ENG
A A A
 listopad 2018 
Kraków/BalletOFFFestival 2018: Grupa Wokół Centrum „Trans_Miss(i)on” – chor. Iwona Olszowska, Ferenc Fehér

Kraków/BalletOFFFestival 2018: Grupa Wokół Centrum „Trans_Miss(i)on” – chor. Iwona Olszowska, Ferenc Fehér - Premiera

22 listopada 2018 | godz. 18:00 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, scena NCK | Premiera

Pokaz spektaklu

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na spektakl Trans_Miss(i)on Grupy Wokół Centrum w choreografii Iwony Olszowskiej i Ferenc Fehéra, który odbędzie się w ramach BalletOFFFestival 2018. Spektakl zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Zamówienia choreograficzne 2018.

 

O spektaklu:

To podróż w głąb; wymiana pomiędzy heart beat, flow dynamic, pomiędzy tym, co wewnątrz i na zewnątrz; eksploracja witalnego i pierwotnego tribal oraz subtelnego suspend. Ruch zostaje tutaj poddany prawom fizyki, emocji, stanu; zanurzany w odmiennych czasoprzestrzeniach i rzeczywistościach. Pulsuje pomiędzy witalnością, pierwotnością a status quo, pomiędzy realnością a snem o lataniu. Wynurza to, co organiczne, zwierzęce, archetypowe, ale także skierowane na subtelne przebicia, nieuchwytności kosmosu i ducha. Spektakl prezentuje trans, rytuał, droga do siebie przez połączenie z cząstką otaczającej energii Wszechświata.

fot. Swire Properties’ ArtisTree – Jocelyn Tam

Kraków/BalletOFFFestival 2018: Międzynarodowy Kolektyw Tańca Współczesnego iCoDaCo „it will come later” - Premiera

22 listopada 2018 | godz. 20:00 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, scena NCK | Premiera

23 listopada 2018 | godz. 20:00 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, scena NCK

Pokaz spektaklu

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na spektakl Międzynarodowego Kolektywu Tańca Współczesnego iCoDaCo it will come later, który odbędzie się w ramach BalletOFFFestival 2018. Tegoroczna edycja rezydencyjnego festiwalu tańca współczesnego BalletOFFFestival odbywa się pod hasłem: TRANSFORMACJA. Kolektyw tworzy szóstka tancerzy z pięciu krajów: Lee Brummer, Mui Cheuk-Yin, Eddie Ladd, Joseph Lee, Weronika Pelczyńska i Imre Vasi. it will come later to ich pierwsze wspólne dzieło. Kolektyw bada koncepcję transformacji z perspektywy politycznej, fizycznej, przestrzennej i psychologicznej.

na zdj. Fouad Boussouf, fot. Karo Cottier

Lublin/XXII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Fouad Boussouf i Nicolas Grosclaude – warsztaty

23 listopada 2018 | godz. 14:00 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12, sala prób nr 4

Warsztaty

W ramach XXII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie odbędą się warsztaty choreograficzne dla tancerzy hip-hopowych, prowadzone przez założyciela i choreografa Massala Dance Company: Fouada Boussoufa oraz tancerza kompanii Nicolasa Grosclaude’a.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia