ENG
A A A
 sierpień 2019 
Pokaz spektaklu
Iwona Olszowska, fot. Anna Haracz

Warszawa/38. Scena Tańca Studio: Warsztat Iwony Olszowskiej

3 września 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Teatr Studio, Duża Scena, plac Defilad 1

Pokaz spektaklu

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na warsztat Iwony Olszowskiej, który odbędzie się w ramach 38. Sceny Tańca Studio. Warsztat prowadzony jest na poziomie otwartym i przeznaczony dla osób powyżej 16. roku życia.

Ryszard Kalinowski "Ostatnie solo K.", fot. Piotr Jaruga

Warszawa/38. Scena Tańca Studio: Ryszard Kalinowski „Ostatnie solo K.”

3 września 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, scena Malarnia, plac Defilad 1

Pokaz spektaklu

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na spektakl Ostatnie solo K. Ryszarda Kalinowskiego, który odbędzie się w ramach 38. Sceny Tańca Studio.

 

O spektaklu:

 

„Chyba minęły już moje najlepsze lata. Gdy istniała szansa na szczęście. Ale nie chciałbym, żeby wróciły. Teraz, gdy mam w sobie ten ogień, już nie. Nie, nie chciałbym, żeby wróciły”.

Samuel Beckett, Ostatnia taśma (no tak…)

Karolina Garbacik "Poczekalnia 19", fot. Monika Łukawska

Warszawa/38. Scena Tańca Studio: Karolina Garbacik „Poczekalnia 19”

3 września 2019 | godz. 20:00 | Warszawa: Teatr Studio, scena Modelatornia, plac Defilad 1

Pokaz spektaklu

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na spektakl Poczekalnia 19 Karoliny Garbacik, który odbędzie się w ramach 38. Sceny Tańca Studio.

 

O spektaklu:

Karolina Garbacik wraca do tematu czasu i jego subiektywnego postrzegania. Przywołuje doświadczenia spektaklu Poczekalnia z 2011 roku. Tym razem skupia uwagę na odliczaniu, na osobistym postrzeganiu chwili, momentu, oczekiwania, w którym mieszają się dwa rodzaje czasu. Czas obiektywny, odliczany w równych odstępach i czas subiektywny, płynący między sekwencjami zdarzeń w poczekalni, czasu, który kurczy się i rozciąga, pędzi albo zatrzymuje.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia