsparciu władz miasta Poznania. Dla mieszkańców północnych dzielnic Poznania Wydział Kultury Urzędu Miasta Poznania dofinansował 100 darmowych wejściówek, m.in. dla dzieci i osób starszych. 

 Na warsztaty zapisywać się można przez stronę organizatorów: www.dancingpoznan.pl.

 

Fot. materiały organizatorów

Łódź/Międzynarodowy Festiwal Teatralny Retroperspektywy: Teatr CHOREA „2.0.4.5. Miniopera metafizyczna” - Premiera

24 sierpnia 2018 | godz. 19:00 | Łódź: Fabryka Sztuki, ul. Tymienickieg0 3 | Premiera

Pokaz spektaklu

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Retroperspektywy w Łodzi Teatr CHOREA zaprasza na premierę spektaklu 2.0.4.5. Miniopera metafizyczna  w reżyserii Tomasza Rodowicza. 

Rok 2045. To wtedy zdaniem słynnego futurologa Raymonda Kurzweila komputery zaczną się usamodzielniać i tworzyć własne zaawansowane formy. Kim będzie człowiek w erze maszyn? Czy technologie dadzą nam nieśmiertelność? Odpowiedzi na te pytania szukają twórcy spektaklu.

 

Karnety i bilety będzie można kupić od 1 sierpnia w biurze Teatru CHOREA – organizatora – lub zarezerwować telefonicznie i poprzez formularz na stronie www.retroperspektywy.com.

Fot. materiały organizatorów

Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Talia Paz „Am I”, Michael Getman „Face to face”

24 sierpnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Pokaz spektaklu

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na prezentacje spektakli w ramach projektu Nowy Taniec z Izraela. Podczas jednego wieczoru zostaną przedstawione dwa spektakle Am I w choreografii Talii Paz, oraz Face to face w choreografii Michaela Getmana.

 

Więcej informacjihttp://www.nowyteatr.org/pl

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia