ENG
A A A
 marzec 2019 
Konferencja
Warszawa: Konferencja „Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic”

Warszawa: Konferencja „Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic”

4 kwietnia 2019 - 5 kwietnia 2019 | godz. 09:30 | Warszawa: Akademia Sztuk Pięknych, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39

Konferencja

British Council Polska wraz z Instytutem Muzyki i Tańca, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapraszają na konferencję Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic, poświęconą zwiększeniu dostępności oraz aktywności osób z niepełnosprawnościami – zarówno artystów, jak i publiczności – w obszarze kultury i sztuki. Konferencja odbędzie się 4-5 kwietnia roku w Akademii Sztuk Pięknych, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, Warszawa.

 

Aby zgłosić się do udziału w konferencji, należy do dnia 25 marca 2019 roku wypełnić ankietę dostępną pod linkiem: tutaj.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia