ENG
A A A
 styczeń 2019 
Pokaz warsztatowy
fot. Maciej Zakrzewski

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca 2019: Iwona Olszowska „Po_łączenie /taniec współczesny oparty na metodzie BMC®” – pokaz finałowy

31 stycznia 2019 | godz. 12:00 | Centrum Sztuki Tańca w Warszawie/ Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12 (piętro 2)

Pokaz warsztatowy

Centrum Sztuki Tańca zaprasza na pokaz kończący warsztaty Po_łączenie /taniec współczesny oparty na metodzie BMC® z Iwoną Olszowską. Podczas czterech dni uczestnicy odkrywali połączenia pomiędzy różnymi warstwami ciała, a także między ruchem i przestrzenią. Ich poszukiwania opierały się na technice Body Mind Centering i anatomii doświadczalnej. Finałowy pokaz otwarty jest dla wszystkich chętnych.

 

Wstęp wolny (bez konieczności rezerwacji).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia