ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Pokaz warsztatowy
fot. materiały organizatora

Warszawa: Global Water Dances „Obojętność” – chor. Iwona Wojnicka i Artur Grabarczyk; pokaz plenerowy

15 czerwca 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Bulwary Wiślane, przy płycie Desantu Czerniakowskiego

Pokaz warsztatowy

Stowarzyszenie Format Zero zaprasza na pokaz plenerowy Obojętność w wykonaniu chóru Global Water Dances. Globalny chór tancerzy to kilka tysięcy ludzi z całego świata, którzy tego samego dnia tańczą choreografię inspirowaną potrzebą dostępu do czystej wody pitnej dla każdego i wszędzie.

Obojętność to plenerowa kompozycja na ruch i architekturę Bulwarów Wiślanych na odcinku przy płycie Desantu Czerniakowskiego. Tytuł, według wiersza Marty Kaweckiej, odnosi się do naszej obojętności na problem dostępu do wody. 

fot. Gabriela Keller-Janus

Słupsk/Myśl w ruchu 2019: „Słupskie zawirowania, czyli tańczyć każdy może – II edycja” – pokaz finałowy

21 czerwca 2019 | godz. 09:00 | Słupsk: I Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Zygmunta Augusta 8.

Pokaz warsztatowy

Stowarzyszenie Enza wraz z I Społeczną Szkołą Podstawową w Słupsku zapraszają na pokazy finałowe projektu Słupskie zawirowania, czyli tańczyć każdy może – II edycja. Od marca tego roku, podczas prowadzonych w szkole zajęć tanecznych, dzieci i młodzież poznawały różne style – m.in. współczesny, klasyczny, nowoczesny – a także brały udział w multimedialnych wykładach o tańcu. Dzięki projektowi mogły także na żywo zobaczyć trzy spektakle taneczne. Pokaz będzie się składał z dwóch części; jeden o godzinie 9.00, drugi o 10.00.

 

Projekt jest współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w ruchu 2019.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia