ENG
A A A
 marzec 2019 
Pokaz warsztatowy
fot. materiały organizatora, Anna Godowska

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: „Taniec Śniącego Ciała” – otwarty pokaz pracy z Anną Godowską

29 marca 2019 | godz. 12:00 | Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Pokaz warsztatowy

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na finałowy, otwarty pokaz po pięciodniowym warsztacie z Anną Godowską, poświęconym pracy ze snami i nieświadomością. Metoda zastosowana podczas warsztatów stanowi artystyczne wykorzystanie idei psychologii zorientowanej na proces i psychologii analitycznej w pracy teatralnej. Zgodnie z tymi ideami śnienie jest permanentną rzeczywistością. Jest obecne tu i teraz w doświadczeniach ciała, w fantazjach, wspomnieniach, relacjach z innymi ludźmi. Warsztat stanowi syntezę doświadczeń Anny Godowskiej z realizacji prekursorskiego projektu badawczego pod nazwą Taniec Śniącego Ciała, realizowanego wraz ze Sławomirem Krawczyńskim i inspirowanego metodami psychologicznymi Arnolda Mindella i Carla Gustava Junga.

 

Wstęp wolny.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia