ENG
A A A
 lipiec 2018 
Pokaz warsztatowy
Fot. materiały organizatorów

Koszęcin/Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018: Koncert finałowy

28 lipca 2018 | godz. 19:00 | Koszęcin: Sala Widowiskowa w Pawilonie im. Elwiry Kamińskiej , siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny ul. Zamkowa 3.

Pokaz warsztatowy

Na zakończenie Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie odbędzie się Koncert finałowy, który będzie podsumowaniem pracy tegorocznych warsztatów. Tradycja ta narodziła się od początku istnienia Letniej Szkoły Artystycznej w koszęcińskim pałacu, siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Młodzi tancerze pracowali nad doskonaleniem swoich umiejętności tanecznych oraz poznali wiele technik tanecznych pod okiem międzynarodowej kadry pedagogicznej. Wieloletnie doświadczenie choreografów, jak również wszystkich prowadzących zajęcia, co roku przyciąga do Koszęcina miłośników tej dziedziny sztuki. W tym roku odbyła się już trzynasta edycja Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego. Wzięło w niej udział 140 osób. Zaprezentują one swoje umiejętności w choreografiach przygotowanych przez pedagogów, pod okiem których pracowali.

 

Więcej informacjihttp://www.zespolslask.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia