ENG
A A A
 marzec 2019 
Konkurs
Wieliszew: XIX Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „MAZUR 2019” – konkurs i pokazy mistrzów

Wieliszew: XIX Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „MAZUR 2019” – konkurs i pokazy mistrzów

6 kwietnia 2019 - 7 kwietnia 2019 | godz. 10:00 | Wieliszew: Hala sportowa przy SP nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie

Konkurs

W ramach 19. Mistrzostw Polski w Tańcach Polskich „Mazur 2019” na parkiecie hali sportowej przy SP nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie zaprezentują się najlepsze pary z niemal wszystkich ośrodków tanecznych w kraju – najlepsi z najlepszych. Tradycyjnie już zmagania będzie można śledzić również bez wychodzenia z domu – w transmisji na żywo w Internecie (odnośnik na stronie www.mazur.wieliszew.pl). Wstęp jak zawsze wolny, a w tajniki tańców polskich pomogą wprowadzić każdego zainteresowanego wydarzenia towarzyszące – ogólnopolskie warsztaty i sympozjum.

 

Portal taniecPOLSKA.pl udzielił wydarzeniu wsparcia medialnego.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia