ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Pokaz spektaklu
fot. materiały organizatora

Łódź/Akademia Muzyczna: Pokaz dyplomowych projektów tanecznych

15 czerwca 2019 | godz. 18:00 | Łódź: Akademia Muzyczna, Sala Koncertowa, ul. Żubardzka 2a

Pokaz spektaklu

Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na kolejny wieczór prezentacji projektów dyplomowych studentów ubiegających się o tytuł magistra. Tego wieczoru zobaczymy choreografie Agnieszki Daniszewskiej, Kamila Mastalerza, Sylwii Świątek, Martyny Tetłak i Agaty Zając, powstałe pod opieką artystyczną Witolda Jurewicza, Jacka Owczarka oraz Iwony Olszowskiej.

 

Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w kasie biletowej AM.

Compagnia Atacama "TU MIA (You Mine)", fot. Vanessa D'Orazzi

Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Compagnia Atacama „TU MIA (You Mine)”

15 czerwca 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

Pokaz spektaklu

Organizatorzy XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA zapraszają na spektakl TU MIA (You Mine) włoskiego zespołu Compagnia Atacama.

 

O spektaklu:

TU MIA (You Mine) skupia się na dwóch osobach, na relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Bycie mężczyzną, bycie kobietą, zderzenie płci, jedna dopełniająca drugą, miłość, stopienie się w jedność, własność, posiadanie, kontrola, utrata limitów. Degeneracja relacji, rywalizacja, samookaleczenie. Agresja, upokorzenie, silniejszy niszczy słabszego. Przemoc określa pozycję, prowadzi do zniszczenia. Agresja wobec kobiet, ich zabójstwa, przemoc płciowa, Sinobrody, Potwór, Ogr, Choroba, Morderstwo.

Rita Góbi "Volitant", fot. materiały organizatora

Gdańsk/XI Gdański Festiwal Tańca: Rita Góbi „Volitant”

15 czerwca 2019 | godz. 19:00 | Gdańsk: Klub ŻAK, aleja Grunwaldzka 195/197

Pokaz spektaklu

XI Gdański Festiwal Tańca zaprasza na spektakl Volitant w choreografii i wykonaniu Rity Góbi.

 

O spektaklu:

 

Volitant jest jednym z 20 spektakli, należących do prestiżowej europejskiej sieci Aerowaves Twenty18. W 2017 roku zdobył nagrodę Rudolfa Lábána dla najlepszego spektaklu tańca współczesnego, w 2018 roku otrzymał nagrodę za największy sukces na 45.  INFANT Festival w serbskim Nowym Sadzie oraz nagrodę specjalną na festiwalu 10 Sentidos w Walencji.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia