ENG
A A A
 wrzesień 2018 
Warszawa/ Ruch w Instytucie 2018: Ramona Nagabczyńska „Post-ego. Podróże ciała i świadomości poza własne granice” – warsztaty

Warszawa/ Ruch w Instytucie 2018: Ramona Nagabczyńska „Post-ego. Podróże ciała i świadomości poza własne granice” – warsztaty

24 września 2018 | godz. 09:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1, w godz. 9.00-11.00.

Warsztaty

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2018 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w cztery kolejne poniedziałki września do udziału w warsztatach z Ramoną Nagabczyńską, zatytułowanych Post-ego. Podróże ciała i świadomości poza własne granice. Podczas warsztatów uczestnicy przyjrzą się kolejnym punktom na drodze od techniki Jacques’a Lecoqa, do zainteresowania posthumanizmem i wspólnie spróbujemy wytyczyć jej dalszy tor.

 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na cykl – 290 zł (250 zł w przedsprzedaży).

Bilety na stronie: www.instytut-teatralny.pl oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym.

Fot. materiały organizatorów

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/Koprodukcje: Anna Piotrowska „44powody *dziś są moje urodziny” – wieczór taneczny - Premiera

24 września 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Dom Kultury Kadr, ul. Przemysława Gintrowskiego 32, Scena Broadway | Premiera

Pokaz spektaklu

Centrum Sztuki Tańcaw Warszawie wraz z eferte_Fundacją Rozwoju Tańca zapraszają na premierowy pt.: 44 powody *dziś są moje urodziny. Impulsem do jego powstania są przede wszystkim urodziny Anny Piotrowskiej, choreografki i reżyserki, która od ponad 20 lat kształtuje swój artystyczny świat. Jubileusz jest pretekstem do spełniania marzeń, którymi są m.in. zaproszenie do współpracy córek, Aleksandry i Małgorzaty oraz spotkanie z teatralnymi przyjaciółmi.

 

Dokładny program i szczegółowe informacje na stronach:
www.centrumsztukitanca.eu
http://www.dkkadr.waw.pl/k/repertuar/

Fot. materiały organizatorów

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018/Polska Sieć Tańca 2018: Renata Piotrowska-Auffret „Śmierć. Ćwiczenia i wariacje” i Paweł Sakowicz „TOTAL”

24 września 2018 | godz. 18:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Pokaz spektaklu

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokazy spektakli TOTAL i Smierć. Ćwiczenia i wariacje, które odbędą się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach oraz Polskiej Sieci Tańca 2018.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia